18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
What is woman
żmij • 2024-09-22, 10:00
Opis za cda.pl
"What Is a Woman to amerykański film dokumentalny online z 2022 roku, poświęcony problematyce płci i transpłciowości, przedstawiony przez komentatora politycznego Matta Walsha."

Ciekawostka i znak czasów zarazem- film wg cda jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich a na filmweb.pl- nie istnieje.

cda.pl/video/12595308e5

Zwiastun:

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 2 razy Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-22, 10:02 5
Jeszcze cię sobota trzyma?

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-22, 10:06 1
Velture napisał/a:

Jeszcze cię sobota trzyma?



Tak.
Ale coraz słabiej.
Idę walnąć czwartą kawę.
Miłej niedzieli

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-22, 10:17 11
Niee no nawet podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji nie ma tu żadnego sensu. Niech se to w zamkniętych sektach dla obłąkanych lewaków serwują żałosne indoktrynacyjne wysrywy opłacane przez jakichś wpływowych ludzi tylko po to, żeby wywołać gównoburzę i urągać inteligentnym ludziom tworząc w ten sposób nieistniejące podziały, których nie ma, tylko po to żeby się wykłócać o jakieś oksymorony typu baba myśli, że jest chłopem no litości dla o temat dla psychiatry, albo specjalistów od wszelkiej maści zaburzeń i do widzenia. Jak nie pomaga to lobotomia i wypierdalać na złom albo na części; może ktoś kto potrzebuje na prawdę żyć doatanie drugą szansę.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-22, 10:21 2
wojtekpwse napisał/a:

Niee no nawet podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji nie ma tu żadnego sensu. Niech se to w zamkniętych sektach dla obłąkanych lewaków serwują żałosne indoktrynacyjne wysrywy opłacane przez jakichś wpływowych ludzi tylko po to, żeby wywołać gównoburzę i urągać inteligentnym ludziom tworząc w ten sposób nieistniejące podziały, których nie ma, tylko po to żeby się wykłócać o jakieś oksymorony typu baba myśli, że jest chłopem no litości dla o temat dla psychiatry, albo specjalistów od wszelkiej maści zaburzeń i do widzenia. Jak nie pomaga to lobotomia i wypierdalać na złom albo na części; może ktoś kto potrzebuje na prawdę żyć doatanie drugą szansę.



A to mnie sobota trzyma...

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-22, 10:28
Ja to abstynent Panie jakoś mnie poruszył smród tego posta i się zaczęło🙃
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-22, 10:30
wojtekpwse napisał/a:

Ja to abstynent Panie jakoś mnie poruszył smród tego posta i się zaczęło🙃



Proponuję obejrzeć 5 minut filmu i wtedy komentować...
Miłej niedzieli życzę

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-22, 10:33 1
Pożyjemy, zobaczymy. Miłego!
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-22, 10:37
Pierdole jakąś aplikacje mi każą ściągnąć,

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-22, 10:40 1
Prosty napisał/a:

Pierdole jakąś aplikacje mi każą ściągnąć,



Otwórz z kompa. Tam nie każą.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-09-22, 12:11
Na harda z tym...
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-22, 13:07
Jestem kobietą...
Wodą, ogniem, perłą na dnieeeee...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-22, 14:16 5
wojtekpwse napisał/a:

Niee no nawet podejmowanie jakiejkolwiek dyskusji nie ma tu żadnego sensu. Niech se to w zamkniętych sektach dla obłąkanych lewaków serwują żałosne indoktrynacyjne wysrywy opłacane przez jakichś wpływowych ludzi tylko po to, żeby wywołać gównoburzę i urągać inteligentnym ludziom tworząc w ten sposób nieistniejące podziały, których nie ma, tylko po to żeby się wykłócać o jakieś oksymorony typu baba myśli, że jest chłopem no litości dla o temat dla psychiatry, albo specjalistów od wszelkiej maści zaburzeń i do widzenia. Jak nie pomaga to lobotomia i wypierdalać na złom albo na części; może ktoś kto potrzebuje na prawdę żyć doatanie drugą szansę.



Po pierwsze: baba bez bolca dostaje pierdolca.
Po drugie: jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije.
Po trzecie: żydostwo wali tym wszystkim lewarskim kurwom niewyobrażalną kasę na to, żeby zniszczyć i skundlić białych. To co tam maszeruje, to piąta kolumna i powinna zgnić w lochu, razem z tymi wszystkimi akywiszczami, tęczowymi zbokami, czarnymi i piaskowymi małpami napływającymi do Europy, że o anifie (tfu), czy wszelkiej maści sorosowymi (tfu, tfu) szmatami (tu: wszystkie tzw. organizacje pozarządowe, z "ratującymi" "biednych" nachodźców, tzw. fundacje praw człowieka, kurwy antypolskie itd). A holland, lampert i michniki itp. trzeba wieszać na latarniach na rogatkach miast.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-09-22, 18:47
mazga50 napisał/a:

Po pierwsze: baba bez bolca dostaje pierdolca.
Po drugie: jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije.
Po trzecie: żydostwo wali tym wszystkim lewarskim kurwom niewyobrażalną kasę na to, żeby zniszczyć i skundlić białych. To co tam maszeruje, to piąta kolumna i powinna zgnić w lochu, razem z tymi wszystkimi akywiszczami, tęczowymi zbokami, czarnymi i piaskowymi małpami napływającymi do Europy, że o anifie (tfu), czy wszelkiej maści sorosowymi (tfu, tfu) szmatami (tu: wszystkie tzw. organizacje pozarządowe, z "ratującymi" "biednych" nachodźców, tzw. fundacje praw człowieka, kurwy antypolskie itd). A holland, lampert i michniki itp. trzeba wieszać na latarniach na rogatkach miast.



masz mój głos, przykra prawda
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-09-22, 19:05
Lepiej nie wchodzić do tego bagna i być świadomym swojej nieświadomości na ten temat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów