18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
mynameisgod 2023-09-02, 22:03 20
motor sam jedzie równiej niż z zakałą
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-09-02, 22:53 4
Nie mogę tego pojąć, co im to daje?
Nie lepiej porządnie zaruchać albo ojebać dobrego whiskacza?
Rozumiem, adrenalina, ale takim kosztem?

Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-09-02, 23:32 18
Kutasiarz jeszcze koszulke podwinal na plecach, zeby przypadkiem zadne miejsce na ciele sie nierowno nie przytarło o asfalt.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-09-03, 0:45 22
T-shirt, krótkie spodenki, sportowe laczki, na chuj mu ten kask?
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-09-03, 1:21
I motocykl mu spierdolił
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-09-03, 2:26 2
Dupa bedzie go bardziej szczypala niz od ruchania
Zgłoś
Avatar
skaza_krwotoczna 2023-09-03, 10:18
Byłem kiedyś w społeczności tych zjebów motopedałów, na szczęście w porę się ogarnąłem. Z autopsji powiem że to banda imbecyli, jak ja kurwa ich nienawidzę!
Zgłoś
Avatar
Thomassino. 2023-09-03, 11:44
Wzajemna wymiana... asfalt otrzymał coś od niego i na odwrót... UWAGA w takich przypadkach murzyni są wykluczeni z wzajemnej wymiany (ten sam skład tkanek)>
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2023-09-03, 11:52 4
skaza_krwotoczna napisał/a:

Byłem kiedyś w społeczności tych zjebów motopedałów, na szczęście w porę się ogarnąłem. Z autopsji powiem że to banda imbecyli, jak ja kurwa ich nienawidzę!



Od kiedy motocykliści to "społeczność" i jakaś jednorodna grupa? Imbecyle to niewielka grupa zapierdalaczy na szlifierkach, a dla ogromnej większości motocykl to hobby jak każde inne i sobie na nich po prostu jeżdżą nie zwracając zbytnio na siebie uwagi. Mi się wydaje, że trafiłeś do jakiegoś klubu Błękitna Ostryga i dlatego do tej pory Cię dupsko boli.
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-09-03, 14:24
Nemrod90 napisał/a:

Imbecyle to niewielka grupa zapierdalaczy na szlifierkach


Śmiem się nie zgodzić. Tam gdzie mieszkam, na +/- 10 motocykistów, z 4 ma ścigacze i każdy z nich ma kompletnie wyjebane na przepisy.
Dodatkowo co roku obok mojej działki przejeżdża zgraja motocip na zlot, więc wiem dokładnie kto zapierdala na jakich typach motocykli. Praktycznie każdy zjeb na ścigaczu grubo przekracza dozwoloną prędkość w zabudowanym.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-09-03, 15:23 2
Nemrod90 napisał/a:

Od kiedy motocykliści to "społeczność" i jakaś jednorodna grupa? Imbecyle to niewielka grupa zapierdalaczy na szlifierkach, a dla ogromnej większości motocykl to hobby jak każde inne i sobie na nich po prostu jeżdżą nie zwracając zbytnio na siebie uwagi. Mi się wydaje, że trafiłeś do jakiegoś klubu Błękitna Ostryga i dlatego do tej pory Cię dupsko boli.



No coś podobnego. Jakoś BARDZO RZADKO można spotkać normalnego motocyklistę na drodze. Albo kozaczy, albo jedzie 3x dozwolona prędkość. Niedawno jechał taki buc za mną i nie mógł chyba wytrzymać jazdy 90 km/godz. Jechał slalomem, żebym go czasem nie przegapił i chyba powinienem spierdalać do rowu, bo Książe jedzie na pierdziku. Mam głęboką nadzieję, na samoeliminację tych debili. Ponieważ lubię drzewa, to wolę żeby eliminowali się na ciężarówkach, przepustach betonowych czy podporach. No i trzeba pamiętać o tej grupie chujów, którym wydaje się ze jazda po lesie jest im dozwolona.
Zgłoś
Avatar
Zboras27 2023-09-03, 21:20 2
Zapierdalam po lesie i szosie i beka z was zawistne pizdy bo wasz bol sromu wynika z tego że albo was nie stać albo nie macie jaj żeby siąść na taki sprzęt, a debil co woli poruchac
Zgłoś
Avatar
ssj5gokuuu 2023-09-09, 21:45
takamahi napisał/a:

T-shirt, krótkie spodenki, sportowe laczki, na chuj mu ten kask?



Zeby nie dostac mandatu. Bo to jedyna obowiazkowa czesc ubioru motocyklisty.
Zgłoś