18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Halman 2020-07-25, 13:41 15
no cóż.. murzyniątka zapomniały a ich inspiratorzy na to liczą że reakcja budzi reakcję...
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2020-07-25, 13:54 4
Jeszcze brakuje tylko flagi konfederacji na pace.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-07-25, 13:55 17
Chuj z murzynami i naziolami, ale to HEMI pięknie brzmi.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-07-25, 15:04 7
Bravo biali walczą, powinni czarnego wywlec i na glebę
Zgłoś
Avatar
xxowert 2020-07-25, 15:21
Kierowca dobrze rozpoznał znak 81, dziwne że zaraz po tym nie odjechał.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-07-25, 16:27 6
Za każdym razem jak ktoś odpala V8 HEMI gdzieś na świecie jednorożec dostaje orgazmu przez uszy i sra tęczą
Zgłoś
Avatar
saves 2020-07-25, 17:13 4
Jak szybciutko zwiał. Jak i książęta orientu, odważni tylko w stadzie.
Zgłoś
Avatar
plaug 2020-07-25, 17:53 4
Niech dzwonią na policję,a zapomniałem policję rozwiązali.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-07-25, 18:36 2
Pralpunkt napisał/a:

Bravo biali walczą, powinni czarnego wywlec i na glebę



Te dwa zjeby są dle Ciebie "białe"??? Współczuję niskiego poczucia własnej wartości.
Zgłoś
Avatar
HammerAmarth 2020-07-25, 20:09 7
A wy co, debile że się tak podniecacie? Chuja wiemy o tym co się działo zanim murzyn zaczął filmować. Może czarne małpy ich prowokowały albo odjebały coś w swoim stylu a potem wyciągnęli telefon i zaczęli kręcić. Mało to razy lewaki robiły takie prowokacje? Tego typu filmy bez kontekstu zlewać i spuszczać do klopa bo nie da się wyciągnąć wniosków kto tu jest patolą i kto oraz czym zawinił.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-07-25, 21:03
jakoś mi tak lepeiej że są biali którzy potrafią powiedziec only white lives mater tylko to hailowanie mnie wkurwiło trochę... bo ten znak ma się nijak do obrony białych przed zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-07-25, 22:01
Wyglada na jakas prowokację, zeby media miały pozywke, ze niby na 200mln ludzi 1 para była (bez powodu oczywiście) zaatakowana. Widać jacy oni mili i spokojni w samochodzie sobie siedza.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2020-07-31, 3:58
saves napisał/a:

Jak szybciutko zwiał. Jak i książęta orientu, odważni tylko w stadzie.



A może to po prostu normalny człowiek był? Popierdoliło ci się od sadola w głowie i ujebałeś sobie, że wszyscy czarni to gangusy. Całkowicie inne zachowanie wykazywał gość niż uliczny czarnuch. Czarnuch by pewnie zastrzelił naziolka zanim zdążyłby dobyć łopaty. Narodowi socjaliści biali atakują normalnych czarnych co skutkuje tym, że radykalizują się oni i dołączają do czarnych narodowych socjalistów i vice versa. Co innego jak czarny rasista trafi na białego rasistę. Jebać socjalistów. Śmierć czerwonym kurwom!

qwerq221 napisał/a:

jakoś mi tak lepeiej że są biali którzy potrafią powiedziec only white lives mater tylko to hailowanie mnie wkurwiło trochę... bo ten znak ma się nijak do obrony białych przed zwierzętami.



Rasizm biologiczny to domena narodowych socjalistów także wszystko jest na miejscu. Może podświadomie wiesz, że jesteś naziolkiem i cię to uwiera z uwagi na historię Polski.
Zgłoś