18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2022-07-27, 17:30 7
welder72 napisał/a:

Murzynów powinno się uprawiać na organy i jako siłę roboczą.



Chciałbyś przeszczep murzyńskiej pały, co?
Zgłoś
Avatar
M1Cro 2022-07-27, 17:44 2
Naszych dzieci trzeba uczyć rasizmu. Uczyć by nie rozmawiać i nie patrzeć na czarnych a nie ufać każdemu
Zgłoś
Avatar
RAWkitnik 2022-07-27, 18:20
0:30 cios jądrami w kręgosłup. Bambo zna kutarate łamane na hudo.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-07-27, 18:58
Też kiedyś w Irlandii miałem spięcie z czarnuchami
Ale jego brązowi przyjaciele widząc pojedynek sami mnie przepraszali za kolegę
Pała to pała tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2022-07-27, 20:10
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym jebanym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



tylko że ta twoja wielka cywilizacja niewoliła i tworzyła piekło na ziemi każdemu kogo podbiła bo miał inny kolor skóry i z resztą swoim też to robili i robią, tak jak i każda inna rasa, widocznie taka ludzka natura nie usprawiedliwiam BLMów itp. sram na każdego zjeba któremu się wydaje że jak ma jakieś "przywileje" to będzie z nich korzystał w wyżej wymieniony sposób
Zgłoś
Avatar
Ratel303 2022-07-27, 20:50 2
Dlatego policja w USA ich odpierdala gdzie się da ale i tak za późno namnożyło się tego robactwa i ciężko będzie.
Zgłoś
Avatar
Tsubasa 2022-07-27, 21:41 5


Kiedyś to było lepiej
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-07-27, 22:14
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym jebanym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



A ja mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
Niewidomy123 2022-07-27, 22:39
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym jebanym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



Akurat Republikanie byli za obaleniem niewolnictwa, poza tym to jest nowa generacja nigerów, raptem 30 lat temu nie było takich incydentów, poza gettami oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Mosze_Borcuch 2022-07-28, 1:23 1
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym jebanym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich und Ksenofobicznych ma inne zdanie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-07-28, 1:23
dobra a ja chce zobaczyc jak biali napierdalaja smoluchow
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2022-07-28, 14:46
Muszę sobie to zapisać i wysyłać każdemu kto będzie bronić tej zwierzyny
Zgłoś
Avatar
Mohawk 2022-07-28, 15:09
co można powiedzieć, uczcie sie jak się bić, a nie tylko ryj chowac.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-07-28, 15:45
I baaardzo kurwa dobrze. Im więcej takich akcji na zachodzie/USA tym lepiej dla nas. Tylko utwierdzamy się w przekonaniu żeby jebać czarnuchów.
Poza tym:
Spokojne czasy tworzą słabych ludzi.
Słabi tworzą niespokojne czasy.
Niespokojne czasy tworzą twardych ludzi.
Twardzi tworzą spokojne czasy.

I tak się kurwa kręci.

Dlatego zawsze trzeba tworzyć twardych ludzi, a nie jebane różowe pedalskie lewactwo!
Zgłoś
Avatar
iPromise 2022-07-28, 16:43
Tak z ciekawości zapytam.
Czy coś tam się zmieniło po tym jak biali zaczeli dostawać wpierdol po tej całej akcji z blm? Obudzili się czy nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie