18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Wiadomość
Fakerę • 2012-03-25, 11:18
Smutna prawda o użytkownikach kwejka, fejsbukowych idiotach i kilku innych.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-25, 14:35 1
Spiąłem się wcześniej bo się dobrze z rana nie wysrałem. Już zło ze mnie wyszło i odzyskałem wewnętrzną harmonię
Zatem krótko do autora filmiku: jesteś tępą kurwą i masz pchły jak ruskie czołgi. Hejtować też trzeba umieć.

A niech będzie ostrzeżenie. Co mi tam.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-03-25, 16:06 1
Oh ale mnie ten tępy skurwiel denerwuje. Myśli chuj jebany, że wszystko się wokół niego kręci. Powiedzcie mi jak to jest możliwe, że wie co się dzieje na wszystkich rzeczach które wymienił samemu nie będąc kurwą?

Chuj mu w dupe i siekiera w plecy. I niech busz zgoli. Chuj jeden.
Zgłoś
Avatar
snikersx 2012-03-25, 16:10
Nie mam facebooka, nie siedzę na kwejku, nie śmieszy mnie ich humor, mam w dupie to co się tam dzieje. Jestem normalny, a normalni ludzie takich rzeczy nie robią.
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-03-25, 16:11
Trzeba przyznać, że te przetłumaczone na polski memy czy obrazki z 9gag.com na kwejka czy innego chuja są żałosne. Wchodze na 9gag.com fajnie fajnie, wchodze nazajutrz na kwejka widze to samo, tylko że po polsku. Kurwy bez wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-03-25, 16:15 3
snikersx, jesteś na sadolu. Nie jesteś normalny.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-03-25, 16:24 1
Nie było tu kiedyś przypadkiem moda z maską anonimowych?
Zgłoś
Avatar
Chomik666 2012-03-25, 16:28 4
"mam lepsze rzeczy do roboty" - na przykład montowanie filmików o nienawiści do fejsbukowiczów itp.
Zgłoś
Avatar
gaijin 2012-03-25, 16:30
...a po każdym zdaniu cięcie. Ciekawe ile razy nagrywał, żeby wyciąć nerwowe dławienie się śliną itp. Nawet jeśli ma rację, to zwróćcie uwagę, że kwejkowicze i fejsbukowe kurewki mają go w nosie, podczas gdy on poświęca swój czas, by nagrać o nich filmik, zamiast zwyczajnie zignorować.
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-03-25, 16:31
maciejaszek mów za siebie ;p

Z początku FB było nawet w porządku, ale pokemony z innych portali się przeniosły i teraz aż czoło boli od rzeczy, które są tam udostępniane ...
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-03-25, 16:38 6
Równie dobrze, mógłby do tego filmu dodać kolejną grupę: "hejterów-ponurych narzekaczy", do której sam się zalicza. Ale ofc nie zrobił tego, bo łatwiej jest wytykać wady innych, samemu pozostając wielkim guru.
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-03-25, 16:52
@ xiontZ
Pewnie nie masz konta na fc, nk, bo zadnych znajomych nie masz...
Zgłoś
Avatar
wsciekly gimbus 2012-03-25, 17:03
Ciekawe co ma do powiedzenia "~Anonymous~".
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-25, 17:11 1
Adiro napisał/a:

Trzeba przyznać, że te przetłumaczone na polski memy czy obrazki z 9gag.com na kwejka czy innego chuja są żałosne. Wchodze na 9gag.com fajnie fajnie, wchodze nazajutrz na kwejka widze to samo, tylko że po polsku. Kurwy bez wyobraźni.



Wchodzisz na kwejka? Pojebało cię?
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2012-03-25, 17:19
Za dużo pierdolicie, idzcie na browara albo na spacer wyluzować.
Zgłoś
Avatar
Avitus 2012-03-25, 17:24
Cytat:

Koleżka może za bardzo się przejmuje bo pewnie sam ma konto na facebooku i dotarło do niego ze uczestniczy w tym gównie i sam jest k***a. O tak, dobrze słyszycie. Fejsbukowicze to kurewki i narcystyczne ścierwa. Pozdro dla ludzi, którzy nie maja i nigdy nie mieli konta na FB, naszej klasie itp.


Krata leci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie