18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Wiadomość
Fakerę • 2012-03-25, 11:18
Smutna prawda o użytkownikach kwejka, fejsbukowych idiotach i kilku innych.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-25, 11:30 116
Chuj czy ktoś się z nim zgadza czy nie ale ten facet jest tak sfrustrowany i zakompleksiony, że... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-03-25, 11:33 43
Koleżka może za bardzo się przejmuje bo pewnie sam ma konto na facebooku i dotarło do niego ze uczestniczy w tym gównie i sam jest kurwa. O tak, dobrze słyszycie. Fejsbukowicze to kurewki i narcystyczne ścierwa. Pozdro dla ludzi, którzy nie maja i nigdy nie mieli konta na FB, naszej klasie itp.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-03-25, 11:45 92
@xiontZ
Ja mam tam konto ale dla komunikacji ze znajomymi, bo jest to wygodne. Nie szpieguję ludzi ani nie dodaję zdjęć. Jebie mnie to co tam ludzie wypisują. A ty, zbuntowany, sfrustrowany internauto, wrzuć na luz, nie generalizuj i nie obrażaj w tak ostry sposób ludzi których nie znasz. Albo następnym razem powiedz to co tutaj napisałeś znajomemu, ewentualnie swojej pani z przedszkola prosto w twarz, a nie bądź cwaniakiem siedząc w fotelu.
Zgłoś
Avatar
shadow4601243 2012-03-25, 12:07 7
dobry koleś, polać mu
(już widzę tą falę haterów w komentarzach )
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-03-25, 12:07 12
@donszymon
Nie siedzę w fotelu. Leze na łóżku gdyż niedawno się obudziłem. Wiesz co mnie przeraza? Ludzie sprzedają informacje o sobie za bycie popularnym. "Zobacz ilu mam znajomych..." Człowieku, pomyśl chwile nad tym. Ludzie chcą wolności i prywatności w Internecie a tak naprawdę zezwalają na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Potem twoje dane są sprzedawane dalej. Twoje dane to ty, jeżeli je udostępniasz albo zezwalasz na to by nimi handlowano, zamieniasz się w dziwkę Internetu. Ale spoko takich ludzi jest masa, możesz zawsze powiedzieć, ze wszyscy tak robią wiec jest ok... Ale powiem ci coś, wcale nie jest ok. Ludzie to hipokryci z jednej strony chcą prywatności w internecie a z drugiej maja potrzebę karmienia swoich narcystycznych zachcianek. Wrzucają jakieś durne zdjęcia i informacje o sobie. Szczytem hipokryzji jest chyba jednoczenie się na FB w celu walki o zachowanie prywatności w Internecie. Wystarczy się chwile zastanowić nad sensem tego i wszystko staje się jasne. Ludzie to bydło napędzające biznes w postaci FB, NK itp. Oni dymają was w dupę handlując waszymi danymi a wy się cieszycie bo macie setki znajomych. Kurwa już niedługo będziecie im płacić aby tylko nie wyjmowali chuja z waszych dup. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-25, 12:12 17
xiontZ napisał/a:

Koleżka może za bardzo się przejmuje bo pewnie sam ma konto na facebooku i dotarło do niego ze uczestniczy w tym gównie i sam jest kurwa. O tak, dobrze słyszycie. Fejsbukowicze to kurewki i narcystyczne ścierwa. Pozdro dla ludzi, którzy nie maja i nigdy nie mieli konta na FB, naszej klasie itp.



Powiedzmy w ten sposób - jedni są kurewkami i narcystycznymi ścierwami bo korzystają z portali społecznościowych [chociaż generalnie nie spotkałem się żeby obrażali ludzi którzy z nich NIE korzystają - może w wawie].
Drudzy są kurewkami i super narcystycznymi ścierwami jeśli za wszelką cenę próbują podkreślić jacy to są zajebiści bo z tych portali nie korzystali/nie korzystają.
Są też Ci trzeci - czyli Ci co nie korzystają bo nie chcą/nie potrzebują i nie jarają się tym jak pojebani.

Co fajnego jest w niekorzystaniu z portali i chwaleniu się tym?

'Ja sram przez okno bo do kibla to tylko POJEEEEBY srają uuuuuuuuuuu!!! Tak pojeeeeeby!!! Ale jestem zajebisty!'
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-03-25, 12:23 1
!Timon, Nie jaram się tym, ze nie mam potrzeby korzystania z takich portali. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na ten temat. Przepraszam jeśli kłóci się to z twoimi poglądami ale tak to już jest.
Masz trochę racji, nie ma sensu tłumaczyć marionetkom, ze są tylko towarem dla takich korporacji jak FB. Oni się z tego cieszą wiec w sumie nie ma sensu. Peace
Zgłoś
Avatar
Sonozoki 2012-03-25, 12:31 2
Nie rozumiem gościa,przecież jedni chcą to korzystają z portali drudzy nie chcą to nie korzystają i co w tym złego?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-03-25, 12:45 15
król hejterów
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-03-25, 13:05 8
Umrzyjcie wy pseudointeligentni hejterzy.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-03-25, 13:18 1
Ja bym przede wszystkim w tej grupie która ma umrzeć, wyróżnił pseudo internetowe gwiazdki. Pseudo myślicieli ukrywających się całymi dniami przed komputerem i wrzucający swoje nędzne przemyślenia do neta. Ludzie którzy być może z braku znajomych, przyjaciół czy chuj wie dlaczego, starają się na siłę wybić na youtube, jakby to była ich jedyna szansa. A no tak, przecież to jest ich jedyna szansa. Jakie przecież życie ich czeka nie mając znajomości, dobrego wykształcenia ani umiejętności wyłączenia komputera.
Szczere to nawet nie słuchałem co ten ciulik pierdoli, niech idzie do jakiegoś specjalisty, albo do kolegów o ile takich ma i niech się wygada, a nie kurwa zaśmieca internet.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-03-25, 13:38 6
@xiontZ
Masz trochę racji, ale stary, przesadzasz... Myśl sobie co chcesz, ale nie nazywaj ludzi kurwami przez to, że korzystają z portali społecznościowych. Nie wnikam w to czy są świadomi ryzyka jakie to ze sobą niesie czy nie. Albo rób to, ale na żywo, a nie przez internet. Ciekawe czy dalej będziesz cwaniaczył. Jak będziesz miał kiedyś dziewczynę która ma konto na fb to jej też powiesz że jest narcystyczną kurwą? Czy napiszesz to na sadisticu, a przy niej będziesz chodził na paluszkach? Chociaż jak jesteś taki naprawdę jak w internecie to nie wiem czy w ogóle masz jakichś znajomych... Jeśli jednak ich masz, to jak chcesz coś zmienić to uświadamiaj i mów o tym jak normalni ludzie, a nie szczekaj. Chyba że jesteś tylko kimś kto potrafi narzekać i wyzywać, nazywając to "krytyką".
Moja dziewczyna ma trochę nasrane pod tym względem, bo kłóciliśmy się nie raz o to że ja nie chcę ustawiać jebanego statusu związku (!), bo po chuj, a dla niej było to czymś bardzo ważnym. Bo znajomi muszą widzieć. A dziś mówiła że nawet nie widziałem jej nowego zdjęcia profilowego, a przecież zmieniła... No kurwa... Ale nie mówię jej takich strasznych rzeczy, tylko staram się jej to gówno z głowy usunąć.
Zgłoś
Avatar
okanslig 2012-03-25, 14:12
On ma konto na sadolu xd
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-25, 14:35 1
Nigdy nie miałem konta na Fb, Nk, czy innych tego typu gównach... Ale chętnie bym powalczył o ograniczenie tego, bo widzę po ludziach, że FB, robi ludziom wodę z mózgów. Rodzice zamiast pójść z dziećmi na spacer to na tym gównie siedzą i się umawiają na gang-bangi z innymi tego typu łbami. Związki się rozpadają, bo flirtują z innymi przez FB i nie rozmawiają z partnerami. Tylko za dużo luzi ma już sieczkę z mózgów przez to i nie da się z tym walczyć... Ja bym te portale zamknął i wtedy byłby armagedon... Miliardy ludzi na łeb by dostali, bez Fejsa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie