18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Wiadomość
ODkarzacz • 2012-03-25, 22:45
Pewien Izraelczyk przesyła wiadomość.

No właśnie wojny chcą rządy, ludzie niekoniecznie.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-03-25, 22:46 12
Dałem browara bo myślę, że powinno być więcej takich osób
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2012-03-25, 22:55 7
Dałem browara chociaż nie wiem co on tam pierdolił pod nosem..
Zgłoś
Avatar
hizoo 2012-03-25, 22:56
propaganda żydowska i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-03-25, 23:39
Nie na rękę im wojna na dwa fronty
Zgłoś
Avatar
blackluck 2012-03-25, 23:39
... kochani Irańczycy, nie chcemy bombardować Waszego państwa, bo po co, jak już tam wejdziemy i zaczniemy rządzić i przejmować pola naftowe, nie będziemy musieli odbudowywać ich i przy okazji Waszego pięknego państwa. Kochamy Was ! Wasi najwięksi bracia, Izraelczycy.

Piękne prawda ?
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-03-25, 23:48 8
A jednak Ktos postanowił to tutaj umieścić, więc tak, pozytywne przesłanie, lecz jedynym filmikiem religjinym jest ten , no niestety. Prędzej czy później itak NATO tzn Amerykanie wkroczą i będzie ryż... teraz tylko pytanie kiedy? , bo to nie jest Libia a nawet nie jest ten kraj porównywalny do Iraku czy wymęczonego wojną Afganistanu... Iran jest sprawny, uzbrojony i jak najlepiej negatywnie nastawiony na jebane zachodnie władcze poglądy, hmmmmmmmm, no niestety dla Haremryki Iran jest dość naprawde dobrze uzbrojony i straty w ludziach mogą być zbyt wielkie... A co do Żydków, dostaliście swój kawałek ziemi na tym świecie skończcie się przypierniczać, Iran to nie jest Holokaust i Oświęcim, i zostawcie kurwa w spokoju Palestyńczyków!!! boście gorsi od Adjego! starczy, pozdro sadole!
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-03-26, 0:36
Ameryka jest w chujowej sytuacji, są na skraju bankructwa, nikt nie chce ich dolarów, ten cały FED nie działa bynajmniej na korzyśc Amerykanów.
Więc przyparci do muru mogą zrobic coś niemiłego, niewiadomo w sumie co. Nie lubię Amerykanów, strasznie dymają Europę, a Europa nie potrafi się zebrac i im postawic, ale z drugiej strony w sumie z dwojga złego - lepiej byc przypupasem Ameryki czy np Chin?

A filmik nie jest zły, ale nic nie wnosi do tematu wojny. Wiadomo że pojedynczy ludzie nie chcą się napierdalac karabinami. Ale to nie znaczy że nie będą tego robic
Zgłoś
Avatar
ccrossfire 2012-03-26, 1:00 57
Zydzi dziela sie na kilka odlamow, w tym 2 glowne. Tych ktorzy popieraja polityke Izraela i tych ktorzy jej nie popieraja. Ci drudzy maja niestety gowno do gadania i moga co najwyzej zamiescic taki filmik. Mocnym przykladem jest prof. Norman Finkelstein, zyd ktory porownuje praktyki na Palestynczykach do korzeni holocaustu.

Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-03-26, 1:38 8
@up

Histeryczka zajebana -.-
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-03-26, 1:50
pierdolić ich na raka będą mieli dzieci czerowne
Zgłoś
Avatar
Salceson 2012-03-26, 3:22
pięknie, naprawdę... mimo wszystko jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że na świecie zapanuje pokój dzięki fejsbukowi walczcie dalej! mnie to nadal mnie wszystko jedno, piję piwo, walę konia, staram się zaliczyć, pierdoli mnie polityka i teorie spiskowe. Lubię czytać i dużo myśleć, jakoś do tej pory nikogo to nie interesowało. Jeżeli kiedykolwiek zorganizuje się wielka rewolucyjna grupa, która by potrafiła zmienić cały ten światowy pierdolnik to do niej dołączę z wielką chęcią i zaangażowaniem! poszukuje sadystki podzielającej moje poglądy... i błagam niech to nie będzie sadystka z chujem...
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-03-26, 7:48
Salceson napisał/a:

...staram się zaliczyć... poszukuje sadystki podzielającej moje poglądy... i błagam niech to nie będzie sadystka z chujem...



Co to kurwa, ogłoszeniamatrymonialne.pl?

W rzeczywistości ci się do tej pory nie udało zaliczyć to próbujesz w necie?
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-03-26, 9:25
blackluck napisał/a:

... kochani Irańczycy, nie chcemy bombardować Waszego państwa, bo po co, jak już tam wejdziemy i zaczniemy rządzić i przejmować pola naftowe, nie będziemy musieli odbudowywać ich i przy okazji Waszego pięknego państwa. Kochamy Was ! Wasi najwięksi bracia, Izraelczycy.

Piękne prawda ?



gdyby debilizm bolal do aorty bys mial podlaczony strazacki szlauch z morfina

To apel szarych ludzi do szarych ludzi a ten typek juz tu kurwa machine okupacyjna wprowadza...

Poza tym najlepiej jest jebnac 3 linijki krytyki bo zeby jednak kolesia pochwalic trza by bylo troche pomyslec . Co do FB .. to tylko portal na ktory zostala wklejona pewna "informacja" a to ze w 48 obeszla caly glob nie zostawia tu najmniejszego miejsca na minusowanie tego ciabato , a wy kurwa z zazdrosci czy ki chuj wie hejt hejt hejt
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-03-26, 9:39
Cytat:

Izrael: 65 proc. społeczeństwa popiera atak na Iran


źródło: wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-65-proc-spoleczenstwa-popiera-atak-na-...

,,Please donate" na końcu wszystko wyjaśnia. Żydy jedne tylko patrzą jak tu zarobić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie