18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Wiadro i kura w biedronce
Galala • 2020-06-03, 14:24
Pan weźmie tą kure i stąd wyjdzie :mrgreen: :mrgreen:


2020-06-03, 16:41
Galala napisał/a:

Dobra, nie było do konca w porządku ze jakas brudna kura skakała po owocach i wgl.
Ale jakim ty musisz być k***a smutnym człowiekiem, że Cię to nie rozbawiło.



Co w tym śmiesznego? Może mi powiesz, to się razem pośmiejemy. Dla mnie to jest jedynie żałosny wybryk sp***oliny. Poza tym moda na pranki już minęła. Jedyny prank jaki cieszy, to taki w którym prankster dostaje wpie**ol.

2020-06-03, 17:01
Ten pato debil niech wymyśli lepiej coś konkretnego albo coś mega naodpie**ala bo nawet nie wiem kto to hahaha nastepny kasztan YT xD

sensualna napisał/a:

lubię jego streamy całkiem zabawny facet



ty chyba tak samo masz jakies braki IQ wprowadz się do niego i co dwie wasze głowy to razem dają ujemne IQ i powinny być te strimi na tyle zabawne że i ja bym może smiechnał nad tym

2020-06-03, 17:12
Budrys2000 napisał/a:

Boże! Coś Polskę przez tak liczne wieki
Otaczał blaskiem potęgi i chwały
I tarczą swojej zasłaniał opieki
Od nieszczęść, które przywalić ją miały
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie,
Naszego Króla zachowaj nam Panie!
Tyś, coś ją potem, tknięty jej upadkiem,
Wspierał walczącą za najświętszą sprawę,
I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem,
Wśród samych nieszczęść pomnożył jej sławę
Przed Twe ołtarze...
Ty, coś na koniec nowymi ją cudy
Wskrzesił i sławne z klęsk wzajemnych w boju
Połączył z sobą dwa braterskie ludy,
Pod jedno berło Anioła pokoju:
Przed Twe ołtarze...
Wróć nowej Polsce świetność starożytną
I spraw, niech pod Nim szczęśliwą zostanie
Niech zaprzyjaźnione dwa narody kwitną,
I błogosławią Jego panowanie;
Przed Twe ołtarze...



Że co?

2020-06-03, 17:19
Nie no ale k***a nie promujcie idiotów na tym portalu. Kanał tego gościa to jakiś rafatus #2

2020-06-03, 17:29
willoo napisał/a:

Nie no ale k***a nie promujcie idiotów na tym portalu. Kanał tego gościa to jakiś rafatus #2


Sorry, nie wiedziałem że to youtuber, znalazłem filmik na facebooku i go tu wrzuciłem bo mnie rozj***ło.
Jakbym wiedział że to jakiś debil z youtube to też bym wrzucił ale z mniejszym entuzjazmem.



2020-06-03, 17:33
Pato Coach ciągle coś odpie**ala wbijajcie na jego Kanał i zobaczcie w jakiej melinie mieszka heh
https://www.youtube.com/channel/UC2KQEzgZeWWrxTPXGv6Lmfw

2020-06-03, 18:10
Nie karmić trolla niech zdechnie z głodu!!!!

2020-06-03, 19:14
k***a! . Nie chciałem dawać piwa wystawiającemu tylko autorowi komentarza. Jak usunąć wystawione piwo?

2020-06-03, 19:48
Chciał pokazac jaki śmieszek a wnioskując po ilości klientów to albo biedra w środku lasu albo poszedł w środku nocy

2020-06-03, 19:57
sadefro napisał/a:

Ten pato debil niech wymyśli lepiej coś konkretnego albo coś mega naodpie**ala bo nawet nie wiem kto to hahaha nastepny kasztan YT xD
ty chyba tak samo masz jakies braki IQ wprowadz się do niego i co dwie wasze głowy to razem dają ujemne IQ i powinny być te strimi na tyle zabawne że i ja bym może smiechnał nad tym



serio? siedzisz na stronie gdzie jest zbiór gówna z całego świata i mi pie**olisz o IQ ? xd

2020-06-03, 20:07
HIT! Misiek Koterski wali wiadro z kurą Koko w drodze po bronksa w Biedronce, a kura Koko robi przypał SPRAWDŹ TO!

2020-06-03, 20:53
Co za przyglup... po smieciarke tylko zadzwonic i zutylizowac smiecia.

2020-06-03, 21:08
Galala napisał/a:

Dobra, nie było do konca w porządku ze jakas brudna kura skakała po owocach i wgl.
Ale jakim ty musisz być k***a smutnym człowiekiem, że Cię to nie rozbawiło.



Jesteś z tych, co ich bawi pierdnięcie komuś w twarz, wymazanie klamki gównem czy nadepnięcie na grabie? Gratuluję ambitnego poczucia humoru.

2020-06-03, 21:55
sensualna napisał/a:

serio? siedzisz na stronie gdzie jest zbiór gówna z całego świata i mi pie**olisz o IQ ? xd



Słuszna uwaga jutro wezme ją na warsztat i ją przeanalizuje.
Przepraszam jeśli Ci sprawiłem przykrość albo wyraziłem wiem jestem idiotą nie myślę znaczy myślę aż nad ale często mi odpie**ala bo jestem chory psychicznie opetany przez samego szatana i takie tam no normlny to ja nie jestem przepraszam całuje i ściskam serdecznie :)

2020-06-03, 23:34
zal, nie zdziwilbym sie, gdyby gosc posuwal ta kure, biedne zwierze.