18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bqesii 2022-09-03, 20:44
Buty powinny spasc
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-09-03, 20:45 2
@Tekamaru: Kolejny debil na hulajnodze

Kierownik auta na czerwonym pojechał, więc niekoniecznie
Zgłoś
Avatar
Henboh 2022-09-03, 21:04 5
mazga50 napisał/a:

@Tekamaru: Kolejny debil na hulajnodze
Kierownik auta na czerwonym pojechał, więc niekoniecznie



Kurwa, jak nie masz prawka (ba, nawet pojęcia o prowadzeniu) to proszę Cię, nie wypowiadaj się.

A na hulajnodze, to typowy przedstawiciel "mózgubrak", nawet jeśli u nich wolno na przejście hulajnogą wbijać, to w tym miejscu dawno się przejście skończyło.
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2022-09-03, 21:37 5
Ile razy to obejrzeliscie? ja przynajmniej kilka, fajny materiał o bezmózgu
Zgłoś
Avatar
Collector 2022-09-03, 22:20 6
Po pierwsze, co za tłuk wjeżdżając na ulicę patrzy w inną stronę... Po drugie to u kacapow czyli "Nic się nie stało... O q.wa Nic się nie stało"
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2022-09-03, 23:40 1
oatus przehechal na czerwonym a nie hulajnoga kurwa zjebany pojebie co wrzuciles kurwa post. obejrzyl film a potem koment wrzuck kurwiszonie
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-09-04, 0:55
Henboh napisał/a:

Kurwa, jak nie masz prawka (ba, nawet pojęcia o prowadzeniu) to proszę Cię, nie wypowiadaj się.
A na hulajnodze, to typowy przedstawiciel "mózgubrak", nawet jeśli u nich wolno na przejście hulajnogą wbijać, to w tym miejscu dawno się przejście skończyło.



A to oświeć mnie, od kiedy na czerwonym można śmigać?
Zgłoś
Avatar
ntrk 2022-09-04, 1:34 1
Powinien jeszcze wpierdol dostać.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-09-04, 1:50 1
a ten to akurat debil, znam go
Zgłoś
Avatar
Henboh 2022-09-04, 3:03 6
mazga50 napisał/a:

A to oświeć mnie, od kiedy na czerwonym można śmigać?





A od kiedy na skrzyżowaniu ze wszystkich stron jest czerwone? Koleś nie jechał na wprost na czerwonym, tylko skręcał w prawo na zielonym.
Niech Cię nigdy do zdawania prawka nie ciągnie, bo jeszcze na kursie kogoś zabijesz.
Zgłoś
Avatar
contracts 2022-09-04, 9:08
Chujnogista wtargnął na jezdnię w miejscu nie przeznaczonym do przechodzenia
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-09-05, 19:41 1
Henboh napisał/a:

A od kiedy na skrzyżowaniu ze wszystkich stron jest czerwone? Koleś nie jechał na wprost na czerwonym, tylko skręcał w prawo na zielonym.
Niech Cię nigdy do zdawania prawka nie ciągnie, bo jeszcze na kursie kogoś zabijesz.



Co ty bredzisz? Facet poleciał autem na czerwonym, bo mu się spieszyło, a ty bredzisz, że gdy robił unik przed potrąceniem hulajnozysty to chciał skręcić w prawo? Z lewego pasa? U Ruskich semafory są z obu stron właśnie dla takich głąbów jak ty. I Ruskie.
To, że wyjeżdżał z bocznej uliczki/parkingu przy sklepie niczego nie zmienia.
Zgłoś