18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Eknen 2020-08-18, 11:09 6
Podejrzewam , że to ich rzeczywistość : pora deszczowa czy nie do roboty trzeba jechać . Ponieważ nie ma infrastruktury , muszą ryzykować , przecież nie będą czekać miesiąc, aż woda opadnie.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-18, 11:16 1
Ale jaki żal że na tej przyczepie nie było że 100 hindusów jaka okazja, jakie marnotractwo
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-08-18, 11:23
Pralpunkt napisał/a:

Ale jaki żal że na tej przyczepie nie było że 100 hindusów jaka okazja, jakie marnotractwo



Weź się odpierdol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapierdala aż palców do kości nie zedrze.
Zgłoś
Avatar
sothis 2020-08-18, 11:28 8
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpierdol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapierdala aż palców do kości nie zedrze.



I jacy higieniczni do tego
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-18, 11:48 8
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpierdol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapierdala aż palców do kości nie zedrze.



Byłeś tam? Poznałeś ich? Zwiedziłeś ten kraj?
Więc nie pierdol byłem tam w 2016 - 2 tygodnie, kraj piękny, ma swój klimat ale zacofanie i zróżnicowany poziom życia ekstremalnie
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-08-18, 12:11 8
Mgmacius napisał/a:

Weź się odpierdol od hindusów. Fantastyczni ludzie, cholernie pracowici. Na zachodzie polaczek będzie zebrać, każdy inny będzie kwilić, a hindus zapierdala aż palców do kości nie zedrze.



To Fakt. Mam sąsiada hindusa i faktycznie zapierdala... ...po socjal co tydzień.
Tak przy okazji specu ty kurwa od siedmiu boleści, indie to nie ten kraj gdzie żebractwo jest tak rozpowszechnione że mają tam nawet swoje żebracze kasty? Pominę już fakt skąd pochodzą cyganie.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-08-18, 12:39
Aż dziw bierze, że drugi idiota się zatrzymał.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-18, 12:53 4
Cham napisał/a:

Aż dziw bierze, że drugi idiota się zatrzymał.


wachy mu brakło...
Zgłoś
Avatar
alchemik80 2020-08-18, 13:59 3
Jeszcze bezczelni krzyczą, że traktora zapomniał...
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-08-18, 16:41 2
Eknen napisał/a:

Podejrzewam , że to ich rzeczywistość : pora deszczowa czy nie do roboty trzeba jechać . Ponieważ nie ma infrastruktury , muszą ryzykować , przecież nie będą czekać miesiąc, aż woda opadnie.



I wlasnie to ich "ryzyko" nazywa sie niedojebanie mozgowe.
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2020-08-19, 0:35
miał aktualne błogosławieństwa hmm naprawdę nie wiem co mogło pójść nie tak
Zgłoś