18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
rocknroll 2018-09-07, 23:18 10
Na szczęście jest szybkozłącza, która odcina wpływ gazu inaczej wypierdoliłby w kosmos. Gość o 1,5 tyś lżejszy
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-09-07, 23:55 9
Za takie coś powinni zabierać prawo jazdy... Żeby nawet auta nie umieć porządnie zatankować
Zgłoś
Avatar
x................x 2018-09-08, 1:42
Propan butan ognisko mam
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-08, 9:46
@upy
Chuj a nie jest w plecy.
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYkurwaKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.
Zawsze leci cieć i tankuje. Gadałem z takim gościem na shellu obok mnie co mi zawsze leci aby spytać czy zatankować, ale ja tankuję zawsze własnoręcznie, i tak pytam go kiedyś czemu nigdy tam pod gazem obok nikt samemu nie tankuje jak benzynę i mówił ,że jest zakaz nałożony przez stacje, że gazu nie wolno tankować klientowi samemu.
Więc na 99,9% wina ciecia co tankował i zapomniał idąc do innego stanowiska nalać wachy.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-09-08, 12:56 1
Chuj z wężem, najlepsze jest to, że ten skurwiel był poszukiwany przez policję i teraz pójdzie siedzieć, a i miał zakaz prowadzenia pojazdów
Zgłoś
Avatar
htp 2018-09-08, 14:40 17
Velture napisał/a:

@upy
Chuj a nie jest w plecy.
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYkurwaKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.
Zawsze leci cieć i tankuje. Gadałem z takim gościem na shellu obok mnie co mi zawsze leci aby spytać czy zatankować, ale ja tankuję zawsze własnoręcznie, i tak pytam go kiedyś czemu nigdy tam pod gazem obok nikt samemu nie tankuje jak benzynę i mówił ,że jest zakaz nałożony przez stacje, że gazu nie wolno tankować klientowi samemu.
Więc na 99,9% wina ciecia co tankował i zapomniał idąc do innego stanowiska nalać wachy.


Mogę podać adresy stacji, gdzie można tankować samodzielnie. Ale mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
n................l 2018-09-08, 21:58 8
@~Velture
Ostatni raz cieć mi tankował gaz gdzieś tak dwa lata temu O_o a samodzielne tankowanie gazu jest możliwe od 2014 roku i praktykowane na wszystkich stacjach z nowszymi pistoletami.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-09-08, 23:01 6
Velture napisał/a:

@upy
Widzieliście kiedykolwiek na stacji benzynowej aby ktoś gaz tankował samodzielnie? KIEDYkurwaKOLWIEK?
Ja jeszcze nie.



To albo żyjesz w jaskini albo masz dwie lewe ręce, bo ja parę razy na miesiąc tankuje auto (właśnie LPG) i nigdy nikt do mnie nie przyszedł i się nie zapytał trzy trzeba pomóc. Jedynie za pierwszym razem, po zdaniu prawka poprosiłem gościa o pomoc, żeby mi pokazał jak się to gówno obsługuje.
Lotos, Orlen, BP, Lukoil. Pierwsze 4, które mi przychodzą do głowy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-09, 0:44
No ja jeżdżę na benzynie ale dzięki za info bo zawsze widziałem kogos z obsługi przy lpg.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-09-09, 1:50 2
Velture napisał/a:

No ja jeżdżę na benzynie ale dzięki za info bo zawsze widziałem kogos z obsługi przy lpg.



Info od kogoś kto cieciował na stacji paliw:
Jest wręcz przeciwnie do tego co piszesz, na stacjach (w moim przypadku) Shell jest wręcz przykaz aby klient sam tankował LPG, cieć ma się skupić na laniu benzyny i ropy. Dlaczego? Żeby wcisnąć jak najwięcej "promocji" klientom. Na lpg nie ma żadnych ultra premium ofert, więc po uj? Oczywiście na życzenie klienta pracownik może zatankować lpg. Ale tylko na życzenie.
Zresztą, na każdym dystrybutorze LPG (na stacji Shell, gdzie indziej nie wiem) jest wielki napis s a m o o b s ł u g a.
Zgłoś
Avatar
Slatojesos 2018-09-09, 5:56 3
Weltur- aleś,kurwa dał popis z tym tankowaniem,ja pierdole!
A przecież nieraz mądrze gadasz.
Zgłoś
Avatar
realign 2018-09-09, 8:07 1
Jest samoobsługa od kilku lat przy lpg. Dziwna sprawa bo lata temu kolega pracował na stacji i przechodził specjalne szkolenie z tego tankowania, Raz się nawet zdażyło "popażyć" w rękę przy odłączaniu pistoletu bo gaz przy rozprężaniu ma wysokie ujemne temperatury, zamraża. I po to są rękawice tam.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-09-09, 10:22
realign napisał/a:

wysokie ujemne temperatury



A co do urywania przewodów od tankowania paliw to faktycznie trzeba być ćwierćmózgiem albo kobietą żeby coś takiego zrobić.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-09-09, 10:59
o i to jest prawdziwa autopizda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie