18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
Xagan 2017-10-26, 9:12 10
Pobity koleś, a ten na filmiku to dwaj różni jakby ktoś się nie domyślił. Kiedyś już widziałem ten filmik - wtedy pokazali wcześniej filmik jak jakiś koleś znęcał się nad zwierzęciem, a potem tego pobitego i że to niby ten znęcający się. Już wtedy to prawdopodobnie nie był ten co mówili.

Manipulacja jakich pełno w necie :/
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-26, 9:14 8
Dla pewności bym jeszcze mu paluchy połamał aby przez dłuższą chwilę nie mógł obsługiwać niczego.

Dla mnie ci wszyscy wandale co tagują wszystko co się da nie różnią się niczym od osiedlowego kundla co sika na wszystko aby oznaczyć swoje terytorium pomimo, że boi się innych psów.

@up
Wygląda na tego samego - patrz ubiór i plecak.
Nawet jeśli to nie ten sam to wpierdol słusznie dostał i tak.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-10-26, 9:41 2
Xagan napisał/a:

Pobity koleś, a ten na filmiku to dwaj różni jakby ktoś się nie domyślił. Kiedyś już widziałem ten filmik - wtedy pokazali wcześniej filmik jak jakiś koleś znęcał się nad zwierzęciem, a potem tego pobitego i że to niby ten znęcający się. Już wtedy to prawdopodobnie nie był ten co mówili.

Manipulacja jakich pełno w necie :/



Twój komentarz też nie jest twój bo już wcześniej mówił to samo.
Zgłoś
Avatar
Januszznarnii 2017-10-26, 11:23 6
niezły tag, koleś ma skilla
Zgłoś
Avatar
pawel578 2017-10-26, 13:50
Jaka pizda by go huj w pizde ... Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2017-10-26, 18:52
A ja myślę, że koleś dostał wpierdol wieczorem albo następnego dnia, jak właściciel tej ściany obejrzał nagranie i go dojechał...
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2017-10-26, 18:56
Czarny kolczyk w uchu, a ryczy że krwawi, ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
tycho 2017-10-26, 19:09
Velture napisał/a:

Dla pewności bym jeszcze mu paluchy połamał aby przez dłuższą chwilę nie mógł obsługiwać niczego.

Dla mnie ci wszyscy wandale co tagują wszystko co się da nie różnią się niczym od osiedlowego kundla co sika na wszystko aby oznaczyć swoje terytorium pomimo, że boi się innych psów.


O losie jaki oburzony i chętny do karania. A może wrócimy do tematu i powiesz nam kim są i co powinno się robić z tymi, którzy kolaborowali z komunistami za kilka nędznych kartek?
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-10-26, 21:40
wydaje dźwięk jak te pizdy z sadola co biedę klepią
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-27, 5:24 2
tycho napisał/a:


O losie jaki oburzony i chętny do karania. A może wrócimy do tematu i powiesz nam kim są i co powinno się robić z tymi, którzy kolaborowali z komunistami za kilka nędznych kartek?


Jak chcesz info z 1wszej ręki to starego popytaj.
Zgłoś