18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
reaper56 2020-10-29, 10:49 1
daniel1040 napisał/a:

Tak kurwa wyjść na ulicę ale nie wtedy kiedy każdy protest zostanie wykorzystani jako uspawiedliwienie nieudolności władzy w powstrzymaniu koronki.
Serio nie widzisz że decyzja TK wydana teraz to strategiczny ruch? że oni chcą tych protestów dlatego policja nic im nie robi?
Kurwa karakan gra a wy tańczycie jak wam zagra jednocześnie myślać że z nim walczycie.
Zaraz będzie wzrost do 30/40k dziennie i zwalą to na protesty, lockdown też zwalą na was. Aby walczyć trzeba myśleć a nie beczeć jak owca kiedy tylko masz okazje.



Ja właśnie skłaniam się ku drugiej stronie, że decyzja została wydana właśnie teraz, ponieważ myśleli że przez korone nikt nic z tym nie zrobi i będzie siedział na dupie i bał się wyjść. Zauważyłem, że niektórzy biorą Jarka za jakiegoś wybitnego stratega, którego każdy krok jest przemyślany i w ogóle to wszystko zaplanowana akcja jest juz z 2017 roku. Tyle że gdyby tak na prawde było, to nie sądzę żeby zchodzili do takich tanich zagrywek jak 500+ czy pompowanie milionów w propagadne. I może zrzucą potem wzrost zakażen na protesty, tylko kto im uwierzy? Myślisz ze dadzą jedną wiadomość w TVP i wszystko sie rozejdzie, każdy wezmie to do siebie, że to jego wina i usiądzie z uśmiechem na twarzy? No raczej nie, wszyscy co protestują widzą że to wina PiS-u. PiS jedzie w tej chwili na pochyłej w dół i nic tego nie zmieni, nawet wielkie strategie kaczora.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2020-10-29, 11:03
reaper56 napisał/a:

Ja właśnie skłaniam się ku drugiej stronie, że decyzja została wydana właśnie teraz, ponieważ myśleli że przez korone nikt nic z tym nie zrobi i będzie siedział na dupie i bał się wyjść. Zauważyłem, że niektórzy biorą Jarka za jakiegoś wybitnego stratega, którego każdy krok jest przemyślany i w ogóle to wszystko zaplanowana akcja jest juz z 2017 roku. Tyle że gdyby tak na prawde było, to nie sądzę żeby zchodzili do takich tanich zagrywek jak 500+ czy pompowanie milionów w propagadne. I może zrzucą potem wzrost zakażen na protesty, tylko kto im uwierzy? Myślisz ze dadzą jedną wiadomość w TVP i wszystko sie rozejdzie, każdy wezmie to do siebie, że to jego wina i usiądzie z uśmiechem na twarzy? No raczej nie, wszyscy co protestują widzą że to wina PiS-u. PiS jedzie w tej chwili na pochyłej w dół i nic tego nie zmieni, nawet wielkie strategie kaczora.



Oczywiście że mogę się mylić, ale wydaje mi się że dadzą radę to zwalić na protesty. A karakan to nie strateg, ale jestem pewien że wszystko co zrobi przechodzi przez grono doradców - tacy głupi nie są.
I tak, po wynikach wyborów jestem przekonany że wmówią narodowi co chcą.

Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie, tak samo słyszę od znajomych że mam się szykować na pobór w listopadzie - w co nie wierzę ale kto wie w tym cyrku.
Poczekamy to zobaczymy, dzis już 20k dopisali - obym się mylił, bo jesli mam racje to czekają nas bardzo ciekawe święta.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-10-29, 11:06 1
daniel1040 napisał/a:

Oczywiście że mogę się mylić, ale wydaje mi się że dadzą radę to zwalić na protesty. A karakan to nie strateg, ale jestem pewien że wszystko co zrobi przechodzi przez grono doradców - tacy głupi nie są.
I tak, po wynikach wyborów jestem przekonany że wmówią narodowi co chcą.



Są głupi, nic nie udało im się zbudować, 500+ miał zwiększyć dzietność i porażka, mieszkanie +, porażka.
Stadnina w janowie rozjebana. Oni nie są inteligentni tylko cwani.Jak byle dresiarz z bloku. Nie ma w tym misternego planu i strategii na lata w przód, to tylko cwaniactwo.
Zgłoś
Avatar
reaper56 2020-10-29, 11:18
daniel1040 napisał/a:

Oczywiście że mogę się mylić, ale wydaje mi się że dadzą radę to zwalić na protesty. A karakan to nie strateg, ale jestem pewien że wszystko co zrobi przechodzi przez grono doradców - tacy głupi nie są.
I tak, po wynikach wyborów jestem przekonany że wmówią narodowi co chcą.
Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie, tak samo słyszę od znajomych że mam się szykować na pobór w listopadzie - w co nie wierzę ale kto wie w tym cyrku.
Poczekamy to zobaczymy, dzis już 20k dopisali - obym się mylił, bo jesli mam racje to czekają nas bardzo ciekawe święta.



Możliwe że wygrają, ale już na pewno nie z taką przewagą jak dotychczas, a to jest chyba najważniejsze żeby była jakakolwiek równowaga na górze, po przepychanie wszystkiego na kolanie dużo dobrego nie robi. A wojsko na ulicach to w mojej ocenie ruch ostateczny, nikt nie jest w stanie przewidzieć jakie mogą być tego skutki. Ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jak ktoś chociaż trochę myślący nie bedzię w stanie połączyć punkcików, że zapalnikiem tego wszystkiego był PiS. Nie oszukujmy się, to oni są przyczyną tego całego bajzru, za wyciągnięcie tak nieważnej na tą chwilę kwestii jaką jest aborcja powinni dostać wyroki za celowe spowodowanie uszczerbku na zdrowiu tysięcy osób. A jak ktoś po tym wszystkim będzie się doszukiwał całkowitej winy w opozycji, to chuj z takimi ludźmi, nikt im już nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2020-10-29, 11:22 2
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała[/https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami

natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani...

Zgłoś
Avatar
lucxxx 2020-10-29, 11:35 1
plastic napisał/a:

to jest black lifes matter w wersji polskiej, gdzie czarnych zastąpiono kobietami. świetny proletariat do walki z kościołem. a po co? a po to, by zburzyć etykę chrześcijańską która stanowi podstawę systemu prawnego.
typowa rewolucja komunistyczna jest typowa



panu już dziękujemy. widzę że TVPis wchodzi na grubo...
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-10-29, 11:58 2
Jeżeli kobieta ma prawo zrezygnować z ciąży to facet też ma prawo zrezygnować z płacenia na dziecko ?
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-10-29, 12:02 1
lordmomo napisał/a:

już niemietcy kawalerzy w 39 wspierali protest kobiet nie uwierzysz



oni też pewnie kolaborowali... doucz sie bo ty chyba ciagle w podbazie



pl.wikipedia.org/wiki/Grupy_Szturmowe
Zgłoś
Avatar
anzicurt 2020-10-29, 12:02 1
Logika prawackich prawiczko incelów... Piorun- beee symbol SS itp, prąd elektryczny też jest nazistą, brawo!! tak neutralny symbol zeby się tak kojarzył. Tęcza - beee pedalstwo itp. Coście sobie tak defakto zjawiska meteo upatrzyliście za wroga i obiekt strachu ? aaaaale, z drugiej strony czarodziej w czarnej sukience, mieszkający z innymi chłopami i mający zakaz (oficjalnie) ruchania się z kobietą- nie jest pedalski i podejrzany, tylko prawilny i trzeba go bronić. BRAWO!!!!!
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-10-29, 12:03 3
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Kolejna ciemna masa, która wierzy w to, że kobiety walczą. Te feministyczne lesby tylko myślą, że walczą, A tak naprawdę są niczym więcej jak pożytecznymi idiotkami w rękach, które tym sterują.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-29, 12:57 1
StereoTyp napisał/a:

Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim.



Ja pierdolę, co za mózg
Zgłoś
Avatar
Yanush 2020-10-29, 13:33 2
przemkosz napisał/a:

@Yanush
Ty Januszu nawet pewnie dobrze zaruchać nie potrafisz, to o jakich aliemntach mowa...



Zdziwił byś się, zapytaj swojej Mamy jaki ogier ze mnie
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-10-29, 13:40 2
StereoTyp napisał/a:

kościół pełen pedofili



skoro nie masz pojecia o czym piszesz, to po chuj się wypowiadasz ?
Zgłoś
Avatar
S................e 2020-10-29, 14:03 1
Ahh. Kwik pisowców, faszoli, katoli i neandertali. Muzyka dla uszu
Zgłoś
Avatar
KrystekKrystek 2020-10-29, 14:11 1
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



'Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.'

Za Wikipedią:
'Państwo świeckie lub państwo laickie – państwo będące przeciwieństwem państwa wyznaniowego, państwo awyznaniowe. Świeckość (laickość) państwa jest konsekwencją rozdziału religii i państwa.'

Idź być głupkiem gdzieś indziej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie