18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tolekbanan9999 2020-10-29, 14:33 1
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Czy autor czytał definicję słowa świecki? Coś jak: pozbądźmy się zaborcy z naszego kraju, Polska musi przestać być niepodległa i suwerenna. Brawo
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-10-29, 14:37
daniel1040 napisał/a:

Niestety pożyteczni tylko dla władzy. I cieszą japy że robią coś dobrego, drą ryja, niszczą miasto (protestowali obok mnie i powybijane okna, wszedzie grafitti, zadeptane kwiaty)
Nie wiem jak wielkim lemmingiem trzeba być aby nie widzieć tego że są robieni w bambuko.



No a ty myslales ze zaruchasz i poszedles na protest wscieklych kucharek ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-29, 14:41
KrystekKrystek napisał/a:

Idź być głupkiem gdzieś indziej.



Zwróć jeszcze uwagę ile osób postawiło za to piwo. Już się człowiek przyzwyczaił, że na sadolu poziom zidiocenia jest jeszcze wyższy, niż normalnie w społeczeństwie, a tu myk.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-29, 14:41
lordmomo napisał/a:

już niemietcy kawalerzy w 39 wspierali protest kobiet nie uwierzysz



Tak kurwa i urządzenia elektryczne pod napięciem też.
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2020-10-29, 15:23
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



A ty odróżniasz partię od trybunału?

Zgłoś
Avatar
T................y 2020-10-29, 15:24 1
skywalker75 napisał/a:

Uuu cała Europa i reszta zachodniego świata wprowadza lockdowny po to żeby zaorać polską gospodarkę? Coś tak myślałem , że antycovidowcy i feministki to ten sam typ filozofów. Pokłócili się z logicznym myśleniem.



Europa zachodnia, która przecież nie jest obiektem do naśladowania "naszego" "rządu" nie wprowadza lockdown'ów (niemal całkowitego wstrzymania gospodarki). Poza tym, przedsiębiorcy u nich mogą liczyć na wsparcie ze strony ich państwa, a u nas nawet jakby "rząd" chciał wesprzeć jakimś cudem gospodarkę to nie jest w stanie, bo kasę rozkradli i rozdali nierobom. Teraz prowadzą wyścig emisji Złotego i inflacji, żeby przedłużyć agonię, bo już kilka miesięcy temu by to pierdolnęło z wielkim hukiem. Ostatnia szansa, że Bruksela po raz kolejny pożyczy trochę kasy temu nierentownemu systemowi.
Zgłoś
Avatar
dziczkek 2020-10-29, 15:29 1
plastic napisał/a:

To co mysla w swoich glowach czestniczki protestow nie obchodzi absolutnie nikogo, a juz najmniej ich organizatorow. Nie komentuje sloganow wykrzykiwanych przez tlum, ktory nawet nie jest zgodny co do celu swoich dzialan. Kazdy protest wyglada tak samo: masz byc, dostaniesz transparenty do reki, czasem bilety, czasem cos wiecej, w zaleznosci ilu "spontanicznych idio..." uda sie ściągnąć.
W tym wypadku wszystko zostalo zorganizowane profesjonalnie. Temat protestu to zwykla podkladka, tak jak to mialo miejsce w usa.
Wiec facet, zacznij analizowac, albo rozkoszuj sie populistyczną papką



gościu byłem na protestach i ani nikt nikomu nie robił transparentów, ani nikt nie dawał nam pieniędzy na bilety, Analizy polecam zostawić analitykom. Jeżeli uważasz, ze to jest temat zastępczy, okej, nie wykluczone, ze tak jest. My jestesmy po prostu wkurwieni, bo od 5 lat pis przekształca nasz kraj w katolicki beton. Mam taki pogląd bo nie uważam wcale, że moralność katolicka to jest podstawa do CZEGOKOLWIEK. Na marginesie, serio myślicie, że gdyby nie dekalog to byłoby przyzwolenie np na zabijanie? Nie uważam też, że wzorce zachodnie są złe. Czy jestem przez to gorszy od konserwatystów? Powinniśmy się skupiać bardziej na naszych wspólnych celach, a nie na różnicach, także nawet jeżeli nie jesteś za lgbt, ale nie lubisz pisu to zachęcam do przyłączenia się do emonstracji
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-10-29, 15:35
Państwo świeckie to takie państwo w którym religia i wyznanie nie ma nic do gadania...
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-29, 16:15
Chętnie poszedłbym na protest przeciw firmom zajmującym się "Kształtowaniem opinii publicznej poprzez tysiące fejk kont na setkach portali"
są tu jeszcze hakerzy? zróbcie analizę kont które to gównu tutaj promują i podajcie nam wszystkim adresy tych gówno-agencji
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-10-29, 17:27 1
Mmmm, właśnie taką pyszną gównoburzę chciałem wywołać [fap, fap,fap]



Zgłoś
Avatar
4PalceVNatalce 2020-10-29, 17:29
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



z jaką decyzją pisu? co ty pierdolisz
wiesz co oznacza "świecki"? co ty pierdolisz
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-10-29, 17:46 1
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Właśnie nie ma przestać być krajem świeckim a wreszcie zacząć z normalnym rozdziałem kościoła od państwa a nie taką ściemą jak teraz... I jeszcze ci tyle piw dali ty amebo umysłowa... Normalnie pała opada! Mam nadzieje że nie masz praw wyborczych bo chuja z ogórkiem mylisz... Ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2020-10-29, 18:14
Nie od dziś wiadomo, że Sadistic już sie skończył. Nawet tutaj te kurestwo lewicowe zapuściło swoje szpony
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-10-29, 18:16
bocianju87 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że Sadistic już sie skończył. Nawet tutaj te kurestwo lewicowe zapuściło swoje szpony



To głownie gówniki 18+ w rurkach i ta ich tęcza w mózgach...
W dupie byli chuja widzieli, całe zycie w internecie
Z takimi to nawet dyskutowac ciezko, jakbys małpie tłumaczył,
że zas dupe umyc a nie szorowac po trawie
Zgłoś
Avatar
donger 2020-10-29, 18:46
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



następny co nałykał się propagandy, że w Kościele to same pedofile.. W Kościele jest statystycznie najmniej pedofilów w przeliczeniu na 1000 osób. A najwięcej gdzie? W środowiskach homo - nawet 400 osób na 1000 to pedofile
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie