18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wieczór panieński i ja
MDanielo • 2010-10-17, 13:29
Witam!

Chciałem się podzielić wrażeniami z wczorajszej "imprezy", w której udział brały pierdolone diabełki - obchodząc wieczór panieński. Właściwie to bardzo im dziękuję, bo zainspirowały mnie do napisania pierwszego postu i jednocześnie tematu na sadistic.pl Do rzeczy:

Idę się odlać do kibla, który znajduje się na zewnątrz. Zajęty, więc chuj - poczekam na zewnątrz. Widzę dwa diabełki, które zmierzają do damskiego, jedne rogi się świecą, drugie nie. Lekko podpity wołam:

JA: Ejjjj, diabełkuu, rogi Ci zgasły (i targam łacha )
D1: No i chuuuuj, masz coś do tego?!! - podchodzą do mnie kobiety około 25 lat
D2: Masz jakiś problem?!
JA: No jasne, jestem człowiekiem więc mam problemy, Ty nie masz?!!
D1: Mam!! - jebła mi liścia xD
JA: Co Ty odpierdalasz - po tym, oby dwie sie na mnie rzuciły i pierdolą:
D1: Wiesz z kim Ty w ogóle rozmawiasz?!
JA (zszokowany): Noo?
D1: z inżynierem!!
JA: (osobiście jestem III rok politechniki xD To pomyślałem, że jeszcze bardziej jej dojebie i sprowokuje)
JA: Zajebiścieeee i jestem pewien, że pani inżynier zapierdala na kasie w InterMarche..
D1 pierdolnęła mi znów liścia, bo się okazało, że faktycznie pracuje na kasie i stwierdza: KURWA, masz przejebane.
JA: Ludzie na poziomie proszę panią szanowną inżynier potrafią się zwykle dogadać, nie używając przemocy.
D1 (do mojego kolegi): Weź go kurwa.

Kolega najpierw się wjebał między nas, bo znów mi jebła liścia, mówi do mnie, żeby iść. Ja sie uparłem, bo miałem dobrą polewke, że zostaje i chuj.

Ona wkurwiona totalnie stwierdza:
D1: Zaraz się dogadamy kurwa - i dzwoni......... na policję. (?!) Ciągle pierdoląc, że nie mam pojęcia z kim rozmawiam.

Spokojnie sobie stoję, podpuszczając ją dalej i się z niej śmiejąc.
Z ciekawości próbowałem się dowiedzieć, jakie ma zarzuty wobec mnie - wychodząc z siebie odpowiadała (czyt. pierdoliła bez sensu) już ze spokojem i nie uderzając mnie

Po chwili podchodzi znajomy z widzenia, policjant w stopniu posterunkowy lub st. posterunkowy. Wita się ze mną, odchodzimy na bok, krótka i prosta rozmowa, że są pojebane i prośba, żebym odpuścił.

Tę pizdę szlag trafia na widok, że (prawdopodobnie) jej facet potrafi się dogadać z drugim bez uderzenia w mordę.

Stwierdzając, że faktycznie nie ma to już sensu odpuściłem i zadowolony odszedłem....

Historia autentyczna, kurwa, proszę Was... powiedzcie mi skąd się biorą tacy kurwa ludzie. Niedługo rozpoczynając rozmowę zaczne pytać, czy dana osoba zerka na sadistic, żeby mieć pewność, że można rozmawiać o wszystkim i na odpowiednim poziomie...

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-10-17, 13:34 2
Jeżeli historia jest autentyczna i zgodna z rzeczywistością to po tekście "Czy wiesz z kim rozmawiasz" odpowiedź była by podobna do wzoru "z kimś kogo jedyną umiejętnością jest ssanie kutasów" albo po prostu strzeliłbym jej w pysk. Chuj tam.. Każdy ma swoje nerwy
Zgłoś
Avatar
12q12 2010-10-17, 14:43 2
Wychodzi na to że zwykły kondon jesteś bo ani to fajne ani zabawne bez obrazy
Zgłoś
Avatar
i................t 2010-10-17, 15:16 54
ale do celu, poruchałeś chociaż??
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-10-17, 15:18 3
Więcej tam nie chodź bo znowu dostaniesz z liścia od pierwszej lepszej szmaty za frajer...
Zgłoś
Avatar
Kam 2010-10-17, 15:36 5
słaba historia

Zgłoś
Avatar
MDanielo 2010-10-17, 15:47 2
Spoko, mam dystans do wszystkiego

Historia nie miała być chwytająca za serce. Czułem wewnętrzną potrzebę podzielenia się tym właśnie w tym miejscu

Dzięki za wsparcie haha
Zgłoś
Avatar
xMEEHOWx 2010-10-17, 15:59 2
Pierwszy raz z domu wyszedłeś na melanż, że jarasz się tym, że jakieś nawalone piczki do Ciebie startowały?
Zgłoś
Avatar
N................r 2010-10-17, 16:40
Skąd są tacy ludzie?
.... z kuchni
Zgłoś
Avatar
b................c 2010-10-17, 16:54 3
chciałbym być twoim kolegą.
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-10-17, 17:29
To już kolega skarpety, żeby to nakręcić, nie miał? W wersji video historyjka byłaby ciekawsza/zabawniejsza.
Takich przypadków na magisterce z koleżankami studentkami miałem sporo, szczególnie jak wytknąłem, że są debilkami bo przez trzy tygodnie nie potrafią zrobić głupiego sprawozdania do projektu.
A nie było może koronnego argumentu? "Ja mam dwa fakultety!!"
Zgłoś
Avatar
Nihil 2010-10-17, 22:16
Niezle, ja bym jednak wykonał coś ala "samoobrona" i nabił jej pamiątke

A jak zadzwoniła na policje to tym bardziej jakbyś miał świadka to sprawa w sądzie, one działają tak że takie pierdoły załatwiają od zaraz, co innego morderstwa, przekręty polityczne itp ale raczej takich nie było.

A dając sobie dać w ryj od idiotki, cóż, tego szkoda, policzka...
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-10-17, 22:25 2
Nihil napisał/a:

Niezle, ja bym jednak wykonał coś ala "samoobrona" i nabił jej pamiątke



nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie polskie prawo bywa przewrotne, jeszcze dostałbyś wyrok w zawiasach za użycie środków samoobrony niewspółmiernych do zagrożenia

więc lepiej sobie darować lanie napitych kobiet na imprezach
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-10-17, 22:43 3
Cytat:

Niedługo rozpoczynając rozmowę zaczne pytać, czy dana osoba zerka na sadistic, żeby mieć pewność, że można rozmawiać o wszystkim i na odpowiednim poziomie...



"Podbija MDanielo do sexi panny z ładnym biustem.
-Hej, masz konto na Sadistic`u?
- Nie, a co to?
-Sory bejbe, nie dogadamy się'"

Tak po prawdzie,Nihil, po alkoholu bólu tak nie czuć, więc te kilka liści można przeboleć, za to panna dostarczy Ci polewki a przy tym można napsuć jej krwi ;D Cóż, może nikt jej nie wydymał, albo się zakrztusiła spermą.
Zgłoś
Avatar
dziubasek00 2010-10-17, 23:24 1
fajne to dupy byly? daj zdjecia, to se zwale moze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie