18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Stawiam skrzynkę browara, że strzelał jakiś ekstremalnie opalony jegomość. Jakiś lewak chce się założyć aby pokazać, że stereotypy są złe?



Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-09-22, 23:18 2
Widzę, ze gruba juz nie pije i spierdolila do USA. Z deszczu pod rynnę. ale tam sie z niej nie smieją
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-09-23, 2:06 3
Nie jestem lewakiem, ale tam nie brakuje też białych pokurwieńców
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-09-23, 3:55
widać tyle co nic, aż bym się nie zdziwił, że Michael Winslow za tym mógł stać

Zgłoś
Avatar
Noside 2020-09-23, 8:26 5
A w Chicago z kolei latynosi już pokazali, że mają dość. Ot, w USA przez czarnuchów trwa wojna rasowa, ale lewaczki robią jak w szkole - oskarża się tego, co oddał dokuczającemu mu łobuzowi.
Zgłoś
Avatar
ckk666 2020-09-23, 8:41 20
Z cyklu "znajdź różnicę"

Zgłoś
Avatar
sciagaszmajtkidlaruskich 2020-09-23, 9:22 1
ta gruba jakie ruchy ma kloc jebany na poczatku hahahah
Zgłoś
Avatar
offline 2020-09-23, 9:26 6
Zobaczycie co tam się będzie działo, jak wybory wygra Trump.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-09-23, 9:28
Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-09-23, 9:44 4
Nie zwracajcie na trola miles87 bo mu ktoś z konfederacji chyba wyruchał starą i teraz mu sie ulewa na wszystkich polaków ta ciota mi zaśmieca skrzynke jakimiś politycznymi żalami
Zgłoś
Avatar
Kisieleisik 2020-09-23, 9:44 1
Miles87 napisał/a:

Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.[/
Co ty pierdolisz śmieciu?Masz gówno pojęcia .Wierzysz w politykę i tylko chodzisz do pracy wracasz ,ruchasz swoją rękę i spuszczasz się na gnój a później płaczesz ,że dzieci nie masz

Zgłoś
Avatar
Killzorr 2020-09-23, 9:45 11
Miles87 napisał/a:

Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.



Haha z serii jestem nikim w życiu, spróbuję zabłysnąć w internecie

Marny troll...

Co do słów autora: Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy

Sądzisz że gangi tam strzelają się legalnie nabytą bronią? Po to powinien być łatwy dostęp do broni jak taki nygus Cię napadnie to masz mu czym odpowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-09-23, 10:48
Ja nie jestem lewakiem, ale śmiem twierdzić iż strzelał biały... oczywiście strzelał do czarnego który chciał go okraść.
Zgłoś
Avatar
zipi 2020-09-23, 10:52 16
Fazybum napisał/a:

Zobaczycie co tam się będzie działo, jak wybory wygra Trump.



Trump wygra na pewno, moge dać sobie ręke uciąć, ludzie w USA tych których nie interesuje polityka juz zdecydowali na kogo zagłusują po manifestacjach BLM, nikt o zdrowych zmysłach nie zaglosuje na ludzi popierająćych bandytów, jestem pewien ze Trump weźmie sie za to bydło po wyborach, bo teaz nie chce psuc sobie sondaży, ale bedzie płacz lewactwa w Eu jak Trumpik wygra, juz sie nie moge doczekać ;3
Zgłoś
Avatar
Przemas922 2020-09-23, 10:57 1
Zastanawiam sie czemu zawsze opaleni jak uciekają to sie wypierdalają ?
Zgłoś