18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ZatoX 2019-01-09, 21:46 1
Spiderowski napisał/a:


Nie interesują mnie twoje homoseksualne fantazje.
Jeśli igraszki w nocnym plenerze porównujesz do publicznej masturbacji to jesteś po prostu kretynem.



Jesteś po prostu kretynem jeśli nie rozróżniasz miasta od pleneru. Ruchali sie w miejscu publicznym proste, gdyby to był plener to byś nawet tego filmiku na oczy nie widział, no chociaż bywają czasem wścibskie kurwy i nagrają. Jak chcesz bronić i pajacowac to kieruj sie na swoje ulubione forum ekshibicjonistów i publicznych ruchaczy.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-01-09, 22:34 1
Tęż miałem sytuacje kiedyś jak z dupeczką urzędowałem, to mi berło obrabiała na ławce w parku o 1-szej w nocy. Ale to stare dzieje, teraz wspomnienia pokryły sadza i rdza.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2019-01-10, 0:53
"To czemu np. nie pójdziesz sobie do galerii handlowej walić konia na środku przy wszystkich? No bo czemu nie. "

Ja raz tak zrobiłem nie polecam

~T3RMINATOR kogo ty chcesz oszukać?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-01-10, 0:53
Salieri16000 napisał/a:

Dopóki nie wstała wyglądała na atrakcyjną, jednak jej odwłok zniszczył to wyobrażenie...

A tam, dobre prosie. Oczywiście tylko do jebania, żony z zapijaczonej, jebiącej się przy ulicy świni, nie będzie.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-01-10, 7:14
nagrywający to chuj
Zgłoś
Avatar
a................e 2019-01-10, 13:26 1
doopa napisał/a:

jebane stulejarze, a komu to przeszkadza, niektóre laski lubią sex w plenerze lub w miejscach publicznych



Tylko stulejarze piszą SEKS przez X w Polsce.
Zgłoś
Avatar
doopa 2019-01-21, 2:14
siarapfk napisał/a:

@doopa a to, że nie jesteśmy jebanymi psami zeby sie jebać gdzie popadnie



ty to pewnie, nawet jeszcze nie ruchałeś
Zgłoś