18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Fullmoon 2012-11-09, 4:15
eh, ci politycy
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-11-09, 7:03
pamiętajcie, źe telewizja pokazuje tylko jeden punkt widzenia. nie przeczę, że ci wszyscy posłowie to chuja warci i nie mają pojęcia o tym o czym powinien wiedzieć każdy człowiek który chce się nazywać przynajmniej choć trochę "wykształconym". ale chodzi mi o to, że ten z PiSu wcale nie musiał znać tych odpowiedzi sam, mogli to ustawić przypuszczam, że TVN jakby coś takiego kręcił to by zrobił odwrotnie
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-09, 8:30
Ale 50% podwyżki pensyjek to kurwa było.
Chyba na tornister i kredki...
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-11-09, 8:31
ale po co im ta wiedza? to tak samo jak by mieli ich pytać jak się robi sernik lub gołąbki
Zgłoś
Avatar
Arthamel 2012-11-09, 9:20
Pokazali 4 posłów nie ogarów i wielki dramat. Przepytali pewnie dużo więcej, ale pokazać warto tylko najsłabsze jednostki. W każdym zawodzie są ludzie, którzy się do tego nie nadają, na takiej samej zasadzie mogliby przejechać się po polskich mechanikach, znaleźć pięciu którzy nie odpowiedzieli na jakieś pytania i zrobić tragedie, że rocznie umiera xxx polaków przez niski poziom ogarnięcia wszystkich mechaników. Ale dla gimbazy takie filmiki kształtują opinie i poglądy, a potem ludzie się dziwią, że naród debili.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-11-09, 9:31
jak pięknie koleś na samym początku określił naszą politykę, polityka dla picu i tyle to jest cyrk
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2012-11-09, 10:52
Kurwa powinni robić testy, egzaminy półroczne i połowę matołów by zaraz zredukowało się... Idioci przecież pisać nawet nie potrafią... Najlepszy przykład bolek, a tu mamy w filmie bonusy...
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-09, 10:58
Cytat:

pamiętajcie, źe telewizja pokazuje tylko jeden punkt widzenia. nie przeczę, że ci wszyscy posłowie to chuja warci i nie mają pojęcia o tym o czym powinien wiedzieć każdy człowiek który chce się nazywać przynajmniej choć trochę "wykształconym". ale chodzi mi o to, że ten z PiSu wcale nie musiał znać tych odpowiedzi sam, mogli to ustawić przypuszczam, że TVN jakby coś takiego kręcił to by zrobił odwrotnie



to ciekawe

a to wypowiedź znanego Stefana N. na temat
Cytat:

Superstacja szybko reaguje na fakty. To dobra i solidna stacja informacyjna.

Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-11-09, 11:25
MUodyy napisał/a:

Temu od palikota z ganja na garniturze wybaczymy. Był spizgany mogło się zapomnieć



Hehehe ale beka, hehehee.
Zgłoś
Avatar
eM87 2012-11-09, 14:26
pedał od palikota zabardzo zaćpany żeby wiedzieć
Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-11-09, 14:30
Narzekaliście że tvn pod po podchodzi?
A po tym materiale superstacja pod kogo?
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-09, 14:35
Dobra czyli TVN jest własnością PO, a Super Stacja PiSu?
To ja głosuję za za Pisem, bo w sumie całkiem niezłe wywiady przeprowadza Super Stacja w porównaniu z TVNem, gdzie najważniejsze jest ile statystyczny Polak dłubie w nosie przez okres roku...
Zgłoś
Avatar
HariDee 2012-11-09, 14:56
Kurwa, w dupie mam zagranicę. Ja chcę wiedzieć czy oni potrafią rządzić POLSKĄ a nie czy wiedzą kto jest jebanym prezydentem iranu, kurwystanu i hamerykańskiego koła dziwek.
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-11-09, 18:05
Taka wiedza nie jest im potrzebna żeby dopierdolić nam jeszcze wyższe podatki.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-11-10, 10:56
2:53 haha jak skurwiela zaskoczył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie