18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wiedza polskich sportowców
W................n • 2014-05-23, 20:26
Otylia Jędrzejczak, Maciej Żurawski i Tomasz Adamek...



- Pan chce mnie od tyłu wziąć? Ja się nie boję. Ja się szybko uczę..

Zgłoś
Avatar
Morgoph 2014-05-23, 22:51 1
mało się kurwa nażarli na sportowej kariery to lecą świnie do następnego koryta. Uważałem Adamka za normalnego człowieka, a nie takie chuj wie co.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-05-23, 22:53 4
Miałam ci ja kiedyś szacunek do Jędrzejczak :/
Zgłoś
Avatar
petent 2014-05-23, 22:55 2
Hajs sie liczy i tyle. Tak poza tym to zastanawialem sie ostatnio, ze skoro teoterycznie mamy wolnosc slowa, a konstytucja zakazuje nawolywania do innego ustroju jak demokratycznego, to wcale nie mamy domokracji tylko jebana komune i eurokurestwo[tak wiedzialem to wczesniej ale chcialem sie podzielic]
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2014-05-23, 23:02
Niech się politycy zajmą polityką a sportowcy sportem.
Zgłoś
Avatar
idymy 2014-05-23, 23:10
Adamkowi to się chyba od ciosów w głowie pojebao...
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-05-23, 23:14
I tak wlasnie wyglada glosowanie w PE, "nie wiem o co chodzi ale fajnie brzmi wiec jestem za."
Zgłoś
Avatar
Imm420 2014-05-23, 23:41
Co Wy się kurwa spinacie, to są normalni ludzie, sportowcy dostają pytanie "co to jest kioto" kurwa... mało który z Was wie co to takiego. Co do Adamka, to opanował technikę lecenia w chuja do poziomu wysokiego.
Zgłoś
Avatar
polszczpob 2014-05-23, 23:56 4
Imm420 napisał/a:

Co Wy się kurwa spinacie, to są normalni ludzie, sportowcy dostają pytanie "co to jest kioto" kurwa... mało który z Was wie co to takiego. Co do Adamka, to opanował technikę lecenia w chuja do poziomu wysokiego.


Czy ty w ogole ogarniasz co sie wokol ciebie dzieje? Na jakie stanowiska oni kandyduja?
Zgłoś
Avatar
skunastuk 2014-05-24, 0:09
ja pierodle zaczynam sie bac !!
Zgłoś
Avatar
eirelim 2014-05-24, 0:14 1
jaja sobie robia juz z ludzi. chore to jest
Zgłoś
Avatar
olimplapa 2014-05-24, 0:23 1
I debile chca "za nas" decyzje podejmowac w parlamencie europejskim i reprezentowac polske, powodzenia
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2014-05-24, 0:41
Pierdolę nawet tego nie oglądam...
Zgłoś
Avatar
Linneus 2014-05-24, 0:51 1
A dla mnie najgorsze jest nie to, że ci ludzie gówno wiedzą, najgorsze jest to, że partie polityczne nie mają infrastruktur, żeby sobie z tym jakoś radzić. Przecież jeżeli ktoś jest znanym kandydatem, to oczywistym jest, że będzie trafiał do talk-showów, będą za nim gonili dziennikarze i jego wypowiedzi będą trafiały do mediów. W normalnym kraju partia wystawiając takiego tłuka pod publikę zapewniłaby im asystentów od briefingów i przyspieszony kurs ogólnej wiedzy o kwestiach związanych z ich kandydaturą.

Natomiast to, że u nas partie na to leją oznacza, że albo ich władze nie mają pojęcia o podstawach rządzenia nawet swoją własną organizacją (a co dopiero krajem), albo mają swoich wyborców za takich imbecyli, że szkolenie kandydatów to strata czasu. Prawdopodobnie jedno i drugie.
Zgłoś
Avatar
methos23 2014-05-24, 1:28 1
Zamiast kandydować do PO lepiej idź zapal znicz bratu.
Głupia pizda.
Zgłoś
Avatar
W................n 2014-05-25, 6:57
Teraz dopiero zauważyłem że w tagach dałem: kwestie akCjologiczne. Kurwa.
Zgłoś