18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2019-07-26, 18:29 36
coś mi ten murzyn jebie fejkiem
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-07-26, 18:31 19
Ząb mu nie będzie potrzeby, kiedy ujebią mu głowę na ulicy.
Zgłoś
Avatar
Szarik 2019-07-26, 20:43
Szympans jeszcze nie pojął, że corone się odkręca.
Zgłoś
Avatar
ridin2 2019-07-26, 20:47
1. wpadł na debilny pomysł
2. nagrał to
3. wrzucił do sieci

No kretyn
Zgłoś
Avatar
r................5 2019-07-26, 21:44
nie musi za dentystę płacić
Zgłoś
Avatar
Aleo 2019-07-26, 21:54 2
kurwa ustawione jak wybory na jesieni
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-07-26, 22:55
Pewnie jeszcze mleczne...
Długo dorastają, szybko umierają....
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-07-27, 0:22
Szkoda, że jedynki nie wyjebał
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-07-27, 1:42 2
HAL9000/2 napisał/a:

coś mi ten murzyn jebie fejkiem



Faktycznie. NA pierwszy rzut oka nie wydaje się, ale po kilku przewinięciach to widać.

"Urwał" chyba cały ząb, co powinno wydać jakiś dźwięk na nagraniu. W samo otwieranie nie włożył dużo siły, wygląda to raczej jakby tylko przyłożył butelkę do ust i odsunął. Prędzej ukruszyłby tak jedynie nieznaczny kawałek, a bólu jakoś po nim nie widać, co przy jebnięciu zęba jest ewidentne. Musiałby mieć jakiś zaawansowany szkorbut , żeby tak mu zęby wypadały, także fejk jak chuj. Ząb mu wypadł wcześniej i wysunął go językiem.

A technika otwierania piwa zębami jest dokłanie odwrotna. Nie przechylasz piwa niczym pod otwieraczem, bo zniszczysz zęby, tylko trzymasz je prosto i "nagryzasz" kapsel jak pod prasą. Także nygas ewidentnie bije sobie wyświetlenia na youtube.
Zgłoś
Avatar
a................8 2019-07-27, 8:58
URAGE napisał/a:

Faktycznie. NA pierwszy rzut oka nie wydaje się, ale po kilku przewinięciach to widać.
"Urwał" chyba cały ząb, co powinno wydać jakiś dźwięk na nagraniu. W samo otwieranie nie włożył dużo siły, wygląda to raczej jakby tylko przyłożył butelkę do ust i odsunął. Prędzej ukruszyłby tak jedynie nieznaczny kawałek, a bólu jakoś po nim nie widać, co przy jebnięciu zęba jest ewidentne. Musiałby mieć jakiś zaawansowany szkorbut , żeby tak mu zęby wypadały, także fejk jak chuj. Ząb mu wypadł wcześniej i wysunął go językiem.
A technika otwierania piwa zębami jest dokłanie odwrotna. Nie przechylasz piwa niczym pod otwieraczem, bo zniszczysz zęby, tylko trzymasz je prosto i "nagryzasz" kapsel jak pod prasą. Także nygas ewidentnie bije sobie wyświetlenia na youtube.



Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Piątka
Zgłoś
Avatar
owoc 2019-07-27, 22:55
HAL9000/2 napisał/a:

coś mi ten murzyn jebie fejkiem



nie tylko fejkiem
Zgłoś
Avatar
klos79 2019-11-15, 18:31
I stąd się biorą kiełki bambusa...
Zgłoś