18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PsychoGhost 2013-08-14, 20:06
Boję się,że GTA V przyćmi w tym roku Wieśka
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-08-14, 20:34
PsychoGhost napisał/a:

Boję się,że GTA V przyćmi w tym roku Wieśka



taki chuj
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-14, 20:43
Czyli poprawili patcha i III wyjdzie!!! Wiedziałem że Widzmaka górą będzie!

Jak by ktoś nie wiedział o jakiego "patcha" chodzi odpowiedz znajdzie TU

Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-08-14, 20:53
Ciesin napisał/a:



W jakich kurwa klimatach?
Zostaw gry w spokoju i weź się za książki, bo przez odbiorców takich jak Ty poziom gier leci w dół. Słowiańska, nie słowacka. Jesteś Słowianinem, a nie Słowakiem (tak myślę).
A mrok, brud, deszcze (?) i choroby to raczej mroki średniowiecza, a nie słowiańskie. Słowiańskie klimaty to pierwszy Wiedźmak, akt II (wieś pod Wyzimą) i akt zdaje się IV (ten szczególnie - Odmęty i okolice)
Brakowało mi tylko więcej lasów, puszczy i zagajników, ale gra i tak rozpierdalała klimatem.
Jeśli powtórzą to w W3, to mogą zrobić tę grę nawet w 2D ( tylko wtedy walka ma być trudna jak w Contrze!) a ja i tak będę się w nią zagrywał.



lekki bład językowy, a ty spinasz jakbym ci rodzinę wybił. chyba juz nie miales sie do czego przypierdolic

Przeczytałem wszystkie książki poza dwoma ostatnimi tomami, dla twojej wiedzy. Ja to po prostu tak interpretuję, jak dla mnie dwójka była o wiele za kolorowa. Grając w pierwszą część czujesz jak to wszystko cię przytłacza, szczyny na ulicach, korupcja, zakłamanie, narkotyki, dziwki - szarość europejskiego średniowiecza, podczas kiedy dwójka o wiele bardziej podchodzi pod klimaty Irlandzkiej Mitologi, to wszystko jest za bardzo bajeczne. Książki zacząłem czytać po przejściu pierwszego wiedźmaka i tak też sobie wyobrażałem świat wykreowany Sapkowskiego.

Zresztą widzę jakim zajebistym fanboyem jesteś, jeśli nawet nie wiesz, że magia książek polega na imaginowaniu sobie wszystkiego co się w nich dzieje, a nie "bo tak kurwa i chuj spierdalaj, moja racja chuj ci w dupe gimbusie lewaku". Dla jednego wiedźmin to Michał Żebrowski zapierdalający nad Wisłą, a dla jeszcze innego król Artur. Tak więc serdecznie chuj ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
ss_adol 2013-08-14, 22:41
W sadze wiedźmina zaczytywałem się 96-97. I to była moc. Gierki są dla gimbazjum. Wczuj się w klimat książki, dziecko. W grę nie grałem, bo już 1 cięła, choć nie miałem najgorszego pieca. Tak, wkurwia mnie, że żeby zagrać to zamiast wydać 2, 3 stówki, muszę wymienić całego kompa za 2 klocki.
Zgłoś
Avatar
AllAbout 2013-08-14, 22:43
Uwielbiam polski dubbing, część klimatu tworzy przecież nasz język. Angielska wersja może się schować.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-08-15, 1:07 1
Jakby wjebali tam głos żebrowskiego to bym chuja pograł bo kwiczałbym ze śmiechu i wyczekiwał na każdą końcówkę zdanie gdzie mówi jakby zaraz miał jebnąć kac-kupę...
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-08-15, 1:09
Made by Poland ;]
Zgłoś
Avatar
Kajton1910 2013-08-15, 9:29
Urywa dupsko z fragmentami domu.
Zgłoś
Avatar
krokiellini 2013-08-15, 11:23
wincyj kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-08-24, 10:02
klasa czekam na to skurwysyństwo
Zgłoś