18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
z3r0c00l1337 2017-09-20, 8:19 4
Skończ już pierdolić głupoty.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-09-20, 16:11
spoons napisał/a:

Jak masz kota w mieście i trzymasz go w domu to nie dość że nie jebie to pachnie perfumami Twojej dupy (o ile masz dupę)



Nie chodzi o to, że kot śmierdzi. To jebie jego kuweta i choćbyś zmieniał żwir 10x dziennie i tak będzie czuć, że w domu jebie kocim szczochem. Mieszkańcy takiego lokum tego nie czują, goście - jak najbardziej.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2017-09-20, 18:08
@SpeedyG
Z Twojego opisu również nie wynika, że kot poluje na wiewiórki, dlatego również Ciebie powinno zainteresować zdjęcie. Na wsi spędziłem połowe życia, czyli hmm, równowartość Twojego całego. Kotów miałem pełno, niektóre były chujowe, bo się długo gotowały, ale żaden nie śmierdział. Może przesiąkł Twoją chatą?
Zgłoś
Avatar
pobieralnik 2017-09-21, 2:02
@orisuniek chyba wiesz dlaczego koty liżą sobie dupę ? bo dosięgają , gdybyś ty dosięgał też lizałbyś tylko sobie
Zgłoś
Avatar
miken1200 2017-09-21, 7:59
@SpeedyG sam kurwa śmierdzisz. Kilka razy w roku odwiedzam rodzinę, która ma kota (wykastrowanego samca) i w mieszkaniu nic nie czuć. Nawet jak mieszkali w kawalerce (1 pokój z aneksem), gdzie siłą rzeczy kot i jego kuweta był cały czas w "centrum" mieszkania to nic nie śmierdziało. Tak samo jak nas odwiedzają to możesz stać koło kuwety i nic nie czuć.
Zgłoś