18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-07-28, 9:22 39
Dlatego jestem zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni oraz powiększenia praw w zakresie obrony koniecznej by w takich sytuacjach móc na legalu odstrzelić takiego podczłowieka z nożem
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-07-28, 9:25 92
W momencie gdy widzisz nóż w ręce gdy podchodzi do samochodu wrzucasz 1 i pizda po nim a pasażerka dzwoni na odpowiednie służby czyli po śmieciarkę.
Zgłoś
Avatar
aleleble 2017-07-28, 9:47 11
Kurwa. Pajac czując się niedowartościowany próbuje pokazać swoim kolegom (chyba w corsie) jaki to on kozak,bo kurwa 70kg na klate bierze.
Zgłoś
Avatar
stasiekk22 2017-07-28, 10:14 4
Jadą gangsterzy fiestą chociaż by se jakąś bmw kupili a nie...
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2017-07-28, 11:34 5
Penisy należy powiększać ustawowo, wtedy nie będzie problemów z posiadaczami zaburzonej gospodarki hormonalnej, powodującej wśród osobników konflikty społeczne. Niech żyje srom - ocipiały klient jest mniej awanturujący się!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-28, 11:58 8
Kolejne spotkanie paru pizd.
1) Pizda kierowca co miał chujowo ustawione światła i to ewidentnie widać, że są za wysoko.
2) Pizda kierowca fiesty co zamiast olać się zatrzymuje i samemu nic nie robi tylko puszcza największego dresa w aucie.
3) Pizda pasażer z przodu co też nic nie robi i puszcza największego dresa w pojeździe.
4) pizda z tylnego siedzenia co leci z kosą bo koledzy chuja mogą ze swoją wagą piórkową.

Możliwe, że jest jeszcze pizda nr5 z tyłu fiesty która nie zareagowała ale nie widać tego na filmie.

Jakbym ja się zatrzymywał za każdym razem jak ktoś ma chujowo ustawione światła to albo bym siedział w pierdlu teraz albo w szpitalu.
Po to wymyślono fotochromatyczne lusterka a w starszych autach ten wichajster we wstecznym lusterku co się nim ruszało abu ci z tyłu nie oślepiali w nocy. Jakoś on się pewnie nazywa i eksperci z sadola zaraz napiszą jego nazwę.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2017-07-28, 12:05 16
Może i długich nie ma, ale ma źle ustawione mijania (po zatrzymaniu widać, że fiesta jest oświetlona powyżej linii świateł nagrywającego).
Jest mnóstwo kretynów, którzy nie wiedzą, że światła mijania się reguluje w zależności od rozkładu masy w samochodzie.

To nie jest zbędny bajer.

Ale reakcja sebiksów, godna JP100%. Pewnie też nie wiedzą o regulacji mijania.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2017-07-28, 12:32 7
@Henboh co do nieświadomości regulacji to zgoda. ale w tym przypadku zobacz gdzie na asfalcie widać linię odcięcia świateł - gość ma za nisko(!) ustawione reflektory. To co zaobserwowałeś to poświata która ma walić w znaki drogowe i inne elementy odblaskowe. Poza tym gość napisał o nierównej drodze (którą zresztą widać) - mógł się zatrzymać na nierówności:)
Zgłoś
Avatar
TurboChomikZagłady 2017-07-28, 12:33 2
Równie dobrze to mógł być SUV który jest trochę wyżej jednak zawieszony
Zgłoś
Avatar
mam_kompa 2017-07-28, 12:38 1
karny kuktas za zakrywanie szczegółów
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-07-28, 12:59 5
Choćby kurwa laserami napierdalał z tych świateł to nie powód żeby napuszczać na niego jakiegoś troglodytę z kosą.

Jakbym sam jechał to chuj mógłbym się pokłócić przez zamknięte drzwi i okno (ajm badas), jakby porysował drzwi to by trochę grosza wpadło a że auto niezbyt ładne to bym to opierdolił sprejem, resztę przechlał i cześć.

Za to jakbym jechał z matką, młodszym bracholem albo narzeczoną to bym po gościu przejechał i chuj. Laka stopił na mordzie i dawał w sądzie o obronie koniecznej.
Zgłoś
Avatar
m................9 2017-07-28, 16:26 2
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

Dlatego jestem zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni oraz powiększenia praw w zakresie obrony koniecznej by w takich sytuacjach móc na legalu odstrzelić takiego podczłowieka z nożem



wtedy zamiast noża miał by legalną broń palną
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2017-07-28, 16:27 8
Velture napisał/a:

1) Pizda kierowca co miał chujowo ustawione światła i to ewidentnie widać, że są za wysoko.



Masz sporo racji ale ze 100% pewnością nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Takich skurwysynów jak na filmiku to powinniśmy rozjeżdżać bez odpowiedzialności karnej - nie ma usprawiedliwienia dla takiego bandyctwa drogowego, nawet jeśli faktycznie autor nagrania miał chujowo ustawione światła.

Dlatego od lat zapierdalam z kamerką i nie mam zamiaru bawić się w żadne bójki czy solówki z sebixami na drodze. Wyskakuje do mnie jakiś upośledzony sebix z nożem? Musi liczyć się z tym, że podczas ucieczki (pod wpływem emocji) rozpierdolę mu jego gruchota albo go potrącę a gdy jako poszkodowany zgłosi się na policję (jebany prawilny śmieć) i panowie wezwą mnie do wyjaśnienia sprawy - napluję mu w twarz gdyż wszystko zarejestrowałem kamerą dobrej jakości Pozdrawiam kierowców!

EDIT: poniżej upośledzony loaloa w swoim środowisku naturalnym
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-07-28, 16:38 4
polacka dzicz w środowisku naturalnym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie