18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wiek to tylko wymówka
kubczyk • 2014-12-23, 20:41
80 letni były żołnierz piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych machnął 500 pompek w 30 minut. W dzisiejszych czasach, gdzie aktywność fizyczna sprowadzona jest do zerowego poziomu to naprawdę spory wyczyn.

Zgłoś
Avatar
joisann 2014-12-24, 1:04
zajebalabym tego kundla co szczeka na poczatku
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-12-24, 1:08 15
Chuja byś zrobiła
Zgłoś
Avatar
konradtl 2014-12-24, 1:16 2
U ruskich facet zrobiłby tyle samo i jeszcze flaszke wypił w międzyczasie
Zgłoś
Avatar
h................3 2014-12-24, 1:28 5
w serii po 40 robię z przerwami ok 2,5 / 3,5 minuty 4 serie i padam na cyce a mam 24lata i coś tam ćwiczę czasem. Mimo, że było to "trochę" oszukane robienie pompek to i tak respect w jego wieku dawno będę pompować sobie dmuchany domek gdzieś pod śmietnikiem bo mieszkanie sprzedam za hajs na leki hehe
Zgłoś
Avatar
fyrku 2014-12-24, 2:08 3
SzczelamGuwnem napisał/a:

Musiałbym być Tobą by w wieku 80 lat być taką niedojdą jaką Ty będziesz. Ja mam zamiar być w formie jak koleś na filmiku, bo o siebie dbam (trenuję, trzymam dietę) i dbać będę.



Masz taki zamiar, a i tak Cie dostawczak pierdolnie pojutrze, i chuja z Twej dietki.
Zgłoś
Avatar
Tony24 2014-12-24, 9:30
Ja w tym wieku będę srał i trawy się trzymał...Szacunek dla dziadka.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2014-12-24, 9:53
Śmieć nr1
NiegazowanyGaz napisał/a:

gdyby to jeszcze byly pelne pompki...


Śmieć nr2
el_sadico napisał/a:

@up ja bym podzielil na 3 albo 4 ten wynik. a wtedy w 30min to nie taki wyczyn



Śmiecie pokażcie jak wy robicie. Dwa grubasy co dziś nażrą się przy wigilijnym stole i pójdą instalować gry które dostali od rodziców a po przerwie świątecznej pójdą do szkoły i będą opowiadać jak to zajebiście się bawili w przerwie świątecznej wbijając kolejny lvl w jakiejś ta gierce.

Za brame chamie !
Zgłoś
Avatar
J................z 2014-12-24, 14:19 1
Ver0 napisał/a:

Śmieć nr1

Śmieć nr2

Śmiecie pokażcie jak wy robicie. Dwa grubasy co dziś nażrą się przy wigilijnym stole i pójdą instalować gry które dostali od rodziców a po przerwie świątecznej pójdą do szkoły i będą opowiadać jak to zajebiście się bawili w przerwie świątecznej wbijając kolejny lvl w jakiejś ta gierce.

Za brame chamie !



Bys frajerze czytal wszystkie strony komentów byś wiedział, że obiecałem wrzucić.
No debil no

To ze sam nic nie umiesz ze sb zrobic nie znaczy ze inni tez nie potrafia,
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-12-24, 14:28
Ja to nawet pięciu zrobić nie umiem....
Zgłoś
Avatar
Goban 2014-12-24, 14:46
Do pierwszych dwóch - chuj mnie obchodzi czy wy byście zrobili tyle samo, ale jak pewnie zauważyliście pan na filmiku ma 80 lat, a w tym wieku większość ludzi to pasożyty społeczne bez życia, któych największym wyczynem jest zapierdalanie po karpia jak cenę zbiją o złotówkę za kg, także należy się szacunek dla niego.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-12-24, 16:36
I znów porównywanie siusiaków; kto ile by zrobił i czego by nie dokonał. Ja się idę podciągać i życzę wesołych świąt.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-12-24, 18:43
Nie ćwiczę,wiec nie zrobie. Jakbyś robił je codziennie przez rok,to spokojnie byś tyle robił. Nic trudnego.Wystarczy chcieć.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-12-24, 22:58
Kurwa jak ja bym chciał mieć takie zdrowie jak ten dziadek za 60 lat kurwa jak to możliwe? Ciekawe czy w ogóle Dożyje 80 kurwa no skamnieniałości rozjebał system
Zgłoś