18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Wielki skandal, straszna tragedia. Gdyż na uniwersytecie Śląskim studenci zarzucili pani profesor homofobiczne zachowania! wobec tego na szczęście zostały podjęte bardzo szybkie kroki i pani profesor gorsza niż zabójczyni, niż gwałciciel, niż pedofil ponieważ śmie twierdzić że "chłopak i dziewczyna to normalna rodzina" odeszła na znak protestu!

Cytując "dziennikzachodni":

Sprawę szczegółowo przedstawia Polsat News, który rozmawiał z profesor Ewą Budzyńską, wykładającą na Uniwersytecie Śląskim. Zaczęło się od wniosku studentów do rzecznika dyscyplinarnego UŚ, którzy zarzucili profesor homofobię i nietolerancję.

Rzecznik zarzucił socjolożce, że „formułowała wypowiedzi w oparciu o własny, narzucany studentom, światopogląd o charakterze wartościującym", co miało być przejawem braku tolerancji.

- Wcześniej studenci złożyli skargę ws. nietolerancji i homofobii - podaje Polsat News.

Prof. Ewa Budzyńska pracuje na UŚ od ponad 28 lat. Kontrowersyjny wykład poprowadziła w grudniu 2019 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

- Opisywała rodzinę m.in. w chrześcijaństwie. Podczas wykładu Budzyńska uznała, że dzieckiem można nazwać „dziecko w łonie matki". Mówiła też, że według klasycznej definicji rodzina składa się z „męża, żony, ojca, matki, dzieci, krewnych i powinowatych" - czytamy na portalu Polsatu.

Źródło: dziennikzachodni.pl/skandal-na-uniwersytecie-slaskim-prof-ewa-budzynsk...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-21, 8:26 3
I niech spierdala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pierdolić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pierdolić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.

W ogóle co ona zaczęła pierdolić o chrześcijaństwie. Socjologia to nauka o zachowaniach społecznych a ta kurwa sobie katechezę zrobiła.

Kiedy skończy się wreszcie spierdolenie religijne w tym ciemnogrodzie?

piter909 napisał/a:

"eksperyment Calhouna"



Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-01-21, 9:46 5
Wiewór napisał/a:

I niech sp***ala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pie**olić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pie**olić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.
W ogóle co ona zaczęła pie**olić o chrześcijaństwie. Socjologia to nauka o zachowaniach społecznych a ta k***a sobie katechezę zrobiła.
Kiedy skończy się wreszcie sp***olenie religijne w tym ciemnogrodzie?
Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Nie rozumiesz o co chodzi... Im można głosić pedalstwo i co tylko i podobno są tolerancyjni wręcz jej wyznacznikiem... Ale gdy tylko ktoś otwarcie mówi, że nie zgadza się z ich modelem lecą robić dym. Ja np razem znika wywalilbym tych studentów oraz tego profesora od swojej książki co promuje własne zdanie... Przecież ja się i część osób nie zgadzam z nim (tak by wyglądało życie według twojej teorii). Rozdział wiary od nauki musi być, ale chorób psychicznych i własnych widzimisię również... Ja miałem większość normalnych naukowców co swoje zdanie to swoje, ale mówili otwarcie, że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy. Tutaj lewica sieje propagandę swoją i nikt nic nie może powiedzieć... Czyli mamy dyskryminację ze względu wiary i poglądów
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-21, 12:00 4
Wiewór napisał/a:

I niech spierdala na drzewo. Jako nauczyciel ma głosić racjonalną wiedzę a nie pierdolić studentom swoje podupcone katofaszystowskie ksenofobiczne wymysły.
Jak baba chce pierdolić o religii o swoich przekonaniach to niech się zatrudni na pseudo uczelni rydzyka.



Zanim pocisz swoje pierdolamento to przeczytaj całość, omawiane były systemy rodziny w każdej dużej religii więc twoje bajanie o katechezie to kolejne wyssane z chuja problemy współczesnego lewaka.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-01-21, 13:04
Co ten PiS narobil
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-21, 13:27 2
ProVVe napisał/a:

Nie rozumiesz o co chodzi... Im można głosić pedalstwo i co tylko i podobno są tolerancyjni wręcz jej wyznacznikiem... Ale gdy tylko ktoś otwarcie mówi, że nie zgadza się z ich modelem lecą robić dym. Ja np razem znika wywalilbym tych studentów oraz tego profesora od swojej książki co promuje własne zdanie... Przecież ja się i część osób nie zgadzam z nim (tak by wyglądało życie według twojej teorii). Rozdział wiary od nauki musi być, ale chorób psychicznych i własnych widzimisię również... Ja miałem większość normalnych naukowców co swoje zdanie to swoje, ale mówili otwarcie, że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy. Tutaj lewica sieje propagandę swoją i nikt nic nie może powiedzieć... Czyli mamy dyskryminację ze względu wiary i poglądów



O muj bosze. Za niewinność się do niej dojebali.
Pedalstwo nie jest chorobą psychiczną już od dawna.
Ja lubię brunetki, kolega blondynki, trzeci kolega rucha spasione baby a ktoś inny lubi dupcyć kolegę we włochatą dupę. Nie ma w tym nic nienormalnego.
Za to spierdolenie religijne jest uznane przez WHO jako choroba psychiczna. Tak na marginesie.
Nauczyciel ma prawo do swojego zdania jak założy swoją uczelnię albo będzie pracował dla belzebuba z Torunia. W innym wypadku ma nauczać obowiązujących faktów zgodnych z aktualną wiedzą naukową.
Jakby studenci chcieli posłuchać o katolickiej gównorprawdzie to pewnie studiowali by religioznastwo albo pseudonaukę w postaci teologii.

Baba głosi treści niezgodne z prawdą, ksenofobiczne i dyskryminujące. Nie ma prawa tego robić na państwowej uczelni.
Prywatnie może robić co tylko chcę. Może pierdolić, że połykanie spermy to kanibalizm i zjadanie dzieci. Może sobie wierzyć w najbardziej odjebanego boga jakiego sobie tyko wymyśli i nikt jej nic nie zarzuci. Jednak jako urzędnik na państwowej pensji ma być absolutnie neutralna.

ProVVe napisał/a:

że trzeba negowac wszystko i dążyć samemu do wiedzy


Nie wiem gdzie ty się uczyłeś albo może coś źle zinterpretowałeś?
Mam negować matematykę albo astronomię?
Szkoła ci daje podkład i kierunek a resztę wiedzy masz szukać sam.

Już sama okoliczność, że to babsko bronią oszołomskie organizacje religijne i odjebus kabotyn Gowin jest dowodem na jej całkowitą winę i że kobita się zagalopowała.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-21, 13:33 8
Wiewór napisał/a:

Pedalstwo nie jest chorobą psychiczną już od dawna.



Tak bo grono sobie przegłosowało ze nie jest. Moze fizycy sie zbiorą i przegłosuja ze grawitacji nie ma.

A gościówa moze przedstawiać rózne formy rodzin, widac nie kojarzysz za bardzo o czym mowa. Mówiła o tym jakie jest wyobrazenie w chrzescijaństwie, jakie w buddyźmie, ale tępe lewactwo nie zrozumiało ze były to tylko "przykłady".
Lewactwo jest zjebane na maksa i chce wprowadzić cenzurę czego nawet zjebany Gowin nie robi. Takiego pojebania na uniwerkach to nawet zxa komuny nie było, bo profesorowie spokojnie mówili o Katyniu i sowieckich zbrodniach, a teraz banda zjebów chce wmówić innym co maja mysleć!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-21, 13:37
poligon6 napisał/a:

A gościówa moze przedstawiać rózne formy rodzin, widac nie kojarzysz za bardzo o czym mowa. Mówiła o tym jakie jest wyobrazenie w chrzescijaństwie, jakie w buddyźmie, ale tępe lewactwo nie zrozumiało ze były to tylko "przykłady".



Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.

poligon6 napisał/a:

Tak bo grono sobie przegłosowało ze nie jest.


To w takim razie ja jestem zboczeńcem chorym psychicznie. Tylko innego rodzaju. Lubię ruchać chude brunetki.
No bo skoro ktoś lubi ruchać włochate dupy jest dla ciebie dewiantem?

poligon6 napisał/a:

zxa komuny nie było, bo profesorowie spokojnie mówili o Katyniu i sowieckich zbrodniach



Na których uczelniach LOL? Na polskich na pewno nie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-21, 13:50 7
Wiewór napisał/a:

Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.



Jeżeli struktura rodziny zbudowana jest wobec dominującej religii w danym państwie to jak kurwa mogła tego nie omawiać na socjologii? Pierdolisz jak potłuczony byle by pasowało do twoich chujowych wniosków wysnutych na niepełnej treści bo ci się kurwa doczytać nie chciało a tera usilnie brniesz w bezsens twoich wywodów
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-21, 14:18 2
Wiewór napisał/a:

Mogła to mówić na religioznawstwie albo teologii a nie socjologii.



To jest element socjologii.

Wiewór napisał/a:


Na których uczelniach LOL? Na polskich na pewno nie.



Tak na polskich. Po skończeniu Stanu Wojennego nie było juz tajemnic.
Zgłoś
Avatar
jan.rzut 2020-01-21, 14:58
Daimler1916 napisał/a:

Ciekawe który wydział UŚ jest taki postępowy?



WNS, miałem zajęcia z tą kobitka jakieś 10 lat temu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-21, 15:15 5
Wiewór napisał/a:

Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Kolejny raz robisz z siebie idiotę, a wyzywasz innych może ponownie doczytaj o co chodzi a przypierdalasz się. W eksperymencie nie chodziło o przeludnienie, ale o warunki życia w których wszystkiego miały w brud i bez naturalnych wrogów i nawet myszy znane rozpłodowego życia nie były w stanie w idealnych warunkach zapełnić swojego siedliska wręcz po pewnym czasie zaczęły wymierać i tracić naturalne instynkty.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-21, 18:01
mygyry napisał/a:

Jeżeli struktura rodziny zbudowana jest wobec dominującej religii w danym państwie to jak kurwa mogła tego nie omawiać na socjologii? Pierdolisz jak potłuczony byle by pasowało do twoich chujowych wniosków wysnutych na niepełnej treści bo ci się kurwa doczytać nie chciało a tera usilnie brniesz w bezsens twoich wywodów



Normalnie. Religia to przeciwieństwo nauki a socjologia to nauka. Na wykładzie naukwoym nie mówi się o religii
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-21, 18:22 3
Wiewór napisał/a:

Normalnie. Religia to przeciwieństwo nauki a socjologia to nauka. Na wykładzie naukwoym nie mówi się o religii


To wymień mi jakikolwiek kraj w którym religia nie ma wpływu rolę społeczne, rozwój społeczeństwa, tradycje, podziały, kulturę i historię.

Masz bo widzę że masz problem z myśleniem to może słowo pisane do ciebie dotrze
Cytat:

Socjologia religii – dział socjologii zajmujący się wierzeniami, praktykami i instytucjami religijnymi w ich kontekście społecznym. Socjologia religii zajmuje się wielorakim związkiem religii ze społeczeństwem, wzajemnymi wpływami na siebie. Bada też miejsce i funkcje religii w procesie społecznym oraz jej funkcjonowanie w różnych grupach społecznych.

Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-21, 19:04 4
jan.rzut napisał/a:

WNS, miałem zajęcia z tą kobitka jakieś 10 lat temu.



Wiewór napisał/a:


Po pierwsze idioto, eksperyment wykonano na myszach a nie szczurach. Myszy są głupie jak pisowski elektorat. Odróżniasz mysz od szczura?
Po drugie eksperyment nie miał nic wspólnego z LGBT a jedynie udowodnił, że przeludnienie prowadzi do katastrofy.
Po trzecie był w warunkach laboratoryjnych a nie naturalnych. W normalnych okolicznościach przy przeludnieniu część myszy by wyemigrowała.



Nie chce się za dużo kłócić bo widzę że masz spierdolony łeb ale napiszę krótko. eksperyment nie ukazywał problem przeludnienia tylko co się dzieje z gatunkiem kiedy ma wszystkiego pod dostatkiem. I właśnie dzieją się takie rzeczy jak aborcja, hiper agresywność wśród samic a hiper pasywność u samców. Jak najbardziej wynaturzenie jak w przypadku lgbt. A u drugiej grupy myszek które miały ciężko i musiały o wszystko zawalczyć, nie miały czasu zastanawiać się czy karp też ma uczucia na wigilię. Ani czy jedzonko jest bezglutenowe;-)

Cztery pory cyklu cywilizacyjnego:
1. Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi
2. Twardzi ludzie tworzą dobre czasy
3. Dobre czasy tworzą słabych ludzi
4. Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy



Sam sobie odpowiedz lewacki wiewiurze w której grupie się znajdujesz



Twu Wiewórze*
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-01-21, 20:20
wiewiór to troll,
im więcej kopów w dupę, tym więcej zarabia,
dziwki to przy gnidach czasem są jednak dziewicami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie