18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Pralpunkt 2020-10-25, 0:50 28
Stare
Słabe
Do pieca
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-10-25, 2:41 7
wina twoja ? kolesia co siada na ławce ? WTF ?! feminazistki są popierdolone do szpiku kości
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-25, 2:52 4
Właśnie widzimy pierwsze skutki edukacji na tzw. na odległość.
Co raz wincyj psychopatów na ulicach polskich miast.
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2020-10-25, 2:41 11
McQurwa napisał/a:

Właśnie widzimy pierwsze skutki edukacji na tzw. na odległość.
Co raz wincyj psychopatów na ulicach polskich miast.



Chyba idiotów a nie psychopatów...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-25, 6:11 14
Pisze się: "Twoje wina". Najlepsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej zaangażowane w takie akcje są paszczury, których nikt by nie tknął, nawet kijem przez szmatę.
Zgłoś
Avatar
WooQash 2020-10-25, 11:27 5
Nie można było zrobić zdjęcia, tylko jebany film, który zacina się na tych serwerach bez chomików?
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-10-25, 13:07 3
Pralpunkt napisał/a:

Stare
Słabe
Do pieca



Nie rozumiem, po jaka cholerę siebie tu opisujesz ? Co jeszcze bardziej zastanawia, jakie barany dają za to piwa ?! Co to ma być kółko wzajemnej adoracji ? Czy grupa wsparcia dla osób z niską wartością opałową ?
Zgłoś
Avatar
SłodkieKotki24 2020-10-25, 16:29
Był to post religijny, czy ateistyczny? Bo nie wiem, z kogo się teraz śmieję.
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-10-25, 17:05 2
Ja myślę, że chodzi tu o nakaz rodzenia dzieci z 4 nogami i 3 ręcami Po prostu nie można tego gówna usunąć, tylko rodzić
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2020-10-25, 18:35
WooQash napisał/a:

Nie można było zrobić zdjęcia, tylko jebany film, który zacina się na tych serwerach bez chomików?



chujoza to w 16k nagrał

AbelardG napisał/a:

Ja myślę, że chodzi tu o nakaz rodzenia dzieci z 4 nogami i 3 ręcami Po prostu nie można tego gówna usunąć, tylko rodzić



Twoja stara pewnie też płakała że musi to gówno urodzić
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-10-25, 20:31 1
TytanowyRosomak napisał/a:

chujoza to w 16k nagrał
Twoja stara pewnie też płakała że musi to gówno urodzić



To tak samo jak twój stary i jego mąż! Przytulałeś kota tej świni a może u Antka z miskiem w łóżku byłeś?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-10-25, 20:35 2
kurwa, portal nawróconych , jak tak to wow ale kuwnika leją, 1..2..3.. start urażonych tatusiów
no chyba że jesteście za rodzeniem takich potworków że by więcej materiału na sadola było ?
Zgłoś
Avatar
tomgw 2020-10-25, 20:43
ale , że co , że Jezusa wina?
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-10-25, 22:10
Hrabia Drapula napisał/a:

kurwa, portal nawróconych , jak tak to wow ale kuwnika leją, 1..2..3.. start urażonych tatusiów
no chyba że jesteście za rodzeniem takich potworków że by więcej materiału na sadola było ?



Absolutny Zakaz Aborcji jest tak samo bez sęsu jak całkowity nakaz aborcji. Nie rozumiecie jak to działa, właśnie media się rozćwierkały nad Aborcją, a tylnymi drzwiami wchodzi Przymus szczepionkowy, jakimś genetycznie modyfikującym gównem, bez żadnych badań a ni testów bo nie było czasu, ale już Kupione, i będzie szczepione, a jak coś będzie nie tak to powiedza że to COV19 i wrzucą zwłoki do pieca, żeby ktos tego czasem nie zbadał, i nie odkrył prawdy, bo to tu jest najmniej potrzebne.
Za takie swiństwo powinien być Sąd polowy bez znieczulenia. Bo to jest "Holokaust" ale tym razem tylko Polaków. Obudźcie się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie