18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Próba zjazdu na rowerze w wykonaniu gimbusa.



Plus komentarz autora filmu:
Cytat:

"Zanim napiszesz jakiś głupi komentarz w stylu " barany, skończycie w prokuraturze" xD Zwróć uwagę na kilka rzeczy:
1. Nie było Cię tam i gówno wiesz, nawet jeżeli z dialogów wynika że chłopak został podpuszczony, nie sugeruj się tym...
2. W ostatnich sekundach filmiku widać w oddali drugi rower, koło którego leży i zwija się ze śmiechu drugi rowerzysta, który podpuścił biednego kaskadera do zjazdu...
3. Nikt chłopca nie znał, a filmik został nagrany przez przypadek, a raczej szczęście. Rzadko zdarza się taka perełka.
4. Chłopakowi najprawdobodobniej nic się nie stało, jak widać na filmie pojechał do swojego wesołego kolegi o własnych siłach
5. Jeżeli masz zamiar cytować dialogi zawarte w filmie to wschłuchaj się dokładnie i nie wypisuj głupot, bo tacy też się zdarzają...
6. Jeżeli chcesz pochwalić się swoją wiedzą z zakresu praw dziecka, filozofii, prawa karnego, kontaktów międzyludzkich, anatomii, lub po prostu chcesz się pochwalić jakąkolwiek wiedzą w celu wykazania że to ty masz racje a nie my to wypierdalaj na uniwersytet i tam swoją wiedzą się pochwal "

Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-04-15, 11:53 4
Próba udana bo trafił na sadola , to zaszczyt dla nielicznych
Zgłoś
Avatar
boocheno 2011-04-15, 12:14
7. Suck My Dick - napisz na koszulce; wszelkie prawa tyczące się tej czynności zachowane tylko dla występujących w tym filmiku
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-04-15, 12:18 3
ale łepek to i tak kozak pojechał dalej szukac innej góry....
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-04-15, 12:23 56
Może i bym dał piwo ale nie dam bo czytając komentarz autora filmu wnioskuję że jest on tak wystraszony wrzucając ten film, że teraz siedzi gdzieś w własnym cieniu za lodówką i sra pod siebie ze strachu.
Zgłoś
Avatar
damiosa 2011-04-15, 12:24
Skończycie w prokuraturze barany! Podpuściliście go, nagraliście jak biedak upada i pewnie ma teraz siniaki do końca życia ( Złe ludzie jestescie, zuuuueee!!
Zgłoś
Avatar
rafus_79 2011-04-15, 13:21
Faktycznie dobre nagranie.
Zgłoś
Avatar
treblewhat 2011-04-15, 13:48 9
chlopaki w porzo, poprawili mu siodelko cyk, a przeciez nie ich wina ze sie wypierdolil
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-04-15, 14:18 2
dalem piwo ale za mlodego ze odwazny! glupi ze to zrobil bo wiadomo koledzy starsi zawsze maja "fajne pomysly" ale za komentarza autora to bym dal mu po ryju! nie usprawiedliwiaj sie!!! to zalosne
Zgłoś
Avatar
Lew 2011-04-15, 14:35 3
daję piwo tylko za to ze podeszli do dzieciaka sprawdzając czy nic mu nie jest, rzadkością takie zachowanie jak tutaj było pokazane jest nam dane spotkać
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-04-15, 16:01 1
Wyjebałem kiedys na rowerze z tych schodów.


Filmiku nie mam bo wtedy jeszcze nie było nagrywających kalkulatorów ale pamiątka w formie braku prawdziwej jedynki w ryju jest.
Zgłoś
Avatar
majitki 2011-04-15, 16:06 2
A ja mam szacun dla tego w dresach, niby ma dres, a podszedł i pomógł.
Zgłoś
Avatar
wexors 2011-04-15, 16:20 2
@up
pewnie chciał się go spytać czy ma jakiś problem
Zgłoś
Avatar
ryniu 2011-04-15, 16:22 1
Sosnowiec - Park Sielecki
Zgłoś
Avatar
kuba13 2011-04-15, 16:36 2
Piwo za park sielecki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie