18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

87 odcinek programu, pt. „WIELKANOC " to okolicznościowy odcinek, w którym sprawdzam wiedzę Polaków na temat tego święta i zwyczajów z nim związanych. Serdecznie zapraszam!

Obejrzyj Wycinki z odc. „WIELKANOC" :
youtube.com/watch?v=9P0RmlI8aB0
Odwiedź nas na:

MaturaToBzdura.TV
youtube.com/MaturaToBzduraTV
facebook.com/MaturaToBzdura
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-22, 13:08
Jeśli to nie jest płatna reklama to Admini was trollują i się śmieją jak spinacie dupy pod komentami
Zgłoś
Avatar
scofi16 2013-03-22, 13:22 1
Ja jebie jaki związek z maturą ma Wielkanoc...
Zgłoś
Avatar
19kaczor90 2013-03-22, 13:22 1
Nie. Kurwa nie. Nie wierzę w prawdziwość tego programu. Ludzie nie mogą być tak głupi......
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-03-22, 13:39
I dwóch typów jak ten w zielonej bluzie ma więcej do powiedzenia w tym państwie niż profesor z uniwersytetu. No kurwa mać, demokracjo wypierdalaj... (mam nadzieję że za to nie bedzie warna?)
Zgłoś
Avatar
C................g 2013-03-22, 13:42 4
Też nie znam odpowiedzi na większość pytań z tego odcinka, z tym, że nie rechotał bym, jak te głupie cipy, tylko po prostu uciąłbym ten " wywiad , bo szczerze, to chuj mnie obchodzi cała ta geneza i zasady Kościoła, kiedy to, a kiedy tamto, wtedy można, wtedy nie można, haha. Wyjebane.
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-03-22, 13:57 3
ten typ w zielonej bluzie to chyba jakiś kolega bo już w niejednym odcinku był...
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2013-03-22, 14:00 1
Typ z 0:38 występował już chyba w 10 odcinkach. Na początku to może był i spoko program, ale teraz robią na siłę ustawianą szopkę co by dalej wyświetlenia mieć.
Zgłoś
Avatar
GumowaWrona 2013-03-22, 14:02
Cyborg napisał/a:

Też nie znam odpowiedzi na większość pytań z tego odcinka, z tym, że nie rechotał bym, jak te głupie cipy, tylko po prostu uciąłbym ten " wywiad , bo szczerze, to chuj mnie obchodzi cała ta geneza i zasady Kościoła, kiedy to, a kiedy tamto, wtedy można, wtedy nie można, haha. Wyjebane.



No, masz się czym chwalić

Ps: Nie powinieneś w szkole jeszcze być ?
Zgłoś
Avatar
Mew1 2013-03-22, 14:08
Noriax napisał/a:

@Mew: Trzy postacie? CZYLI: Jezus modlił się do siebie samego, a na krzyżu mówił sam do siebie: "ojcze" i umarł, żeby przebłagać samego siebie o wybaczenie dla ludzi, których stworzył wiedząc jacy będą. Aha, a przy chrzcie w Jordanie sam zstąpił na siebie pod inną postacią (Duch Święty), żeby się pobłogosławić. Taka jest właśnie logika całej tej religii.

Aha: i siedzi po swojej prawicy (ojca, boga, czyli jego samego).



A na początku jest: "jest jeden Bóg" według Ciebie Chrześcijanie wierzą w trzech bogów? Słowa Biblii są metaforyczne. Po drugie, jak można wierzyć w coś co powstało 2000 lat temu, gdzie nie ma żadnego dowodu na to (poza Biblią oczywiście), że takie wydarzenia zaistniały. To tak jak z informacjami w necie. Jeden napisze jakąś głupotę, a reszta w to wierzy. Z Biblią jest tylko ten problem, że nie ma już nikogo, kto mógłby potwierdzić prawdziwość wydarzeń. Biblia została spisana przez ludzi, wprowadza szereg reguł i zachowań, które wymyślone zostały przez ludzi. Internet równie dobrze może zostać nową Biblią.

19kaczor90 napisał/a:

Nie. Kurwa nie. Nie wierzę w prawdziwość tego programu. Ludzie nie mogą być tak głupi......



To właśnie magia telewizji i filmów, że pokażą to co chcą pokazać. Zapewne 90% materiału zostało wycięte, bo ludzie znali odpowiedź. Oni tylko wegetują na ludziach, którzy chcą podnieść swoje ego, że przecież ja wiem dużo więcej niż ten debil z tego programu. Po drugie specjalnie wyszukują idiotów (typu kolega w zielonym), którzy jedyną styczność z lekturą mieli jak matka ich po głowie gazetą trzepała.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-22, 14:10
ale ten program ssie. A ci którzy się cieszą, że ktoś wie mniej od nich to na prawdę chuja muszą wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-03-22, 14:27
Już raz kliknąłem "ignoruj" i widać że kurwa nie skutkuje...
Zgłoś
Avatar
dimple 2013-03-22, 14:42
Jezus jest emanacją Boga

dałny
Zgłoś
Avatar
cyckiikrew666 2013-03-22, 16:00
a pierdolic tego cwela chodzi poi ulicach i pierdoli smieci dajcie mu pile i niech chociaz po malym paluszku im poupierdala
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-03-22, 16:17
No to pięknie. Wielki tydzień to jest tydzień paschalny. Kurwa nie popisał sie, sam nie wie a wali, że "nie"!
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-03-22, 16:40
Jedyny odcinek na którym nie znałem odpowiedzi na pytania, ale to tylko dlatego, że gówno mnie interesuję religia. Wierzyć mogę w Boga, ale w te bajeczki zjebane nie mam zamiaru.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie