18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31

87 odcinek programu, pt. „WIELKANOC " to okolicznościowy odcinek, w którym sprawdzam wiedzę Polaków na temat tego święta i zwyczajów z nim związanych. Serdecznie zapraszam!

Obejrzyj Wycinki z odc. „WIELKANOC" :
youtube.com/watch?v=9P0RmlI8aB0
Odwiedź nas na:

MaturaToBzdura.TV
youtube.com/MaturaToBzduraTV
facebook.com/MaturaToBzdura
Zgłoś
Avatar
m................s 2013-03-22, 12:11 32
0 piw i na główną weszło, czy was już do reszty pojebaO?
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-03-22, 12:16 5
Kto postawi piwo za tego gniota jest chujem do lania
Zgłoś
Avatar
kurzy1988 2013-03-22, 12:18 13
2:32 do 2:36 Fajna szprota idzie
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-03-22, 12:20
Jaim cudem to jest na sadisticu? Odcinki zjebaneog programu dla jeszcze bardziej zjebanych ludzi. Nie wiem czy płacą tym co występują, żeby źle opdowiadali czy na ulicach jest coraz więcej ułomów.
IGNORUJ i żeby tego gówna nikt tu więcej nie wstawiał, bo czuję się urażony tym poziomem intelektualnym.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-22, 12:23 6
KURWA BEZMÓZGI!!! Nie widzicie, że na naszym ukochanym Sadolu pojawia sie przemycana pod przykrywką postów REKLAMA!!!!!!

Najpierw lekko stronniczy z niby testem piwa TYSKIE, teraz Maturatobzdura.tv będzie wpierdalać posty i spamować!! Administracja się widocznie na to godzi i pewnie ma z tego profity. Ale to już samo zycie nikt niczego nie robi bezinteresownie wszędzie kasa, kasa, kasa. Choć się z drugiej strony nie można dziwić z czegoś trzeba utrzymywac portal. Ot takie smutne realia naszego swiata.

Mam nadzieję, że nie wywalicie mojego komentarza:)
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2013-03-22, 12:26 3
up.grzechu5444
urażony to będziesz jak ci coś sprzedadzą i zrobią imprezę w wigilię u Barabasza.
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-03-22, 12:30 3
Co ma matura do religii ? bo nie kumam sądzę że 99% ludzi do 30 roku życia by na połowe pytan nie odpowiedziała bo mają to w dupie co symbolizuje baranek
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-22, 12:31 1
Znowu kurwa to chujowe chujstwo? Przecież ostatnio nacisnąłem "ignoruj"...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-03-22, 12:38 1
2:34, gdzie to jest, że takie fajne pizdeczki się kręcą?
Zgłoś
Avatar
Mew1 2013-03-22, 12:43 3
TYGRYS2008 napisał/a:

up.grzechu5444
urażony to będziesz jak ci coś sprzedadzą i zrobią imprezę w wigilię u Barabasza.



Rozjebałeś mnie doszczętnie

Natomiast nie zgodzę się z tym, że niby Jezus nie stworzył świata. W końcu Bóg, Jezus i Duch Święty to jedność, co oznacza, że każdy z nich tego dokonał. To są po prostu trzy "stany" Boga.
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-03-22, 12:53 1
Apropos facepalma, po tym, jak dziewczyna powiedziała, że Jezus stworzył świat: otóż Biblia podaje, żę J 17,5.24 Jezus istniał wraz z Ojcem przed stworzeniem tego świata, J 8,58 Jezus stwierdził, że był samoistny, był Tym, który powiedział „Jam jest”, był Tym, który istniał przed Abrahamem.
Tak gwoli ścisłości. Wiem, że ten kraj opływa wierzącymi, którzy nigdy nie przeczytali Biblii.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-03-22, 12:54
Ukrytym reklamo-przepychaczom mówimy stanowcze NIE!
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-03-22, 13:05
TYGRYS2008 napisał/a:

up.grzechu5444
urażony to będziesz jak ci coś sprzedadzą i zrobią imprezę w wigilię u Barabasza.


marny tekst, ale pogłaskam Cie
Niektórzy tutaj teraz poruszają problemy z tego jakże inteligentnego materiału
Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-03-22, 13:06 4
@Mew: Trzy postacie? CZYLI: Jezus modlił się do siebie samego, a na krzyżu mówił sam do siebie: "ojcze" i umarł, żeby przebłagać samego siebie o wybaczenie dla ludzi, których stworzył wiedząc jacy będą. Aha, a przy chrzcie w Jordanie sam zstąpił na siebie pod inną postacią (Duch Święty), żeby się pobłogosławić. Taka jest właśnie logika całej tej religii.

Aha: i siedzi po swojej prawicy (ojca, boga, czyli jego samego).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie