18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jadę sobie w pociągu, tłok jak cholera, w dodatku gość koło mnie gada głośno przez telefon. Szybkie otaksowanie wzrokiem: 30 lat, krótkie rzadkie włoski, mocno nażelowane, by ukryć łysienie. Laczki z białymi skarpetami. Dżinsy opięte niczym u nastolatek na dyskotekach, przy czym koszula "slim fit" rozpięta na 3 guziki przed szyją, złoty łańcuszek. Typowy wieśniak. Oczywiście przez telefon każdy mógł usłyszeć, że oto pan jedzie z plebsem, bo fura w warsztacie i kurwy [pewnie mechanicy] się przy niej uwijają, bo wpierdol ["a jak?!"], a to, że jakąś "laskę" wyrwał [jak dla mnie to prędzej chapał], a to, że komuś wpierdoli, bo mu ten ktoś kasę wisi, niby "marne" kilkaset złotych, ale: "zasady to zasady i trzeba tępić frajerstwo". Nie wziąłem tego dnia słuchawek i nie mogłem tego zagłuszyć muzyką. Ta historia nie miałaby puenty gdyby nie fakt, że podczas tego macho-monologu naszemu wiejskiemu bonzo zadzwonił telefon.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-01-11, 22:11 62
Bo on ma taki zajebisty z dwoma kartami SIM, nie to co plebs
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-01-11, 22:53 5
albo nagrywał się na dyktafon a potem sobie przed snem kilka razy puszczał
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-01-11, 23:17 15
A ałtobus wstau i klaskau! Razem z pasarzeramji!
Zgłoś
Avatar
Szczepus 2013-01-11, 23:22
kiedyś też miałem podobną akcje w tramwaju, było to w sumie z 15 lat temu jak wchodziły komórki i też kolo stał z tyłu i darł morde do telefonu żeby każdy widział że on go ma i nagle mu ten wredny zadzwonił
ale wypierdalał w podskokach z tramwaju bo wszyscy ryczeli z niego ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
wangog 2013-01-11, 23:30 3
Naziolek napisał/a:

Jadę sobie w pociągu, tłok jak cholera, w dodatku gość koło mnie gada głośno przez telefon. [...]Laczki z białymi skarpetami.



Kurwa, to tylko u mnie tak napierdala śniegiem?
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-11, 23:50 1
Pamiętam, że gdzieś przeczytałem podobną historię jak właśnie taki koksik gadał przez telefon na przystanku, kilka dup stało i monolog był mniej więcej taki: ,,nie ma sprawy, ja kasę mam, ile wchodzi w grę? 7 tysięcy?-aha, to na kiedy ci przywieźć?. No i... telefon zadzwonił
Zgłoś
Avatar
Ronnie1910 2013-01-11, 23:54
To był pewnie jakiś super agent CBA a nie typowy wieśniak
Zgłoś
Avatar
C................y 2013-01-12, 0:07
Nie nazywaj go Bonzo, to nie jest określenie głupka, to słowo jest ksywką jednego z najlepszych perkusistów wszechczasów

Poza tym piwko za fajne story
Zgłoś
Avatar
Qleczko 2013-01-12, 0:29
To tacy ludzie naprawdę istnieją?
Zgłoś
Avatar
Sephiroth 2013-01-12, 0:36 4
Aż trudno uwierzyć w takie historie, ale znam kolesia i byłem świadkiem jak bujał głową w rytm muzyki, słuchawki w uszach (a działo się to, gdy pojawiały się mp3, więc był lans) i nawet nie zauważył kiedy spod bluzy wysunęło się wejście mini jack...długo jeszcze się bujał, nikt mu nie powiedział.
Zgłoś
Avatar
wojtecki2005 2013-01-12, 1:26
bo wioska tak ma ha ha han
Zgłoś
Avatar
TeFisto 2013-01-12, 3:07
tak nie chce nic wspominać , ale jest możliwość dzwonienia do kogoś , gdy ta osoba już rozmawia , tzw. "połączenie oczekujące" ,
przydaje się gdy telefon leży na biurku , nasza dziewucha mówi nam jaki to miała fascynujący dzień na zakupach, a my czekamy na ważny telefon w sprawie piwa
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-12, 8:28
albo pierwszy raz jechałeś pociągiem albo po kilku latach wyszedłeś z domu. Takie sytuacje są codziennie ale osoby które jeżdżą komunikacją miejską lub jakąkolwiek uważają że to jest normalne, glupie.

Spotkałeś pana Psikutas bez s
Zgłoś
Avatar
minetek 2013-01-12, 8:44 1
Sephiroth napisał/a:

..... bujał głową w rytm muzyki, słuchawki w uszach ....... kiedy spod bluzy wysunęło się wejście mini jack...długo jeszcze się bujał, nikt mu nie powiedział.



jemu się w głowie muzyka rodziła a słuchawki miał po to żeby odgłosy puszczy nie przeszkadzały w porodzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie