18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Wierni kibice
phrontch • 2019-11-09, 7:42
Kibice Botafogo, drużyny z Rio de Janeiro, pokazują przeciwnikowi poświęcenie i oddanie dla swojej drużyny

Zgłoś
Avatar
zdun 2019-11-09, 7:50 28
Najlepsi są ci co idą na końcu, zawsze najgłośniej krzyczą i wymachują. Jest to też zajebista pozycja do spierdalania gdyby koledzy jednak nie poradzili.
Zgłoś
Avatar
pppmix 2019-11-09, 11:43 1
Dla mnie to mogą się napierdalać do upadłego,tylko niech to robią w miejscu takim, że osoby postronne i mienie żadne nie ucierpi.Kopalnia,las, bezludna wyspa może być księżyc.
Zgłoś
Avatar
u................t 2019-11-09, 13:50
Jak na Brazylię to i tak pełna kulturka, bez maczeta ani broni palnej
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-09, 14:02 2
Mnie tam zawze dziwiło i do pewnego momentu zaskakiwało jak ludzie znajdują byle powód aby się napierdalać. Tak idąc z najmniejszego kręgu to już za dzieciaka na osiedlu były ściny z chłopakami z innego osiedla. Tak po prostu bo ktoś się urodził 2 ulice dalej.
Podobnie z kibolami i fanatykami religijnymi. Coś za dzieciaka im wpierdolono do łba, że wszyscy i wszystko poza waszą kochaną kurwa legią, arką czy lechem to BE i trzeba nienawidzić.

Im jakiś sport jest prostszy do wykonania tym więcej pojebów się tym rajcuje i jest gotowym napierdalać się za swoich kurwa nie wiem szczęsnych, boruców czy tysiąca nazwisk których nie znam.
No jakoś kurwa podczas oglądania skoków narciarskich nie ma nigdy kurwa zadymy między kibicami. Nie wiem dlaczego. Podobnie w F1 albo kurwa nawet siatkówce czy koszykówce w których, jako Polacy, jesteśmy nieźli na arenie międzynarodowej.

Tylko w kopaniu piłki nagle się pojawia stado zjebów co od małego miało do wyboru tylko to co rodzice i koledzy ze szkoły powiedzieli.
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-11-09, 14:24 5
Polecę klasykiem.

Zgłoś
Avatar
x................x 2019-11-09, 15:51 1
Wszystkich wypierdolić rakietą w stronę słońca

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-11-09, 17:38
Hogger napisał/a:

Wszystkich wypie**olić rakietą w stronę słońca



Masz bro za klasyki i polecam więcej haha

Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-11-09, 20:46
I czemu do tego gówna nikt nie może strzelać, tylko zawsze do bogu ducha winnych ludzi?
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-11-09, 21:14
Velturałkę napisał/a:

Mnie tam zawze dziwiło i do pewnego momentu zaskakiwało jak ludzie znajdują byle powód aby się napierdalać. Tak idąc z najmniejszego kręgu to już za dzieciaka na osiedlu były ściny z chłopakami z innego osiedla. Tak po prostu bo ktoś się urodził 2 ulice dalej.
Podobnie z kibolami i fanatykami religijnymi. Coś za dzieciaka im wpierdolono do łba, że wszyscy i wszystko poza waszą kochaną kurwa legią, arką czy lechem to BE i trzeba nienawidzić.
Im jakiś sport jest prostszy do wykonania tym więcej pojebów się tym rajcuje i jest gotowym napierdalać się za swoich kurwa nie wiem szczęsnych, boruców czy tysiąca nazwisk których nie znam.
No jakoś kurwa podczas oglądania skoków narciarskich nie ma nigdy kurwa zadymy między kibicami. Nie wiem dlaczego. Podobnie w F1 albo kurwa nawet siatkówce czy koszykówce w których, jako Polacy, jesteśmy nieźli na arenie międzynarodowej.
Tylko w kopaniu piłki nagle się pojawia stado zjebów co od małego miało do wyboru tylko to co rodzice i koledzy ze szkoły powiedzieli.



Sporo masz błędów chłopie, ale się z tobą zgadzam. Czytaj książki, poznasz język.
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-11-10, 12:40
Nigdy nie zrozumiem łączenia sportu i napierdalanki z kibicami drużyny przeciwnej. Duże ego, mały kutas czy po prostu fakt, że się nie umie przegrywać?
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-11-10, 20:52
@up

To raczej chęć poczucia adrenaliny. Kiedyś chorowałem na to co oni...
Zgłoś