18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Kosmodysk 2018-01-29, 18:36 4
Poproszę o link do całości
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-01-29, 20:47 9
Na 100 milionów dolarów opiewa rekordowo wysoki kontrakt Ursusa. To blisko półtoraroczne przychody spółki. Firma podpisała umowę w Zambii. To już kolejny afrykański rynek podbity przez Polaków.

Nic tylko czekać na harda ..
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-01-29, 21:48 13
Jestem rolnikiem i jestem ekspertem. Takie bajki o rolnictwie to tylko lalusiom w blokach można wciskać. A ci 2 to reprezentacja typowego ćpunerstwa takiej dzielnicy ala Praga warszawska każdej gminy. Bo tak zachowujący się chłop w życiu nie dorobił by się takiego New Hollanda. Ba takiego "gada" jak się kupuje, to pracownikowi bo rolnik (czyt. Przedsiębiorca) ze względu na restrykcyjną biurokracje nie ma czasu na jazdę ciągnikiem nawet w takim komforcie. Oglądanie takich programów jak damy i wieśniaczki i rolnik szuka żony to mnie szlak strzela jak w krzywym zwierciadle pokazują przedsiębiorców rolnych.
Zgłoś
Avatar
krylo9222 2018-01-29, 22:04 37
@up szlag, nie szlak
I wystarczyło napisać ''Też jestem wieśniakiem i to tak naprawdę winda, wiem, bo sprawdzałem z synem.'' Dystansu troche...
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2018-01-29, 23:09 3
Podjechali nowoczesnym ciągnikiem za ćwierć mln (PLN, bo PLN, ale i tak..) i "wieśniaki". Jakby do filmu starego ursusa wzięli, to ok, no ale tak to scena pasuje jak pięść do nosa. W sensie zna się na odjebanych maszynach rolniczych, które gdzieś musiał znaleźć i kupić, ale nie wie co to winda.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-01-29, 23:15
Pardom literówka
Zgłoś
Avatar
A................t 2018-01-29, 23:21
Jak mają taki ciągnik to pewnie i z kilka wind na ranczu też mają. I to na własność.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-01-30, 0:03 1
Przestańcie wieśki wylewać te Wasze ekskrementy na pola, bo mi całe miasto napierdala później kałem. Wiem, powinienem mieć szacunek do Waszej pracy, bo bez rolnika nie byłoby ogóra kiszonego, ale... Pozdrawiam, laluś z bloku.
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-01-30, 0:28 1
kurwa, fragment jakiegoś serialu dla brytoli a tu widzę się polska wieś oburzyła.
Dżizas kurwa ja pierdole. I jeszcze z tymi dziećmi jebanymi.
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2018-01-30, 1:47
Nie ma dźwięku, więc włączcie sobie do filmiku ten o to utworek.
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-30, 11:15
S.T.U_Cummins napisał/a:

Bo tak zachowujący się chłop w życiu nie dorobił by się takiego New Hollanda. Ba takiego "gada" jak się kupuje, to pracownikowi bo rolnik (czyt. Przedsiębiorca) ze względu na restrykcyjną biurokracje nie ma czasu na jazdę ciągnikiem nawet w takim komforcie.



Nie takich "chłopaków" widywałem na żywo za czasów Samoobrony... Na żywo, powtarzam - nie z relacji z Wiejskiej. Z resztą, do dziś jeszcze co poniektórym słoma z butów wychodzi. Lakierek tym razem, nie gumiaków, ale widać
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2018-01-30, 14:26
Hahaha.
Dowcip starszy ode mnie, a mam dwójkę pełnoletnich dzieci.
Ale bawią tylko te żarty, które znamy
Zgłoś
Avatar
novik1590 2018-01-30, 22:27
Kapsuła odmłodzenia
Zgłoś