18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54

Kobieta w magazynie, podobnie jak w latarni morskiej, przynosi pecha. Tym razem na szczęście samej sobie

Info z translatora:
spoiler
Pracownica w Binh Phuoc była przenoszona wózkiem widłowym obsługiwanym przez jej współpracownika w celu naprawy suszarki, gdy maszyna nagle uruchomiła się i zmiażdżyła ofiarę, co spowodowało jej śmierć.

Do zdarzenia doszło w firmie Leoch Super Power Company – Becamex Binh Phuoc Industrial Park, która specjalizuje się w produkcji baterii i akumulatorów (w okręgu Minh Thanh, w mieście Chon Thanh, w prowincji Binh Phuoc).

Według wstępnych informacji, 25 maja po południu w firmie pracowała pani V.T.N A. (ur. 1985, zamieszkała w Ho Chi Minh City) wraz z kilkoma innymi pracownikami. W tym czasie doszło do awarii suszarki, w związku z czym pani A. została podniesiona wózkiem widłowym obsługiwanym przez współpracownika w celu naprawy suszarki.
Zgłoś
Avatar
zxd57 2024-05-27, 10:17 15
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-05-27, 10:21
ktoś wie co znowu tu się odjebało?
co to za maszyneria
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-27, 11:18 8
psyhepl napisał/a:

ktoś wie co znowu tu się odjebało?
co to za maszyneria



Kontenery ze stalowymi drzwiami podnoszonymi na wyciągu linowym. Widelec zablokował podnoszące się drzwi. Lina została napięta aż do momentu jak widelec ześlizgnął się i drzwi wystrzeliły w góre. Nad nimi okrakiem stała mała Chinka cziku cziku linka.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-05-27, 15:57 7
Gówno widać
Zgłoś
Avatar
SadoLzSosnowca 2024-05-27, 16:58
Siriuz napisał/a:

Kontenery ze stalowymi drzwiami podnoszonymi na wyciągu linowym. Widelec zablokował podnoszące się drzwi. Lina została napięta aż do momentu jak widelec ześlizgnął się i drzwi wystrzeliły w góre. Nad nimi okrakiem stała mała Chinka cziku cziku linka.



Sam się nie ześlizgnął.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-27, 17:15
SadoLzSosnowca napisał/a:

Sam się nie ześlizgnął.



Nie mógł znieść już tego napięcia.
Zgłoś
Avatar
Fifonż 2024-05-27, 19:33 2
Ja pierdole ,u mnie w robocie jak by mój przełożony zobaczył że przechodzę po widłach to by mnie za jaja powiesił .Tutaj to jakieś mega patolstwo.
Zgłoś
Avatar
Kubola1929 2024-05-27, 20:26 2
Ważne że naprawiła 😀
Zgłoś
Avatar
Heo 2024-05-27, 23:37 1
Nie wierzę, że tak duża maszyna nie ma przycisku bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
grzecho464 2024-05-28, 0:14 4
to nie chodzi o bhp tylko trzeba miec wyjebane na robote i uszczesliwianie na siłe szefa.. przecież ja to moge naprawic nie wzywajcie mechanikow...
Zgłoś