18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
kacy_lp182 2011-01-27, 19:20 15
"kneblowa partnerke! badz partnera..." - nie rób mi "laski" - wciśnij prawy alt!
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-27, 19:22
czy sposobem na zaistnienie kazdego nowego uzytkownika jest szukanie bledow w postach?

jak nie rozumiecie co jest napisane to powiedzcie, a nie sie przypierdalacie, bo jakby bylo ą ę ó ł ź ż to by bylo ladniej. to jest forum internetowe, a nie spotaknie przy herbacie
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2011-01-27, 19:34 4
Dobre
Pewnie po drugiej stronie monitora siedzi kolo w wieku 15 lat, z potężnymi okularami i miłosnymi zapędami w stosunku do matematyki ;]
Zgłoś
Avatar
kacy_lp182 2011-01-27, 19:45
@ hairy_chest - przed chwilą twój post brzmiał "@up nie rob mi laski i wypierdalaj". Czyżby sposobem na dostanie piw za komentarz była jego edycja na formę "pokrzywdzonego dziecka, któremu zwrócono uwagę"? Normalny człowiek napisałby, że tak szybciej/łatwiej/prościej/nie chce mu się inaczej - cokolwiek. Ale nie, ty już ułożyłeś sobie historyjkę do tego.
ps. sam wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-27, 19:53 2
@up. po to jest funkcja edytuj, zeby zmienic zdanie, a uznalem, ze "spierdalaj" jest wlasnie gimbusowate i chcialem rozwinac swoja mysle. aczkolwiek tak trudno sie domyslic, ze tak pisze bo tak prosciej i szybciej. po prostu slabo mi sie robi, jak ktos wytyka takie bledy, gdzie wszyscy uzywaja "takiego jezyka". ale chuj Ci w dupe, bo Ty bys pewnie goralom zwrocil uwage, ze nie mowia po polsku
Zgłoś
Avatar
kacy_lp182 2011-01-27, 20:22
@up
1. Dzięki za wyjaśnienie istoty funkcji "edytuj".
2. O ile szybciej napisałeś "kneblowa partnerke! badz partnera..." bez polskich znaków? 2-3 sekundy?
3. Nie zauważyłem, żeby wszyscy mieli problem z prawym altem. Do górali nic nie mam.
4. "jak nie rozumiecie co jest napisane to powiedzcie" - już widzę z jaką radością i wrodzoną chęcią do konwersacji odpowiadasz na takie posty..
5. "chuj Ci w dupe" - skąd te gejowskie zapędy? Najpierw laska, teraz dupa. Nie wiem jak się bawisz z kolegami, ale ja nie pomogę ci w zaspokojeniu pedalskiego popędu.
Zgłoś
Avatar
feranos 2011-01-27, 20:35
Nie wiem, skąd to masz, ale mój zaprzyjaźniony informatyk taką ustawiał zawsze
Zgłoś
Avatar
musiek 2011-01-27, 20:47
kneblowac partnera/partnerke i zabezpieczac sie kurwa!
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-27, 20:51
kacy_lp182 napisał/a:

@up
1. Dzięki za wyjaśnienie istoty funkcji "edytuj".
2. O ile szybciej napisałeś "kneblowa partnerke! badz partnera..." bez polskich znaków? 2-3 sekundy?
3. Nie zauważyłem, żeby wszyscy mieli problem z prawym altem. Do górali nic nie mam.
4. "jak nie rozumiecie co jest napisane to powiedzcie" - już widzę z jaką radością i wrodzoną chęcią do konwersacji odpowiadasz na takie posty..
5. "chuj Ci w dupe" - skąd te gejowskie zapędy? Najpierw laska, teraz dupa. Nie wiem jak się bawisz z kolegami, ale ja nie pomogę ci w zaspokojeniu pedalskiego popędu.



dzieki stary, kawal dobrej, poprawnej polszczyny
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-01-27, 21:01
feranos napisał/a:

Nie wiem, skąd to masz, ale mój zaprzyjaźniony informatyk taką ustawiał zawsze



Właśnie nie wiem, czy nie widziałem tego na komixxach.pl przypadkiem. Pewnie stamtąd jest to zdjęcie.

@hairy_chest
Może mi się wydaje, ale tu na Sadisticu mało osób nie korzysta z możliwości napisania postu z polskimi znakami.
Zgłoś
Avatar
feranos 2011-01-27, 21:11
@up na komixxach na pewno nie było, możliwe że na innej stronce
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-01-27, 21:15
jade busem, włączam bluetootha, wyszykuję i widzę kilka znalezionych telefonów. wśród aniołków buziaczków i innych pokemonów znajduję: BOLO a drugi tel BOLO TO CHUJ.
Zgłoś
Avatar
cysiox 2011-01-27, 21:20
ale pierdolicie
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-01-27, 21:49
forum.pclab.pl/topic/564285-Jak-zmienić-nazwę-sieci/ Jeśli chcę ktoś zmienić nazwę sieci, nawiasem mówiąc pierdolicie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie