18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wiggers
Polnischefuhrer • 2013-03-19, 14:05
Wyśmiewamy różne subkultury więc czas przyszedł na tą zwaną wiggers (czarny białas, osoba o jasnym kolorze skóry, pozująca na Murzyna.)




Objawy

Po porodzie, gdy zamiast płakać po „klapsie”, przygląda się piersiom pielęgniarki.
W okresie dojrzewania zaczyna interesować się czarnymi „fokami” lub czarnymi, ulicznymi i hardcore'owymi „gangstas”.
Robi sobie dredy albo warkoczyki.
Trzęsie płaskim tyłkiem, tak jak czarne siostry.
Nosi magnetofon na ramieniu, a w ręku ma pistolet.
Białym cziks mówi, że mają wielki tyłek (komplement zarezerwowany tylko dla czarnych).
Czasem w jego towarzystwie giną rowery.
Zdrajca rasy który z białego robi się na czarnego. Coś jak Majkel Dżakson, tylko na odwrót.

Leczenie
Aby wyleczyć wiggera z bycia czarnym, można przyciąć mu włosy i ułożyć je w stylu „lizusa homoseksualisty”. Można także oskarżyć go o bycie poszukiwanym przez gliny, czarnym seryjnym gwałcicielem. Po tych zabiegach powinien się zorientować że jest biały, pokochać grę w szachy, znienawidzić czarnych i zacząć ubierać się w japonki i wełniane swetry.
a to kilka przykładów z polski;



i bonus ;p
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2013-03-19, 14:12 23
żal mi tych kretynów ,powinno sie ich przefarbować na czarno za kare
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-03-19, 14:13 2
Powinno tu się założyć podforum "Debile i ich osiągnięcia".
Zgłoś
Avatar
CiemnosciHetman 2013-03-19, 14:18 11
tak apropos omena

3:20 mma guide
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2013-03-19, 14:34 1
co on kurwa muchy łapie?
Zgłoś
Avatar
vladislav 2013-03-19, 15:36 17
I te yebane wszędobylskie pierdolone czapeczki z płaskimi daszkami noszonymi jakkolwiek tylko nie prosto. Mam wrażenie że opanowały całą gimbaze w kraju i pewien odsetek licealistów. Wśród studentów kierunków ścisłych widok rzadki jak potwór z Loch Ness. Dobrze że koledzy z pracy noszą się w miarę normalnie bo bym kurwicy dostawał.
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-03-19, 16:36 6
sory ale ja nie widzę różnicy miedzy raperami/ hiphopowcami a tymi wiggerami
moze nie wszyscy ale dla mnie to taki same pajace bo noszą te swoje obwisłe spodnie jak by mieli tam nasrane czyli tak jak czarnuchy i '' gibią się jak pierdolone rezusy'' (pedałów w rurkach tez nie trawie)
Zgłoś
Avatar
OstatniLogin 2013-03-19, 16:47 9
a gdzie kula?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-19, 20:18 17
Mnie najbardziej wkurwiają kolesie z czapeczkami z naklejkami i metkami. Po chuj wam te naklejki? To się ściąga po zakupie a nie nosi cały czas! Chuj mnie obchodzi że wydałeś 200 zł na chujową, ORYGINALNĄ czapkę, jesteś frajer i chuj, kasa tego nie zmieni. I jeszcze ta podnieta "kulturą polskiego rapu" - nie ma czegoś takiego jak "polski rap", wszystko co mamy ukradliśmy na chama czarnym!
Zgłoś
Avatar
mariusz1987 2013-03-20, 0:57 3
up@ ukraść czarnym hehe dobre
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-03-20, 1:22 10
A mnie zastanawia jedna kwestia, czy kiedyś w zamierzchłych czasach ludzie też byli tacy popierdoleni ? Czy po prostu teraz dzięki dobrodziejstwu techniki mają większy dostęp do odbiorców i rozsiewają tą głupotę ?
Zgłoś
Avatar
hwdk19082 2013-03-20, 19:41 2
Odwalcie się od nas białasy.
Zgłoś
Avatar
m................. 2013-03-20, 20:37 1
nagrywanie takich filmików to jedno, ale jakim pojebem trzeba być żeby jej jeszcze do internetu wrzucać??
Zgłoś
Avatar
cromded 2013-03-20, 20:55
Piwko za Sowe xD
Zgłoś
Avatar
janczar2520 2013-03-20, 21:29
Co do nisko noszonych spodni to ta moda przyszła z amerykańskich więzień. Ci co chcieli się jebać w dupala nosili nisko spodnie. To taki znak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie