18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
a................0 2014-02-10, 4:58 1
Piwko przefiltrowane przez brodę, proszę bardzo. Pozdro dla brodatych!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-10, 5:27 6
Z brodą nawet jak jest rudy to nie wygląda źle
W brodach siła!
Zgłoś
Avatar
b................k 2014-02-10, 7:24 5
@up Eeee tam, pierdolicie. Naszła moda na brody, to teraz co drugi nastolatek taką ma. Jak w następnym sezonie będzie moda na pejsy to pewnie też będziecie w nich latać.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-10, 7:40 27
bumcykcykcyk napisał/a:

@up Eeee tam, pierdolicie. Naszła moda na brody, to teraz co drugi nastolatek taką ma. Jak w następnym sezonie będzie moda na pejsy to pewnie też będziecie w nich latać.


Nie znoszę jakichś "mod", a brodę nosiłem, jak wokół wszyscy byli ogoleni na bobasa i mieli "jeżyki" na głowie. I wkurwia mnie to, że wtedy to było be, a teraz znowu niektórzy nawet zarost będą kojarzyli z modą. Przyjdzie czas, że nawet muzyką, którą słucham zacznie być "modna" i nie odróżni się ludzi, którzy sami odkryli ten gatunek/wykonawców indywidualnie czy też podążają za masą. I wyjdzie, że słucham tego, tylko dlatego, że taka panuje moda.

Czyli jeśli się wyróżniasz - jesteś dziwakiem/wyrzutkiem/hipsterem, a jak nie - to podążasz za modą i nie masz własnego zdania? Tak źle i tak niedobrze. Wszystkim się nie dogodzi
Zgłoś
Avatar
avalanch 2014-02-10, 9:35 4
Nie rozwijajcie obrazka bo to wszystko zniszczy.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-02-10, 11:44
indianie uważali brodatych za brudasów, cipausy noszą brody, żydzi noszą brody... hmmm
Zgłoś
Avatar
Rossoneri 2014-02-10, 12:51 3
@up a Indian wycieli w pień i zabrali im ziemie
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-02-10, 13:04
up
Nie mieli bród i wyglądali na pizdy.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-10, 13:21
Indianie też pomogli osiedlić się na swojej ziemi imigrantom i przetrwać w warunkach do których początkowo nie byli przystosowani. Dzisiaj mieszkają w rezerwatach.

A wystarczyło zapuścić brody...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-10, 13:30
Temat o brodach zamienił się w dyskusje o indianinach. Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Pi0tr3k 2014-02-10, 13:37
Indianie??? Qrwa chyba chodzi wam o rdzennych mieszkańcach Ameryki Płn. Boże a za parę lat takie ewenementy jak wy będą lekarzami, nauczycielami, politykami (akurat tu brak rozumu jest w cenie)
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-10, 13:41
@Pi0tr3k

Tak, Indianie. Rozwiń swój wywód (wiem co napiszesz, chociaż może mnie zaskoczysz?) a ja Ci wyjaśnię dlaczego Twoje czepianie się nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-02-10, 13:45 2
szkoda tylko ze większość tych studencików i nastolatków z "brodą" wyglądają jak gówno z wbitymi wykałaczkami
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-02-10, 14:39
Moze kobiety tez zarosna pod pachami ? Jebac brodairzy, zgolcie to gowno!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie