18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
Wilk i zając
karolcba • 2012-10-24, 3:58
Całymi dniami w TV w Ameryce pokazują katastrofy, morderstwa, gwałty itp. Ale jak kupili koncesję na rosyjski serial dla dzieci "Wilk i Zając" to puszczają go po 23:00. Bo wilk w każdym odcinku pali papierosy.
Zgłoś
Avatar
srapple 2012-10-24, 11:06
Prawda to? Jakieś źródło?
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-10-24, 12:22
@up tu masz linka do jednego z wielu artykułu tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/wilk-i-zajac-tylko-dla-doroslych-bo-wi...
Idąc tym tokiem rozumowania to Pan Kleks powinien być całkiem zakazany bo są tam sceny z gołymi dziećmi.
Poraża mnie to "racjonalne" podejście do rzeczywistości nie których postaci. Za jakiś czas nie będzie można w normalnych filmach umieszczać scen z palaczami :/
Zgłoś
Avatar
crazy 2012-10-24, 14:22
Nie wiesz dlaczego? Bo palenie zabija:D a pokazywanie gwałtów, morderstw itp. Uczy przyszlych obywateli jak mają zachowywać się w takich krajach jak Irak, Afganistan i inne "przyjaznie" odwiedzane kraje:D D:D :
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-10-24, 14:23 31
Niestety świat zmierza w stronę skrajnego kretynizmu. Przecież już nie obejrzysz normalnego serialu w TV żeby było choćby słowo "dupa" (oprócz ŚWK), ale randki pedałów to w niej pokazują na luzie.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-10-24, 15:23 3
Nie myślałem, że dożyję takiego dnia kiedy postawie Bronisławowi 'Gajowemu' Komorowskiemu piwo za komentarz.

______________

Białe jest białe, czarne jest czarne a czerwone jest wredne.

Czytanie ze zrozumieniem NIE BOLI. Jak nie kumasz to poproś starszego brata o wytłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-10-24, 16:18 1
@rebelka
Ale to źródło mówiące o Rosji, o czym było swego czasu głośno. Temat jest o czymś innym i również przyłączam się do prośby o źródło.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-24, 22:50
@ Bronisław_Komorowski

Panie Prezydent, nic Pan z tym nie zrobisz?
Zgłoś