18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
...czyli dosyć przyjemna, dobrze pocięta i dająca się słuchać przeróbka, dosyć znanego klasyka Eminema - The Real Slim Shady



Podziwiam zaangażowanie, dobre pocięcie, mastering i ogólne ułożenie - kreatywność.

Gdyby ktoś nie znał oryginału:


Mało sadystyczne, aczkolwiek ciekawe . Nie dąsać się, że temat związany z rapem.
Zgłoś
Avatar
koozik88 2012-03-24, 14:30 2
Jak można nie znać oryginału ?!
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-03-24, 16:05
koozik88 napisał/a:

Jak można nie znać oryginału ?!


A się mnie pytaj - różne wykręty biegają po tym świecie.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-03-24, 17:15 2
Grillowany napisał/a:


A się mnie pytaj - różne wykręty biegają po tym świecie.


np takie
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-03-24, 23:26
Przynajmniej poznam paru polityków USA
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-03-25, 0:09 2
jestem najebany i

napierdalam tęczą jak głupi coby gimbaza nie zapomniała że tęcza istnieje
I w dupie mam Romneja i eminema i obame.
P.S
-Ile jaj ma prezydent USA?
-Oba ma
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-03-25, 10:17
Dobry mastering? Tu nawet głośność wokali nie jest skompresowana, żeby miała ten sam poziom a ty o masteringu piszesz...

Chuj mnie to powinno obchodzić, bo to jest drobiazg i nie chcę się przypierdalać jak Cejrowski do kranu, no ale kurwa, do stu tysięcy gumowych kutasów - nie używajcie słów których nie rozumiecie żeby tylko być fajniejszymi
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-03-25, 11:44 1
według fanów metalu nei ma takiego czegoś jak mix i master, hip hopowe kawałki robią się same, wystarczy jeden przycisk nacisnąć i masz gotowy kawałek
no ale tutaj nie ma specjalnie nic zrobione z mixem(tak głośność wokali to jest mix, a nie master), no ale fajnie pocięte, więc jest piwo
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-03-25, 12:34
bulit000 napisał/a:

Dobry mastering? Tu nawet głośność wokali nie jest skompresowana, żeby miała ten sam poziom a ty o masteringu piszesz...

Chuj mnie to powinno obchodzić, bo to jest drobiazg i nie chcę się przypierdalać jak Cejrowski do kranu, no ale kurwa, do stu tysięcy gumowych kutasów - nie używajcie słów których nie rozumiecie żeby tylko być fajniejszymi



Wybacz, popierdolił mi się mix z masterem jak kolega wyżej zdążył zaznaczyć. Wiesz, sam nagrywam i tak dalej, więc nie używam słów, których nie rozumiem . Pozdro.
Zgłoś