18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Wilno jest Polskie
fatherland • 2013-08-01, 22:01
Kibice Lecha Poznań odśpiewują hymn Polski pod Ostrą Bramą. Według mnie dobrze jest pokazać, że Wilno to Polskie miasto, tak samo jak Królewiec i Lwów ! Filmik z 01.08.2013

A tutaj całość:

Dla niezorientowanych: Operacja "Ostra Brama"
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-08-01, 22:06 75
Czuję nie małą niechęć do litwinów, specjalnie pisanych małą literą. Dobra nienawiść kurwa nie niechęć. Za Wilno, dyskryminację Polaków i Polskości i za ich pieprzone TIRY, które nie dość, że rozwalają nam drogi, to zabijają naszych, wiem bo widzę.
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-08-01, 22:08 60
Litwini pewnie srają po gaciach
Zgłoś
Avatar
bohyn 2013-08-01, 22:13 10
Przeczytałem że WINO jest polskie i się zastanawiam kilka sekund co to kurwa z temat he he.
Zgłoś
Avatar
TonySrak 2013-08-01, 22:14 7
Jak Amiki nie lubię, tak za to szacunek.
Zgłoś
Avatar
hujos 2013-08-01, 22:14 26
Jestem patriotą. Kocham Polskę jestem okrutnym faszystą i tradycjonalistą.
Ale.
Wilno nigdy nie było polskie. Zawsze litewskie. Królewiec (czy jak kto tam Kaliningrad) i Lwów to akurat nasze. Szczególnie Lwów który był ewenementem jeśli chodzi o mniejszość (a w zasadzie większość) narodową Polaków.

EDIT

chociaż za inicjatywę wielkie piwo niech srają w gacie cwaniaki pieprzone
Zgłoś
Avatar
Arkadiusz90 2013-08-01, 22:21 7
Ciekawe ilu z was po pierwszej zwrotce nie wiedziało by co dalej ...
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-08-01, 22:38 22
ja bym sie z nimi zamienił za sosnowiec i radom
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-08-01, 22:47 28
To była Litwa. Wskutek Unii Polacy się tam osiedlali i przed wojną faktycznie Wilno i te tereny były nawet bardziej polskie niż Lwów i obwód lwowski. Ale co ma to teraz dać? Tylko niechęć Litwinów. Nic dobrego to nie wnosi. Wilno zostawiłbym Litwinom. Poza tym oni byli spokojniejsi. Lwów to miasto wybitnie polskie i mało kto nas tak mordował jak Ukraińcy. Ale czy coś zmieni śpiewanie tam polskiego hymnu? Stamtąd większość Polaków została wysiedlona. Zmian już nie będzie. Wolę Lwów ukraiński niż nową wojnę, cierpienia i zniszczenia. Wrocław jest niemiecki i wolałbym Lwów niż Wrocław, ale też chyba czulibyśmy się dziwnie, jakby Niemcy swój hymn tak śpiewali ja rynku we Wrocławiu...
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-08-01, 22:57 8
Gdyby nie Litwa to Zakon Krzyżacki wymazał z mapy Polskę. I to już w XV wieku...
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-08-01, 23:09 30
Wrocław jest niemiecki!

Wysiedlić polaków z Breslau!
Zgłoś
Avatar
fatherland 2013-08-01, 23:12 36
@mr_9mm, Zawijaj z tego portalu ze swoimi idiotycznymi rozkminami. Wystarczy mi twój awatar, naśmiewanie się z AK i totalny brak wykształcenia. Albo jesteś nic nie wartym ścierwem albo trollem czyli ścierwem.

Edit: Po co wklejasz mapę Litwy ? To, że zajmowała duży teren nic nie znaczy. Husarze wpieprzyli się do Moskwy jak Rosja była 10 razy większa od Litwy.
Kryzys Wielkiej Polski zaczął się od ratowania dupy litwinom przed Rosją, przez co do tej pory ten kraj nie może podnieść się z kryzysów.
Zgłoś
Avatar
Serw33 2013-08-01, 23:26 3
Za Kolejorza zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
voitek 2013-08-01, 23:29 21
@fatherland
A wiesz, że Litwa też miała husarię? I to całkiem niezłą, bo to właśnie LITEWSKA HUSARIA wpierdoliła Szwedom pod Kircholmem.
Polska szlachta, w przeciwieństwie do litewskiej i ruskiej pokazała jaka jest waleczna na początku Potopu, pięknie się poddając i całując stopy szwedzkiego króla.

Kurwa, uwielbiam takich nacjonalistycznych typów jak ty, którzy chuja wiedzą, a dużo krzyczą w internecie.

I jeszcze, kurwa, oczywiście nie dotrze do takiego pustego łba, że Polska sama chuja zrobiła, wszystko co osiągnęła RZECZPOSPOLITA (tak, kurwa, Rzeczpospolita, czyli unia Polski i Litwy, a nie żadna Polska), osiągnęła dzięki wzajemnej pomocy i współpracy.
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-08-01, 23:31
Nie lubie lecha ale leci piwko za znajomość całego hymnu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie