18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:18
Avatar
PsikutaBezS 2024-08-08, 19:15 2
zhakowała windę
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-08, 19:32 2
Dlatego babom tam głowy zakrywają. Bo się ich wstydzą.
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-08-08, 19:46 4
smc napisał/a:

Większości kobiet odjechała winda.
Mają po dwa bachory, męża z rozsądku, aby nie zostać starą panną, chujową pracę za grosze, mieszkanie w syfiastej okolicy, patrząc w lustro jak uciekła młodość i brak jakiejkolwiek (!) perspektywy na lepsze życie...
Wtedy patrzą na mnie, wzdychając i szepczą mi do ucha: "a może byśmy spróbowali jeszcze raz...?"
Wtedy żal mi ich. Jestem poza ich zasięgiem. Żyję w innym, lepszym świecie. Kiedyś wykorzystywałem okazję dając złudną nadzieję, ale to było złe. 90% kobiet jest tak zdesperowanych, że są w stanie w jeden dzień spakować walizkę i zameldować się u mnie pod domem. Choć tak naprawdę nic o mnie nie wiedzą, oceniają po cechach zewnętrznych. To też dramatycznie źle o nich świadczy. Połowa małżeństw się rozpada, drugą połowę jestem w stanie zakończyć sam Tak więc tylko 10% kobiet jest poza moim zasięgiem, czyli jestem w stanie przelecieć niemal każdą kobietę jaką chcę.
Jeśli któryś z Was siedzi jeszcze w piwnicy, to najwyższy czas z niej wyjść, bo skoro gość z takim bagażem jak ja jest w stanie rozkochać dowolną laskę, to najwyższą pora na Was



Piszesz o swojej ręce ?
O cholera patrz zesrałeś się chuj w gównie
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-08, 19:55 2
r00t napisał/a:

brak mi słów jak bardzo podoba mi się zakończenie tego dzieła



Akurat Persów szkoda. To nie jest arabska dzicz.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-08, 19:56 3
O, jest już wielbiciel. Czujny jak pies tropiący.

A więc Geylodzik, dla twojej wiadomości: tak jest naprawdę w życiu. Mało kto jest z niego zadowolony, a kobiety szukają ratunku nie w sobie, tylko w mężczyźnie. Jeśli mąż domokrążca jest w jej oczach skompromitowany, to nie daje mu dupy, bo jej nie pociąga. Za to pociąga ją dawne marzenie, które teraz jest ponad to, co sobie wymarzyła. Tak łatwo przelecieć komuś żonę.
Tak więc ci, którzy mają małżonki, niech dbają nie o nie, lecz o siebie, aby pozostać w jej oczach nawet po latach jako ciacho. Tak samo dziewczyny, dbajcie o siebie, a będziecie cieszyć się z życia aż do późnej starości.
Zgłoś
Avatar
Pacjent 2024-08-08, 20:09 1
Zapomnieli mostek akurat z tych drzwi wyjąć (:
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-08-08, 20:11 1
Czy to morderstwo ?
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-08-08, 20:42 1
Ale mi sensacja!

To materiał z tajnego szkolenia TIA Siemensa.
Następne mają być w Europie Środkowej z turbin.
Zgłoś
Avatar
piotrek745 2024-08-08, 20:45 4
W końcu coś odświeżającego niż: - hinduscy elektrycy i kolejarze,
- wakanda forever we wszystkich odmianach,
- chińskie walki tasakowe.,
- kobiety.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2024-08-08, 22:02 4
smc napisał/a:

Każda dawała. Mogłemj nie widzieć byłej kilkanaście lat, a szła na całość po piętnastu minutach



masz ten zwierzęcy urok widać...
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2024-08-08, 22:09 2
smc napisał/a:

Każda dawała. Mogłemj nie widzieć byłej kilkanaście lat, a szła na całość po piętnastu minutach



Pomyśl jaki przemiał kutasów musiały mieć Twoje byłe przez te kilkanaście lat,czy wierzysz w to ,że tylko Tobie dawały 🤔
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-09, 0:00 2
Jedna nawet nie pamiętała, że ją kiedyś już ruchałem.

A to kurwa...
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-08-09, 0:28 1
Jebana hackerka wind(owsów) 🤭
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-09, 5:32
To jakaś magiczna sztuczka.
Abracallahadabra no pufff !!
Była winda,nie ma windy.
Był ochotnik, znikł ochotnik, windy czasem tak maja. Są jak osa, lub wyborca PiS, czy PO
Raz okaleczą, Raz zabiją, zawsze ściągną cię na dół.
instynktu samozachowawczego nie było ani w tej cyber windzie z przeszłości, ani pod czaszka tej osobniczki. Pamiętaj, orient wszędzie oczy dookoła pleców, kolan, dookoła globusu nawet!
....No ale content jest, więęc...

Pozdrawiam godzinę 5:44 i nikogo więcej !!!
Pozdro!
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-09, 6:55
smc napisał/a:

Większości kobiet odjechała winda.
Mają po dwa bachory, męża z rozsądku, aby nie zostać starą panną, chujową pracę za grosze, mieszkanie w syfiastej okolicy, patrząc w lustro jak uciekła młodość i brak jakiejkolwiek (!) perspektywy na lepsze życie...
Wtedy patrzą na mnie, wzdychając i szepczą mi do ucha: "a może byśmy spróbowali jeszcze raz...?"
Wtedy żal mi ich. Jestem poza ich zasięgiem. Żyję w innym, lepszym świecie. Kiedyś wykorzystywałem okazję dając złudną nadzieję, ale to było złe. 90% kobiet jest tak zdesperowanych, że są w stanie w jeden dzień spakować walizkę i zameldować się u mnie pod domem. Choć tak naprawdę nic o mnie nie wiedzą, oceniają po cechach zewnętrznych. To też dramatycznie źle o nich świadczy. Połowa małżeństw się rozpada, drugą połowę jestem w stanie zakończyć sam Tak więc tylko 10% kobiet jest poza moim zasięgiem, czyli jestem w stanie przelecieć niemal każdą kobietę jaką chcę.
Jeśli któryś z Was siedzi jeszcze w piwnicy, to najwyższy czas z niej wyjść, bo skoro gość z takim bagażem jak ja jest w stanie rozkochać dowolną laskę, to najwyższą pora na Was



Miałeś udar, czy co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie