18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:41
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
Avatar
Halman 2024-08-08, 16:50 43
kobiety próbujące samodzielnie funkcjonować w islamskim państwie wyznaniowym.. świetne połączenie głupoty ze spierdoleniem
Zgłoś
Avatar
r00t 2024-08-08, 16:54 11
brak mi słów jak bardzo podoba mi się zakończenie tego dzieła
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-08-08, 16:57 18

Taka ekspresowa ta winda.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-08, 17:05 2
Tytuł albumu mnie zainspirował...
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-08-08, 17:28 5
Cóż za miłe zaskoczenie.
Zgłoś
Avatar
Supel 2024-08-08, 17:40 10
Ona ślepa była? No kurde, ciemno jak w dupie a ta się pcha
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2024-08-08, 17:41 20
Supel napisał/a:

Ona ślepa była? No kurde, ciemno jak w dupie a ta się pcha



Przez te szmaty na łbie nie widziała nawet jak winda przyjechała, a co dopiero jak odjechała
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-08-08, 17:54 20
Chyba większość kobiet najpierw lezie gdzie im nie trzeba a potem pretensje do wszystkich
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-08, 18:14 9
Większości kobiet odjechała winda.

Mają po dwa bachory, męża z rozsądku, aby nie zostać starą panną, chujową pracę za grosze, mieszkanie w syfiastej okolicy, patrząc w lustro jak uciekła młodość i brak jakiejkolwiek (!) perspektywy na lepsze życie...

Wtedy patrzą na mnie, wzdychając i szepczą mi do ucha: "a może byśmy spróbowali jeszcze raz...?"

Wtedy żal mi ich. Jestem poza ich zasięgiem. Żyję w innym, lepszym świecie. Kiedyś wykorzystywałem okazję dając złudną nadzieję, ale to było złe. 90% kobiet jest tak zdesperowanych, że są w stanie w jeden dzień spakować walizkę i zameldować się u mnie pod domem. Choć tak naprawdę nic o mnie nie wiedzą, oceniają po cechach zewnętrznych. To też dramatycznie źle o nich świadczy. Połowa małżeństw się rozpada, drugą połowę jestem w stanie zakończyć sam Tak więc tylko 10% kobiet jest poza moim zasięgiem, czyli jestem w stanie przelecieć niemal każdą kobietę jaką chcę.
Jeśli któryś z Was siedzi jeszcze w piwnicy, to najwyższy czas z niej wyjść, bo skoro gość z takim bagażem jak ja jest w stanie rozkochać dowolną laskę, to najwyższą pora na Was
Zgłoś
Avatar
phrontch 2024-08-08, 18:21 29
@smc

Zgłoś
Avatar
The_Generat 2024-08-08, 18:24 2
one nie są złe...
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-08-08, 19:00 3
To tylko kobieta jest taka rasą co się rodzi bez zdolności patrzenia kątem oka.

[ Dodano: 2024-08-08, 19:01 ]
smc napisał/a:

Większości kobiet odjechała winda.
Mają po dwa bachory, męża z rozsądku, aby nie zostać starą panną, chujową pracę za grosze, mieszkanie w syfiastej okolicy, patrząc w lustro jak uciekła młodość i brak jakiejkolwiek (!) perspektywy na lepsze życie...
Wtedy patrzą na mnie, wzdychając i szepczą mi do ucha: "a może byśmy spróbowali jeszcze raz...?"
Wtedy żal mi ich. Jestem poza ich zasięgiem. Żyję w innym, lepszym świecie. Kiedyś wykorzystywałem okazję dając złudną nadzieję, ale to było złe. 90% kobiet jest tak zdesperowanych, że są w stanie w jeden dzień spakować walizkę i zameldować się u mnie pod domem. Choć tak naprawdę nic o mnie nie wiedzą, oceniają po cechach zewnętrznych. To też dramatycznie źle o nich świadczy. Połowa małżeństw się rozpada, drugą połowę jestem w stanie zakończyć sam Tak więc tylko 10% kobiet jest poza moim zasięgiem, czyli jestem w stanie przelecieć niemal każdą kobietę jaką chcę.
Jeśli któryś z Was siedzi jeszcze w piwnicy, to najwyższy czas z niej wyjść, bo skoro gość z takim bagażem jak ja jest w stanie rozkochać dowolną laskę, to najwyższą pora na Was

mnie wylewaj tu żali na baby tylko dlatego że żadna ci nie dała
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-08, 19:10 1
Każda dawała. Mogłemj nie widzieć byłej kilkanaście lat, a szła na całość po piętnastu minutach
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-08, 19:12 1
KOBIETA. dajcie piwa bo się nie będę rozwijać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie