18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2019-04-02, 19:31 1
TB303 napisał/a:

Masz rację, chłopcze.



Nie martw się, ty też kiedyś zaruchasz , na wszystko jest czas
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-04-02, 19:42
Budrys2000 napisał/a:

Nie martw się, ty też kiedyś zaruchasz , na wszystko jest czas


Każdy kto nie rucha, tak pisze
Zgłoś
Avatar
Aleo 2019-04-02, 20:49 2
Zajebiste kurwisko!!!
Zgłoś
Avatar
kmiecioslaw 2019-04-02, 21:28 4
wujekslepy napisał/a:

kolczyki na cyckach są paskudne ;/ jeszcze jakby miała taki w nosie, co krowy mają to bym powiedział, że z jakiegoś gospodarstwa spierdoliła



Jak nie lubisz bab to w dupę je ruchaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz

Szfajceneger napisał/a:

Ruchał ktoś z was takiego ryżego bladego paszczura z zielonymi żyłami na cycach?
Bo jestem ciekaw czy rzyga się przed czy po



Następny kurwa. Jak nie lubisz bab to w dupę je ruchaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz

Salieri16000 napisał/a:

Tfu... Brzydka, gruba, z obwisłymi cyckami i przekłutymi sutkami, ale tym co walą gruchę ona się podoba. Piwa nie będzie za tę paskudę...



I kolejny frajer. Jak nie lubisz bab to w dupę je ruchaj. Natury nie oszukujesz a swoje pedalstwo nakarmisz
Zgłoś
Avatar
Suchutki87 2019-04-02, 21:50 1
kelsey berneray
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-02, 22:14 2
@kmiecioslaw
Sex ma być przyjemnością, więc dziewczyna ma być ładna i zadbana (to takie minimum). Jeśli gustujesz w pasztetach lub nie stać Cię na więcej to już Twój problem.
I nie mierz innych swoją miarką
Zgłoś
Avatar
kothletino 2019-04-02, 22:48 1
Może i zacna ale teraz, za 5 lat będzie do domu wchodzić bokiem żeby się w drzwiach zmieścić.
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-04-03, 9:16 1
Śmiesznie sie czyta komentarze, w których od stulejarzy wyzywają stulejarze
Krowa ma zwisle cycki, przekute suty, brzydki ryj, zalana tłuszczem, wiec dla mnie odpada jako ruchable. Czy dlatego jestem stulejarzem? Nie wydaje mje się...
A moze jestem stulejarzem, bo nie ruchalbym czegokolwiek co nie szczeka i na drzewo nie ucieka?
Kiedyś jeden artysta rzekł:
„Nie znalazłem chuja w śmieciach zeby wkładać w byle jaka proce”.
Polecam stulejarze
A z ruchaniem brzydkich bab jest jak z samochodami - jak Cie nie stać na Ferrari, to probujesz ludziom wmówić, ze stary trup tez jest super. najlepsi są ci, którzy jeżdżą starym trupem, obklejają go naklejkami i twierdza ze jeżdżą klasykiem i każą sie nazywać koneserem
Tak samo jest z ruchaniem brzydkich bab - to ze ubierzesz ja w fajna kiecke, zrobisz kolczyk w pizdzie nie sprawi, ze bedzie 10/10
Zgłoś
Avatar
Serek4 2019-04-03, 11:05
pppmix napisał/a:

Można oglądać bez końca.



Yep
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-04-03, 11:36 1
TB303 napisał/a:

Największymi stulejarzami są ci, którzy wyzywają od gejów tych, którzy mają inny gust i im się jakaś laska nie podoba. Tak krasnal_hałabała, dudidudi, WeedLover i każdy kto piwkuje wasze niedorozwinięte komentarze - to nie tych których wyzywacie są stulejarzami, tylko wy



Już się tak nie tłumacz i nie pogrążaj, widać w coś trafiłem skoro memik wywołał u ciebie aż taki ból tyłka, pamiętaj że zanim przyjdzie chłopak powinieneś posmarować wazeliną.

spoons napisał/a:

Raczej niewyżyty desperat, który wsadzi w co popadnie, bo za dużo okazji w życiu nie ma. Kurwa śliniący się do tej lochy stulejarze, nie poniżajcie się. To świadczy jak chujowi jesteście, skoro takie gówno was zadowala.



TB303 napisał/a:

Masz rację, chłopcze.



Oj panowie, nikt nie ocenia tutaj waszego homoseksualizmu biorąc pod uwagę jak się tutaj nawzajem bronicie to przypuszczam że coś musi was łączyć. To już brązowe gody?

Budrys2000 napisał/a:

Nie martw się, ty też kiedyś zaruchasz , na wszystko jest czas



On już ruchał ale spoonsa.
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-04-03, 12:16 2
Ja bym tam nie pogardził takim "czym popadnie"

Zgłoś
Avatar
TB303 2019-04-03, 14:32
krasnal_hałabała napisał/a:

Już się tak nie tłumacz i nie pogrążaj, widać w coś trafiłem skoro memik wywołał u ciebie aż taki ból tyłka, pamiętaj że zanim przyjdzie chłopak powinieneś posmarować wazeliną.


Zwyczajnie stwierdzam fakty o takich ja ty - prawdziwych stulejarzach. Ten twój obrazek mam zwyczajnie w dupie, bo mnie nawet bezpośrednio nie dotyczy.

krasnal_hałabała napisał/a:

Oj panowie, nikt nie ocenia tutaj waszego homoseksualizmu biorąc pod uwagę jak się tutaj nawzajem bronicie to przypuszczam że coś musi was łączyć. To już brązowe gody?


Skończ robić z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
Bombeluna 2019-04-03, 18:56 3
Większość tutaj ma bebech piwny wyjebany na metr do przodu, kuśkę długości kciuka i pysk jak typowy Janusz o krzaczastym wąsie nie zapominając... tacy zazwyczaj najwięcej marudzą i pierdolą swoje farmazony pod każdym podobnym tematem jak ten.

Modelek się kurwa zachciewa... normalna, zdrowa dziewczyna a i tak kręcą tymi marudnymi ryjami bo za gruba, bo cyce nie takie... no nie wyczymie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-04-03, 19:54
TB303 napisał/a:

Zwyczajnie stwierdzam fakty o takich ja ty - prawdziwych stulejarzach. Ten twój obrazek mam zwyczajnie w dupie, bo mnie nawet bezpośrednio nie dotyczy.
Skończ robić z siebie debila.



Tak, tak, tak sobie tłumacz. Sadoli oszukasz, mamę oszukasz, znajomych oszukasz ale siebie sam nie oszukuj.
Zgłoś
Avatar
daniel9119 2019-04-03, 20:49 1
krasnal_hałabała napisał/a:

Tradycyjnie

Nie pierdolcie, zacna świnia, skowyrne cycki.



skowyrne ? tylko z tym mi sie kojarzy

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie