18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Rex-io 2024-03-20, 18:38
Kutazz napisał/a:

Nie szkoda mi takich pizd Ile razy widzę na drodze jak jakieś mirasy w passacie/mondeo siedzą we 3, auto zajebane po dach a ten co siedzi z tyłu ma głowę między stopniami drabiny... Ktoś im wjedzie w dupe to mu łeb urwie, ale nie kurwa my tylko kawałek jedziemy nic się nie stanie



Ale tak przed samym sobą w serduszku looknij! Sam byś tak jechał jakbyś miał do przewiezienia passata gratów a z tyłu głowy dwa gówniaki jeden w drodze na padół, rozpoczętą budowę do spółki bliźniak ze szFagrem i grubą mauże co drze japę nonToper o byle pierdołe
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-03-20, 19:32 2
babazwozu napisał/a:

Przewozilam swoim autem chyba wszystko co możliwe na swoją budowę: od cementu, stali, drewna, kabli, peszli i rur, po farby, rozpuszczalniki, pianki i kleje. W moim bagażniku jeździły szlifierki, polerki, maszyny do gładzi, piły, pilarki, kosiarki i spawarki. Nigdy niczego nie uszkodziłam ani w tych sprzętach, ani w samochodzie. Rozumiem, jak ktoś miał wypadek - zdarza się nawet z cudzej winy, ale żeby przez własną nieostrożność, bez nawet stłuczki wyjebać farbę w aucie, to już trzeba chcieć (i nie umieć jej przewozić najwidoczniej)



No i szczęśliwie zbudowałaś budkę dla sikorek

Zgłoś
Avatar
satoshi_nakamoto 2024-03-20, 19:46
w glasgow dilerom wlewają farbę do samochodów .
jak są niegrzeczni
Zgłoś
Avatar
Nivix 2024-03-21, 0:25
Chciałbym zobaczyć zdjęcie kierowcy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-21, 1:57 1
Gość zawsze chciał mieć jasne wnętrze.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2024-03-21, 3:44
babazwozu napisał/a:

Przewozilam swoim autem chyba wszystko co możliwe na swoją budowę: od cementu, stali, drewna, kabli, peszli i rur, po farby, rozpuszczalniki, pianki i kleje. W moim bagażniku jeździły szlifierki, polerki, maszyny do gładzi, piły, pilarki, kosiarki i spawarki. Nigdy niczego nie uszkodziłam ani w tych sprzętach, ani w samochodzie. Rozumiem, jak ktoś miał wypadek - zdarza się nawet z cudzej winy, ale żeby przez własną nieostrożność, bez nawet stłuczki wyjebać farbę w aucie, to już trzeba chcieć (i nie umieć jej przewozić najwidoczniej)



A zmywarkę przewoziłaś ?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-21, 11:22 1
babazwozu napisał/a:

Przewozilam swoim autem chyba wszystko co możliwe na swoją budowę: od cementu, stali, drewna, kabli, peszli i rur, po farby, rozpuszczalniki, pianki i kleje. W moim bagażniku jeździły szlifierki, polerki, maszyny do gładzi, piły, pilarki, kosiarki i spawarki. Nigdy niczego nie uszkodziłam ani w tych sprzętach, ani w samochodzie. Rozumiem, jak ktoś miał wypadek - zdarza się nawet z cudzej winy, ale żeby przez własną nieostrożność, bez nawet stłuczki wyjebać farbę w aucie, to już trzeba chcieć (i nie umieć jej przewozić najwidoczniej)



To się nazywa samochód użytkowy, który zarobił na siebie

Co do sedna to powiem szczerze, że też uważałem, że tylko debil mógłby zrobić taką akcję jak ta z farbą do momentu aż kiedyś na S8 jakiś śpiący grzybiarz zmusił mnie do hamowania z ponad 120 kmh do 50 i czteropak litrowej coli, który miałem rzucony z tyłu przydzwonił mi w radio
Najlepsze to, że czteropak był w bagażniku, ale wcześniej rozkładając fotele nie zapiąłem na bolcu tej mniejszej części oparcia i przy gwałtownym hamowaniu poleciał jak z procy
Zgłoś
Avatar
pipi71 2024-03-21, 16:50
no cudo mam skurcz brzucha a właśnie wróciliśmy z pogrzebu
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-03-21, 21:04
Jak akryl to do zrobienia
Zgłoś
Avatar
PomidoroTV 2024-03-28, 17:11 1
Ciekawe co po takiej akcji zrobić z samochodem. Przecież na domycie takiej ilości farby z tapicerki nie ma szans.
Zgłoś