18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
jkllll485 2023-05-01, 14:39 3
Za taki numer huja postawić przed rozpędzony TGV
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-05-01, 15:16 12
No i wejs tu kurwa bądź bezpieczny ? jak nie czarni to kurwa znowu te zjeby na hulajnogach
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-05-01, 15:25 13
Wiele lat myślałem że to rowerzyści są zakałą dróg a potem pojawiły się hulajnogi które nie mają żadnych przepisów.
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2023-05-01, 15:26 5
Te hulajnogi to jets pojebany pomysł, nie nadaje się to do jazdy na chodniku, bo nie każdy ma IQ na większym poziomie niż 60.
Na trasach rowerowych ok, ale nie wszędzie są, na ulicę tych zjebow bym nigdy nie dopuścił, chyba że musieliby mieć obowiązkowe OC i jakieś testy...
Zgłoś
Avatar
Sierioża 2023-05-01, 18:39 3
Patologia. Wkopałbym mu tą pedalską hulajnogę w dupę.
Zgłoś
Avatar
moondek 2023-05-01, 19:53 10
Kiedyś facet to był facet. Wiedział co to honor i potrafił wziąć na klatę przewinienie. Teraz mamy pokolenie tiktokowych ameb, które jeszcze zrobią z tego rolkę na insta, jacy to są zajebiści, bo potrącili dzieciaka i spierdolili.
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-05-01, 19:54
ucieczka? niby przed czym mikal uciekac. on ma poprostu wyjebane na przechodnich
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-01, 21:58 1
Gówniak się nauczy nie wybiegać zza murka.

Ta lekcja mu uratuje życie, gdy ulicą będzie jechać ciężarówka.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-05-02, 3:11
Oboje powinni wpierdol dostać. Hulajnogista za sam fakt, że jeździ tym gównem. Gdziekolwiek. To nieistotne.
Gówniak za wybieganie zza rogu bez uwagi.

Gówniak w sumie nauczkę dostał, ale ten fjut na chulajnodze nie cierpi. I ten drugi też tak bez szwanku... No niefajny film.
Zgłoś
Avatar
szubiennica2 2023-05-02, 15:03
Wyjcio napisał/a:

Te hulajnogi to jets pojebany pomysł, nie nadaje się to do jazdy na chodniku, bo nie każdy ma IQ na większym poziomie niż 60.
Na trasach rowerowych ok, ale nie wszędzie są, na ulicę tych zjebow bym nigdy nie dopuścił, chyba że musieliby mieć obowiązkowe OC i jakieś testy...



hulajnogi nie są pojebanym pomysłem, ale pojebane jest to, że dostęp do nich ma każdy kurzy móżdżek. Chciałbym aby popieli hulajnogi pod kartę motorowerową lub kategorię prawa jazdy (bądź jakieś inne uprawnienia do kierowania takim pojazdem). hulajnogi na drodze przeszkadzają mi zdecydowanie mniej od rowerzystów o ile ich posiadacze mają coś w głowie.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-05-07, 23:51
"brawurowa ucieczka chujnogisty..." - kurwa, za analfabetyzm powinna być co najmniej kastracja. Nie ma większej wiochy i spierdolenia niż nie potrafić napisać 2 zdań w swoim ojczystym języku. Analfabeci to podludzie.
Zgłoś