18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Lobo24 2019-03-11, 20:51 31
Od 2.30 robi się monotonnie. Wręcz sztywno.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-03-11, 21:18 50
No dobra, rozumiem, każdy ma prawo sobie powiedzieć dość ale weź chłopie zmajstruj jakąś bombę i wysadź się na Wiejskiej, ewentualnie odpal cysternę na marszu LGBTYQWERTY, nie umieraj bezproduktywnie
Zgłoś
Avatar
eustachu18 2019-03-11, 21:18 2
mógł se jeszcze machnąć na szybciocha
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-11, 21:37 5
No ale się kurwa zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale kurwa transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego spierdolenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...
Zgłoś
Avatar
Hose88 2019-03-11, 21:53 16
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ale się kurwa zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale kurwa transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego spierdolenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...



Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2019-03-11, 21:59 3
Ciekawi mnie fakt jak szybko zaczelo go wyginac, musial chyba wypuscic powietrze z pluc skoro tak szybko mu to poszlo.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-11, 22:00 2
@Hose88

Tak kurwa, mam wymieniać wszystko po naszemu, żeby jakaś fundacja "stop.rasiz.stop.ksenofobia.stop.homofobia.stop.króliczki.stop.antysemityzm.stop.antydziadostwo" się dojebała???
Na jakim świecie Ty żyjesz? Jak tam jest tak fajnie, to się przeprowadzę.
Zgłoś
Avatar
Hose88 2019-03-11, 22:05 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

@Hose88
Tak kurwa, mam wymieniać wszystko po naszemu, żeby jakaś fundacja "stop.rasiz.stop.ksenofobia.stop.homofobia.stop.króliczki.stop.antysemityzm.stop.antydziadostwo" się dojebała???
Na jakim świecie Ty żyjesz? Jak tam jest tak fajnie, to się przeprowadzę.



Ty cepie i dęty parasolu, rozumiesz co to żart?! W chuju mam co myślisz i uważasz, jak i cała reszta zjebanych organizacji. Jest takie mądre powiedzenie "Jeśli boisz się mówić co myślisz, to już jesteś niewolnikiem".
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-11, 22:09 1
W Niemczech za Hitlera jak mówiłeś co myślisz... to mogłeś zarobić kulkę w łeb. W Polsce za okupacji też...
Kurwa po co ja z debilem dyskutuję....
Zgłoś
Avatar
Hose88 2019-03-11, 22:19 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

W Niemczech za Hitlera jak mówiłeś co myślisz... to mogłeś zarobić kulkę w łeb. W Polsce za okupacji też...
Kurwa po co ja z debilem dyskutuję....



No kurwa debil... Idź klawiszowy twardzielu zwalczać stworki w majnkrafcie, bo do tego się tylko nadajesz. Lepiej zginąć z honorem nie zatracając siebie, niż tak jak Ty, z podkulonym ogonem niczym kundel.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-03-11, 22:25 4
O kurwa internetowy "patryjota" za 5 groszy... a jakby co to by kurwa po piwnicach się chował...
Zgłoś
Avatar
Q3lo 2019-03-11, 22:35 5
Im więcej samobójców tym mniej samobójców.
Zgłoś
Avatar
Januszznarnii 2019-03-11, 22:55 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ale się kurwa zabił, czy to performance jakiś???
Nic, zero emocji. Nie żal mi gościa. Chciał się zabić jego prawo, ale kurwa transmisja z wieszania? Lepiej, że oczyścił nasz padół ze swojego spierdolenia...
Teraz w śłady niech idą pozostali, paciaki, dałype, tycypoli, dyży, biledy, wacyle, nymurzy, gerynig...



twoja matka niech zachoruje na depresje i sie powiesi
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2019-03-11, 23:02 7
Q3lo napisał/a:

Im więcej samobójców tym mniej samobójców.



Terapeuci go nienawidzą!
Zobacz jak jednym prostym trikiem rozwiązał wszystkie swoje problemy.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie