18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-30, 22:53 29
Juz nie wiem kto głupszy, czy ta parka, co nie potrafi /nie chce okna zasłonić choćby prześcieradłem jak żaluzji nie mają.

Czy ten angol idiota nie dający się chłopowi spokojnie spuścić w piździsko a lasce dojść..
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-01-30, 23:15 134
Normalny człowiek jakby coś takiego zobaczył to by się uśmiechnął pod wąsem i poszedł dalej a ten robi sensacje jakby właśnie się dowiedział że istnieje seks
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-01-30, 23:27 22
psotny_fiutek napisał/a:

Juz nie wiem kto głupszy, czy ta parka, co nie potrafi /nie chce okna zasłonić choćby prześcieradłem jak żaluzji nie mają.
Czy ten angol idiota nie dający się chłopowi spokojnie spuścić w piździsko a lasce dojść..



pazuzu napisał/a:

Normalny człowiek jakby coś takiego zobaczył to by się uśmiechnął pod wąsem i poszedł dalej a ten robi sensacje jakby właśnie się dowiedział że istnieje seks



Nie pierdolcie, jakbyście tam byli, to wzajemnie byście sobie obciągnęli pod tym oknem
Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2024-01-30, 23:55 21
Ale babeczka raczej ucieszona. Gorzej gdy jej mąż zobaczy ten film.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-01-31, 0:17
Koleś nagrywał tik toka
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-31, 0:22 4
Sztafeta. Cieszy się, że będzie następny...
Zgłoś
Avatar
Belozaurus 2024-01-31, 0:36 3
Nikt nie dostrzegł ze to amerykańce z banderowskimi/ukraińskimi opaskami - wiec pewnie ruscy ich juz uśpili i tlyko po tych błaznach takie wspomnienia zostały - utylizacja jest p[otrzebna baaardzo





Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-01-31, 4:37 7
mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu

nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-01-31, 4:51 12
TerazPolska123 napisał/a:

mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu
nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....



To, że ktoś nie zakłada zasłon, to nie jego problem. Problem jest z Tobą, że wpierdalasz nos w ich okno, bo nie masz własnego życia i rajcuje Cię gdy zobaczysz kawałek cycka. Wtedy szybko biegniesz do domu i pocierasz swoją "króliczą kuleczkę" mocząc gacie 5 razy.
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2024-01-31, 6:50 1
Yolanda napisał/a:

To, że ktoś nie zakłada zasłon, to nie jego problem. Problem jest z Tobą, że wpierdalasz nos w ich okno, bo nie masz własnego życia i rajcuje Cię gdy zobaczysz kawałek cycka. Wtedy szybko biegniesz do domu i pocierasz swoją "króliczą kuleczkę" mocząc gacie 5 razy.



To trochę tak, że ci nieudacznicy na zażenowanie sytuacją, której nie znają reagują śmiechem, a potem po kryjomu jak nikt nie widzi walą pamięciówe do grubasa i jego milfa.Zwykłe przegrywy życiowe.Pewnie skończyli i ze śmiechem uznali, że muszą zamontować rolety a ten cały dzień roztrząsał sytuację i rozkminial kiedy będzie mógł się schować w kiblu
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-01-31, 6:57 7
Pierdolenie. Teraz wszyscy tacy wyzwoleni i tolerancyjni. Równie dobrze mogli by ruchać się na chodniku i też było by ok, nawet można by zbić piątkę z typem "dobra robota ziomuś".
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-01-31, 9:19 2
pewnie ze swoim facetem tak nie może to zazdrości normalnym ludziom
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-01-31, 9:46
Jakie pizdy masakra jeszcze „puka” w okno i się cieszy masakra żenada w chuj
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-01-31, 11:04
TerazPolska123 napisał/a:

mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu
nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....


Normalnie Pohi się zasłaniać !
Zgłoś