18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-27, 4:33 1


xv89 napisał/a:

Jaki gospodarz takie igrzyska...



Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-27, 4:45 3
Nie widzieliście, że Pan Bóg płakał rzewnymi łzami ???
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-27, 5:07 9
Nie potrafie zrozumieć przekazu tego zbiorowiska skrzywionych ludzi.

W zasadzie to smutne jak światowe kasty wykorzystują chorych ludzi i robią z nich posmiewisko dla swoich celów. Jeszcze przyjdą czasy gdzie niektóre tęczowe prymitywy będą płakać że byli wykorzystywani do celów politycznych a reszta będzie dalej nie świadomie na scenie robic z siebie pajaca bo patrząc po wieku niektórych to chyba już za późno na ich rozwój intelektualny.
Zgłoś
Avatar
krokodyl_Hans 2024-07-27, 6:20 20
Jako osoba niewierzącą nie popieram tego. Jakby naprawdę mieli jaja obrazili Muzułmanów to dzisiaj w Francji mają rakie rozpierdol że szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-27, 7:19 2
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...


Zgadzam się ze wszystkim, ale mógłbyś to ująć nieco krócej. Rozumiem, że sporo tu wytrawnych dyskutantów, no ale po co to...
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-07-27, 7:57 2
No dramat katolibowie, dramat
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-27, 8:14 5
joti napisał/a:

Wygląda na to, że masz jakąś ciekawą myśl, z którą chętnie bym się zapoznał, jednak nie potrafisz jej przekazać. Jakbyś mógł ją zapisać bardziej składnie, stosując zasady stylistyki, gramatyki i logiki, będę Ci bardzo wdzięczny.



Dla mnie to jest zrozumiały i jasny przekaz, może niech te proste wyrazy powtórzy ci po trzy razy ?
Zgłoś
Avatar
Alternatyw 2024-07-27, 8:17 2
Łóż kurła 🫣co to kest🫣🫣
Nie oglądałem całości, więc ciężko ocenić, ale to cóś w sałatce na zdjęciu nie wiem czemu ma służyć jaki nieść przekaz😕 Z chrześcijaństwem jednak ma to nie wiele wspólnego (za mało czarnego, za mało dzieci ). Bardziej przypomina mi to Dionizosa czy bogów olimpijskich po lobotomi.
Ale nie martwcie się...za nie długo będą rządzić tam muzułmanie, a oni zapowiedzieli że takich osobników będą zrzucać z wieżowców...francja odbija się od skrajności w skrajność 🫣od zepsucia/tchórzostwa do zjebania.🙄
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2024-07-27, 8:53 8
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-27, 9:00 9
Ciekawe ile minut potrzeba na spalenie Paryża gdyby to samo odjebali z muslimami
Zgłoś
Avatar
dani3642 2024-07-27, 9:02 4
żygam unią
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-27, 9:02 1
Można się przejąć, bo religii chrześcijańskiej już prawie nie wyznają ale lada chwila będą mieli narzucony islam a tam im nikt nie pozwoli na takie gówno.
Zgłoś
Avatar
toldi2007 2024-07-27, 9:16 11
Ostatnia wieczerza Francuzów. Niech się cieszą póki mogą.
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2024-07-27, 9:24 14
A scenka z życia Mohammeda i Aishy też znalazła się w tym widowisku?

Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-07-27, 9:29 8
Ja pierdole ale to wszystko jest obleśne, niech płoną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie