18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
joti 2024-07-27, 0:55 10
Matkia Boskia Zawsze Dziewica Alleluja w grobie się przewraca.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-27, 1:01 12
Słodki jezu w morelach katolików obrażajo 🙂
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-27, 1:04 109
joti napisał/a:

Matkia Boskia Zawsze Dziewica Alleluja w grobie się przewraca.



Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-27, 1:17 4
przecież to igrzyska, czego się spodziewaliście?... jeszcze trochę to zrobią dyscyplinę z walk w klatach... historia kołem się toczy
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-27, 1:18 19
xv89 napisał/a:

Typowa reakcja przysłowiowego chłopa bez ziemi, któremu wszystko jedno gdzie i jak (zwykle nędznie) żyje, a jedyne czym sobie zaprząta głowę to co dziś na obiad zje. Po co takiemu szacunek do tradycji czy wartości, czy choćby duma z dokonań swoich przodków. To wymaga wysiłku. Lepiej ślinić się na widok miedzy sąsiada licząc, że może któregoś dnia rzuci przez ogrodzwnie jakiś ochłap i od czasu do czasu popląsać jak lunatyk nago po ulicy przy aplauzie sobie podobnych dziwaków...



Wygląda na to, że masz jakąś ciekawą myśl, z którą chętnie bym się zapoznał, jednak nie potrafisz jej przekazać. Jakbyś mógł ją zapisać bardziej składnie, stosując zasady stylistyki, gramatyki i logiki, będę Ci bardzo wdzięczny.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-27, 1:26 5
Akurt telewizor i dekoder miałem włączony no i patrzę
- łodzie i statki nad Sekwaną
- jacyś ludzie tańczą
- chop z brodą w sukience
- potem ten niebieski stwór

Pomyślałem - olimpiada

Jeszcze dodali konkurencję 'breakdance' żeby nie MKOL nie wyszedł na 'skostniałą organizację' - zapiszcie sobie - 9 sierpnia.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-07-27, 1:31 21
Az sie boje pomyslec, co bedzie na kolejnych igrzyskach, za 4 lata. Jesli takowe jeszcze sie odbeda.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-27, 1:43 7
Ja pierdole, ale festyn xD
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-27, 2:20 3
Gdyby odbyło się w taki sposób, jak 30-50 lat temu, to nie miałoby co przechodzić do historii a teraz to patrzcie, przejdzie to dla potomnych w taki sposób i za 50 lat będą z tego nakurwiać taką bekę, że szyby popękają u sąsiadów 🤣
Zgłoś
Avatar
hardfall 2024-07-27, 2:36 37
francj elegancja kurwa.... ja chce juz umrzec i tego nie widziec ... Pierdolone zboczence
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-07-27, 3:10 47
Jako ateista i tak patrzyłem na to z niesmakiem..
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-27, 3:22 16
joti napisał/a:

Wygląda na to, że masz jakąś ciekawą myśl, z którą chętnie bym się zapoznał, jednak nie potrafisz jej przekazać. Jakbyś mógł ją zapisać bardziej składnie, stosując zasady stylistyki, gramatyki i logiki, będę Ci bardzo wdzięczny.



Daremny mój trud, skoro dwukrotnie nie byłeś w stanie pojąć przekazu i nie odróżniasz anarchii od wolności.
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-07-27, 4:18 24
Zgłoś
Avatar
Matt 2024-07-27, 4:29 1
Zbiór klejów i linijek i lpg.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie