18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Halman 2021-03-03, 11:04 8
cyrk to jest od samego początku...
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-03, 11:16 90
zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...

zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (chuj ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pierdolil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-03-03, 11:35 15
Mnie już to nie śmieszy ani nie wkurwia. Mam odruch wymiotny, jak na widok pedała. Chyba dopadła mnie plandemia...
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2021-03-03, 12:02 14
HAHAHAHA o kurwa. Ktoś na górze musi mieć niezłą polewkę. Ma już nieograniczony hajs to sobie z nudów zaczyna trollować całą ludzkość.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-03-03, 12:33 26
JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...
zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (chuj ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pierdolil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.



Takie rzeczy tylko w socjaliźmie są możliwe. Na szczęście wczoraj Texas uwolnił gospodarkę w 100% i zniósł noszenie maseczek, a dzisiaj to samo zrobiło Missisipi. Teraz tylko patrzeć jak lewactwo będzie się tam zjeźdżać z całych stanów, żeby sabotowac cosię da, bo ludzi enie moga zobaczyć, że to wszystko jest jebana ustawka jak polska lewica nawołująca do szczepienia, ale poza kamerami zakazujaca badań nad szczepionką produkcji przez polaków.
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2021-03-03, 12:37 2
A potem wszyscy śmiali się i dokazywali, śmiechom nie było końca
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-03-03, 12:49 6
Znawca_Cipek napisał/a:

Mnie już to nie śmieszy ani nie wkurwia. Mam odruch wymiotny, jak na widok pedała. Chyba dopadła mnie plandemia...



Najgorsze że ten cyrk u nas się rozkręca dopiero.
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-03-03, 13:10 5
no ja tam nie wiem ale puste szpitale świadczą raczej o tym że wirusek świrusek jest tylko w pustych głowach lewaków bojących się pracy wolących brać zasiłki
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2021-03-03, 13:14 4
@up
Równie debilnego tekstu już dawno nie czytałem...
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2021-03-03, 13:23 4
Jaka planeta taki Dalek
Exterminate!
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-03-03, 13:45 3
Za 20 lat juz malo kto będzie pamiętal że kiedys mozna bylo bez maseczków chodzic.
Zgłoś
Avatar
AndyDy 2021-03-03, 13:51
Garnki_za_zeta napisał/a:

@up
Równie debilnego tekstu już dawno nie czytałem...



Idź przez życie z pozytywym nastrojem, a nic cię nie ruszy....
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-03-03, 15:15
Obostrzenia tylko kumulują nawroty wirusa ,jest to celowe by były pseudo fale ,na których można się obłowić ,bez tego już dawno by każdy przechorowal unarlbo by 40000 tyśi słabszych i by było po andemi w 3 miesiące ,a tak zarabiania kasy ciąg dalszy ,np kolega pana ministra otwiera w maju 900punkow gastronomicznych zagranicznych sieci ,jest i franczyzobiorca ,tak się zamyka knajpy które dostaw nie mają ,bo są och ę,i w ich miejsce rynek już sią zapełni ,i miliony będą się zgadzać ,nie wspominając o tym że spolki państwowe wykupują hotele n które są na skrAju bankructwa
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-03-03, 15:40 6
JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...
zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (chuj ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pierdolil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.



Ja bym się radził uspokoić, bo przypuszczam, że ten filmik to trolling, albo zrobiony dla jaj... Już pomijając absurdalność takiego rozwiązania, wynikającą z tego, że muzycy nie słyszą siebie nawzajem, przez co takie próby nie mają żadnego sensu, bo każdy gra sam dla siebie, to w rzeczywistości granie w dobie pandemii wygląda tak:


(lapmpy UV, jakby ktoś nie załapał)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie