18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ciastek0302 2019-08-23, 18:50
Przecież to jest jakiś bezdomny... Jak w rosji chcecie rozpoznań imigranta jak w Rosji żyją wszystkie maści świata
Zgłoś
Avatar
jackalski 2019-08-23, 18:52 1
~Velture napisał/a:

Aha. Czyli dopierdolmy jakiemuś typkowi, doróbmy do tego ideologię i puśćmy w neta jakie to z nas kozaki w grupie spuszczające wpierdol jakiemuś 60kg dziadydze o ciemniejszej skórze.
Doprawdy fascynujące.



Ot, nacjonalizm.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2019-08-23, 19:04 1
zwykła przemoc i nacjonalizm, no ale jakby ten ciemniejszy ruchał dziecko to by było postępowo, tęczowo, nowocześnie i zgodnie z wytycznymi who
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-08-23, 19:46 1
złapać i zrobić im to samo tylko mocniej i większym nożem.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-08-23, 20:39
Mialem taki nozyk...Bazarowy badziew do niczego.
Zgłoś
Avatar
Haniel 2019-08-23, 21:41
Piekło czeka na tych panów.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2019-08-23, 22:49 1

~Velture napisał/a:

Aha. Czyli dopierdolmy jakiemuś typkowi, doróbmy do tego ideologię i puśćmy w neta jakie to z nas kozaki w grupie spuszczające wpierdol jakiemuś 60kg dziadydze o ciemniejszej skórze.
Doprawdy fascynujące.



No kurwa chłopakom znudziło się podpalanie bezdomnych i skakanie z balkonów to zajęli się innym hobby w czym problem?
Zgłoś
Avatar
Blantowy 2019-08-23, 22:51
Zawsze mnie zastanawiało czemu w Rosji cyganów tak mało.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-08-24, 2:41
Mój kolega czysto etniczny Polak ma trochę ciemniejszą skórę od pracy na słońcu, do tego z natury jest brunetem i raz mało co go nie pobiło 5 typów bo stwierdzili, że jest ciapaty.
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2019-08-24, 10:26 5
kienzler napisał/a:

Mój kolega czysto etniczny Polak ma trochę ciemniejszą skórę od pracy na słońcu, do tego z natury jest brunetem i raz mało co go nie pobiło 5 typów bo stwierdzili, że jest ciapaty.



Pewnie jest ciapaty tylko Ci wkręca, że Polak
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2019-08-24, 14:09
Albo w piekle jest tak w chuj miejsca albo tacy ludzie trafiają po prostu do Brazylii
Zgłoś
Avatar
Jagang 2019-08-24, 18:37
Dla takich śmieci tylko stryczek. Gdy ktoś dopuszcza się tak bezsensownej przemocy dla własnej przyjemności powinien zostać odjebany. Pozwolenie takim gnidom żyć, to niebezpieczeństwo dla innych ludzi, ponieważ prawdopodobieństwo, że kogoś zabiją w przyszłości, jest znaczne.
Zgłoś
Avatar
dantee 2019-08-24, 20:18
Dla takich śmieci tylko stryczek. Gdy ktoś dopuszcza się tak bezsensownej przemocy dla własnej przyjemności powinien zostać odjebany. Pozwolenie takim gnidom żyć, to niebezpieczeństwo dla innych ludzi, ponieważ prawdopodobieństwo, że kogoś zabiją w przyszłości, jest znaczne.

zastanawiam się, czy ten z filmiku w ogóle przeżył
Zgłoś